Treść opublikowana przez bongod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie te graty... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie znów problemo zawadziłem spodnią, poziomą cześcia dokladki zderzaka przedniego o krawężnik cofając i się odksztauciła. Da radę opalarką to potraktować żeby wróciła do pierwotnego kształtu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A czemu w rajdowych samochodach jest inne paliwo? Czemu trzeba dobrze jeść żeby szybko biegać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Napisz na pw. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Okazało się że mam Antka 6.0.1 po aktualizacji. Tylko czemu już nie mam opcji obracania głównego ekranu ? :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba nie ma zabardzo gdzie tam chyba że masz autko porobione Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Gicior dziex. Zamówione Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja tu się spodziewałem że wizualizacja PDC się odpali na RNS-E Osram Leddriving, nie powodują błędu spalonej żarówki, mam już ponad 2lata i jestem bardzo zadowolony Ta jest do Bixa, są też W5W. http://allegro.pl/osram-led-t4w-ledriving-6000-k-cool-white-5-lat-gw-i5833576287.html A są asymetryczne? One na biało dają czy w niebieski wpadają? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie z kim mogę porozmawiać na temat vfiz na pw? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U mnie też nuda więc pozbyłem się trochę złomu z pod maski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cholera wie ale 3 mi się przecinają a jak mam znów to rozbierać to wolę wsadzić nowsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie da się zdjąć dokładkę przednią bez zdejmowania zderzaka? Zderzak zwyklak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Napisz na pw please Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja czasem miód z białym serem wcinam takie coś ala kanapka ziomek ma pasieke Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No fistaszki to te w łupinkach czasem niewysypiam się przez nie a regeneracja ważna więc lepiej żeby ich w domu nie było Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nie mogę zacząć jeść fistaszków bo ile jest tyle wciągnę ale udowodnione jest że wolniejsze jedzenie powoduje nasycenie mniejszą ilością Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Panowie wejdzie 6 na z3 Compact? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ojtam Ojtam nie biorę bo się boję zbyt dużych przyrostów i po takich ilościach to nie wiem czy będę go miał I wuj :/ nie najdłem się macie jakieś zapychacze? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja piszę ile ja dałem za przekladkę z bexa. Był swap na 2.7 bit za 2500 z silnikiem. Więc 2000 to za dużo . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
I możesz czekać nawet rok na decyzję . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Oj oj sterydy zawsze na pierwszym miejscu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Myślę że za 1500 ktoś łyknie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie znacie wtryski 480cc Boscha krótkie? Nigdzie nie mogę info o nich znaleźć a ktoś sprzedaje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka