Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Hehehe[emoji1] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi o to by była gruba. Chyba że nakleisz jedną na drugą. Ale klej do szyb i tak się przyda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Ciekawe jak różnice potęgują się lub maleją po mocnym programie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam z drive shaft z Łomianek przegub wału od 10tys i jest narazie ok przy 250ps w quattro . Ale oni chyba tego nie produkują tylko są dystrybutorem różnych firm więc nie wiem co mam wsadzone nawet . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na filmiku nic nie słyszę ale były już tematy o dźwięku z filtra i jest to normalne. Nawet ktoś pisał że w aso tak mówią . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może chodzi Ci o pracę zaworka co jest na filtrze on tak cyka. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Około 100 kg Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Na zdrowym to dobrze się stroi
  8. A szybki jak błyskawica i top gun? W obu muzyka robiła też robotę [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. 7Q. Będą już dobre. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Mi np Belfer się podobał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Właśnie skończyłem Dobre kino, również polecam no faktycznie kozak dawno nie oglądałem czegoś lepszego szczerze mówiąc Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Ksiądz na Polsacie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już nie raz czułem sprzęgło swoje . A łożysko oporowe właśnie jak się zwali to słychać przy redukcji i na pół sprzęgle? Bo w sumie komplet sprzęgła ma z 1.5r chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uwaga!!! Panowie i Panie zagadka . Przy ,, mocniejszej" redukcji niezależnie na którym biegu coś mi jęczy chwilkę jakby rozwalone łożysko, słychać to też na połsprzegle jak cofam. Co to jest?!?!?! Może to być np przypalone sprzęgło albo łożysko oporowe? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Pompowanie reduktora po zdjęciu nogi z gazu po bucie . Na Pb tego dźwięku nie ma więc to raczej reduktor. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Jak myślicie zwiększyć ciśnienie czy taka mapa może być? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hehehe ja wolę mocniejsze alkohole a przy nich ciężko codziennie walić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Micha i regeneracja wiadomo tylko u mnie micha jest straszna i z tąd bebech ale 170 wzrostu i 80 kg to też jakiejś tragedii nie ma na lato będzie znów 76 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to może przy jakiś najlepsiejszych odżywkach ma to znaczenie. Przy dostępnych za parę groszy to tak jak napisałem wchłanianie jest naprawdę długie . Oczywiście nie popadajmy w skrajności . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystkie odżywki i tak się tyle czasu rozkładają że jeden czort kiedy to bierzesz . Oczywiście jakieś dopalacze to wiadomo.,że przed. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Jak masz duży luz na przegubie wału to wali podczas butowania i to ostro przerabiałem to. Ale jak na wybojach to sprawdź łapę skrzyni co trzyma poduszkę. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Q7 już czeka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są tuningowe icki ale drogie. Za to pasują p&p w miejsce starych. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Ale na tych 230 na K03s to za długo nie pojezdzisz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie tył ewidentnie. Pasy dzieciaka brzecza tylko po tym wiem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba z 200 kosztował ten co wał do skrzyni wchodzi. Jeżdżę z 2 miesiące więc ciężko stwierdzić ale 260 ps wykorzystuje często . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.