Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Nie te graty... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znów problemo zawadziłem spodnią, poziomą cześcia dokladki zderzaka przedniego o krawężnik cofając i się odksztauciła. Da radę opalarką to potraktować żeby wróciła do pierwotnego kształtu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. A czemu w rajdowych samochodach jest inne paliwo? Czemu trzeba dobrze jeść żeby szybko biegać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Napisz na pw. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Okazało się że mam Antka 6.0.1 po aktualizacji. Tylko czemu już nie mam opcji obracania głównego ekranu ? :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Chyba nie ma zabardzo gdzie tam chyba że masz autko porobione Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gicior dziex. Zamówione Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tu się spodziewałem że wizualizacja PDC się odpali na RNS-E Osram Leddriving, nie powodują błędu spalonej żarówki, mam już ponad 2lata i jestem bardzo zadowolony Ta jest do Bixa, są też W5W. http://allegro.pl/osram-led-t4w-ledriving-6000-k-cool-white-5-lat-gw-i5833576287.html A są asymetryczne? One na biało dają czy w niebieski wpadają? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z kim mogę porozmawiać na temat vfiz na pw? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie też nuda więc pozbyłem się trochę złomu z pod maski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cholera wie ale 3 mi się przecinają a jak mam znów to rozbierać to wolę wsadzić nowsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie da się zdjąć dokładkę przednią bez zdejmowania zderzaka? Zderzak zwyklak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz na pw please Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja czasem miód z białym serem wcinam takie coś ala kanapka ziomek ma pasieke Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No fistaszki to te w łupinkach czasem niewysypiam się przez nie a regeneracja ważna więc lepiej żeby ich w domu nie było Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mogę zacząć jeść fistaszków bo ile jest tyle wciągnę ale udowodnione jest że wolniejsze jedzenie powoduje nasycenie mniejszą ilością Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Panowie wejdzie 6 na z3 Compact? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ojtam Ojtam nie biorę bo się boję zbyt dużych przyrostów i po takich ilościach to nie wiem czy będę go miał I wuj :/ nie najdłem się macie jakieś zapychacze? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja piszę ile ja dałem za przekladkę z bexa. Był swap na 2.7 bit za 2500 z silnikiem. Więc 2000 to za dużo . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. I możesz czekać nawet rok na decyzję . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oj oj sterydy zawsze na pierwszym miejscu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Myślę że za 1500 ktoś łyknie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Panowie znacie wtryski 480cc Boscha krótkie? Nigdzie nie mogę info o nich znaleźć a ktoś sprzedaje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.