Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Panowie firma keskin odnośnie felg jest ok czy koooopa ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie podpowiecie mi jakie macie obroty przy 140 km/h na 6b w skrzyni GMV w 2.0 ? Drugie pytanie czy podpasuje do 1.8t . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Dziś rano z ziomkiem Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
prosze o ocene oscyloskopu
Witam. Proszę o ocenę pliku oscyloskopu. Dziś było ciepło a spadki wydają mi się spore . Moc około 260 ps . Twin , hany niebieskie . Dodam że bywały spadki mniejsze niż 0.2 bara a czasem ponad 0.8 bara . Ten oscyloskop jest po wymianie podejrzanego map sensora . Lambda maksymalnie -10. Audi A4 STAG-4 QBOX Basic 2017-05-08 11-24-57 po wymianie map.osc
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Tzn nie tylko dla vfiz czerwony gryzł by się z navi na androidzie które zamiezam kupić niedługo hehehe Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Zaraz vfiz wsadzam Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wpadł licznik kolor Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Też z cewki mi ciekło ale od wuja silikonu dałem i narazie jest ok Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Jeszcze kwestia coraz wyższych cen a mniejszej ilości ryb Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
[emoji23] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Witam . Może ktoś naprowadzić na temat boxów jeśli taki wątek istnieje ? Nie mogę namierzyć . Chyba że ktoś coś poleci do avanta . Jak najbardziej pojemny i najcichszy hehehe . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lubię jeść hahahaha [emoji23] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tylko jadłem [emoji23] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Szlag może człowieka trafić Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Dziwne, że innych firm też tak poleciały szybko . Wszystkie montowane w tym samym warsztacie ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PW pisz to się jakos zgadamy Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To będzie jakiś chętny na wycinkę Sondy i sai ? Bo nie wiem czy jechać z mojej wioski Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yes Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok . To wpadam jutro na spota pozgrywać wsady . Piszę o 1.8t tylko jak coś . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę podjechać Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę ogarnąć Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Fajnie że jeszcze na chodzie zielona w brązie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Moje niebieskie działają przy 2 na plusie. Przy niższych nie miałem okazji sprawdzić. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka