Treść opublikowana przez bongod
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Hehehe[emoji1] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chodzi o to by była gruba. Chyba że nakleisz jedną na drugą. Ale klej do szyb i tak się przyda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ciekawe jak różnice potęgują się lub maleją po mocnym programie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja mam z drive shaft z Łomianek przegub wału od 10tys i jest narazie ok przy 250ps w quattro . Ale oni chyba tego nie produkują tylko są dystrybutorem różnych firm więc nie wiem co mam wsadzone nawet . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Na filmiku nic nie słyszę ale były już tematy o dźwięku z filtra i jest to normalne. Nawet ktoś pisał że w aso tak mówią . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może chodzi Ci o pracę zaworka co jest na filtrze on tak cyka. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Około 100 kg Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Proszę o analizę logów 1.8t avj +DP
Na zdrowym to dobrze się stroi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A szybki jak błyskawica i top gun? W obu muzyka robiła też robotę [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
7Q. Będą już dobre. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mi np Belfer się podobał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Właśnie skończyłem Dobre kino, również polecam no faktycznie kozak dawno nie oglądałem czegoś lepszego szczerze mówiąc Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ksiądz na Polsacie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Już nie raz czułem sprzęgło swoje . A łożysko oporowe właśnie jak się zwali to słychać przy redukcji i na pół sprzęgle? Bo w sumie komplet sprzęgła ma z 1.5r chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Uwaga!!! Panowie i Panie zagadka . Przy ,, mocniejszej" redukcji niezależnie na którym biegu coś mi jęczy chwilkę jakby rozwalone łożysko, słychać to też na połsprzegle jak cofam. Co to jest?!?!?! Może to być np przypalone sprzęgło albo łożysko oporowe? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spadki ciśnienia kme twin
Pompowanie reduktora po zdjęciu nogi z gazu po bucie . Na Pb tego dźwięku nie ma więc to raczej reduktor. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Jak myślicie zwiększyć ciśnienie czy taka mapa może być? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
hehehe ja wolę mocniejsze alkohole a przy nich ciężko codziennie walić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Micha i regeneracja wiadomo tylko u mnie micha jest straszna i z tąd bebech ale 170 wzrostu i 80 kg to też jakiejś tragedii nie ma na lato będzie znów 76 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No to może przy jakiś najlepsiejszych odżywkach ma to znaczenie. Przy dostępnych za parę groszy to tak jak napisałem wchłanianie jest naprawdę długie . Oczywiście nie popadajmy w skrajności . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Wszystkie odżywki i tak się tyle czasu rozkładają że jeden czort kiedy to bierzesz . Oczywiście jakieś dopalacze to wiadomo.,że przed. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak masz duży luz na przegubie wału to wali podczas butowania i to ostro przerabiałem to. Ale jak na wybojach to sprawdź łapę skrzyni co trzyma poduszkę. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Q7 już czeka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Są tuningowe icki ale drogie. Za to pasują p&p w miejsce starych. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale na tych 230 na K03s to za długo nie pojezdzisz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U mnie tył ewidentnie. Pasy dzieciaka brzecza tylko po tym wiem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chyba z 200 kosztował ten co wał do skrzyni wchodzi. Jeżdżę z 2 miesiące więc ciężko stwierdzić ale 260 ps wykorzystuje często . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka