Treść opublikowana przez bongod
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Kiedyś to zrobiłem bez ściągania ale łatwo nie było . Przeciąłem klucz oczkowy i zagiąłem go pod kątem prawie prostym . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Witam. Mam problem tego typu, że ostatnio w okolicach 2100/2500 obrotów (również na postoju) słychać brzeczenie coś jak nieszczelność tłumika. Turbo zaczęło później wstawać. Trochę poczytałem i zastanawiam się czy to nie poluzowana klapka West Gate. Turbo dmucha do końca jak kiedyś co widzę po logach tylko to wstawanie jest sporo opóźnione. Jakieś pomysły? Czy jakaś nieszczelność np na kolektorze też może powodować takie rzeczy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik z automatu do manuala 1.8T BFB
Będzie pasował. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czyli różni się scenariusz od oryginału? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
20-30 sekund to długo strasznie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No nic, trzeba pomacać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Też z tyłu miałeś? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A jak rozpoznać która strona? Czuć jak w ręce się weźmie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wajcha jest ok. Właśnie tak rozważam przeguby, poduszkę skrzyni ( ale to by raczej wajcha się telepała) albo piaste. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak odpuszczam to w ogóle znikają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie jak butuje 2 i 3 bieg to powyżej 5000 obr coś wprowadza samochód w wibracje / dudnienie. Przy wyższych prędkościach nic się nie dzieje. Problem zaczął się chyba wtedy gdy odkręcił mi się tylny zacisk. Nie spadł z tarczy tylko ją zblokował. Była kupa dymu bo to przy 140 km/h. Co najwięcej dostało po tyłku przy takim obciążeniu jednego hamulca że pojawiły się te wibracje? Dodam że jak jest więcej ludzi czy towaru w samochodzie to drgania pojawiają się przy niższych obrotach. Prędkość nie ma znaczenia z tego co zauważyłem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
A daje coś? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hehehe nom wkurzajace to Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja tam wsadzilem rurkę na złamane końce i potraktowałem praską. Ponad rok już chyba tak się trzyma . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Działa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
Hehehhe dobre . No nic będę obserwował . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
O kurde no ciekawe bo tankowałem ostatnio w Krakowie hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
Chyba po dwie pary założę wtrysków to ciśnienie spadnie . Narazie zauważyłem że na tempomacie jak jadę to idzie w ubogo a mnożnika ruszyć nie mogę bo na jałowym będzie lipa. Wzbogacilem po obrotach zobaczymy co będzie. Dziwne tylko że kiedyś tak nie było. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
Tyle że ja przeglądy robię sobie sam . Dziś widzę że ciśnienie jest na poziomie 1.58 na pełnym zbiorniku zobaczymy czy jeszcze spadnie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Kurcze ciśnienie jakoś się nie zmienia jak narazie ale..... Spadki przy bucie są czasem ponad 0.3 bara a lambda na poziomie 7 na plusie :/. Mogły się filtry pozapychac? byłby może taki efekt właśnie że ciśnie ie by spadło o ten 0.1 bar i takie spadki by były przy bucie? Wymieniane z 5 miesiecy temu. Jak ruszam trochę mnożnik to różnicy nie widzę po lambdzie niestety. Może reduktor już dał ciała? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ojtam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wycie to raczej łożysko a telepanie i dzwonienie dwumasa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Sprzęgło jest takie samo 5 czy 6 to to samo w 1.8t . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie. A dyfer zmieniony? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wydmuszke mam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ma ktoś u nas możliwość podpięcia pod kompa? Bo mi sie kabel sfajczył Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka