Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Nie ma co się bawić wszyscy z tego co widzę i tak kończą bądź nie na fmic i hybrydzie łącznie ze mną i wszyscy żałują że kilka razy płacili zamiast od razu zrobić porządnie . Dev a Twoje turbo co miałem jeździ już w innym aucie więc w sumie już chyba z 2.5 roku i to bez luzów . Więc ucinam spekulacje że hybrydy są na rok czy dwa . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok dziekóweczka w sumie ze sam na to nie wpadłem że od największych do najmniejszych powinna być kolejność ehh skleroza [emoji4] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie dajcie szybki odzew na temat planu fb który znalazłem w necie bo za chwilę idę na trening i chciałem go zrobić. ewentualnie dajcie coś podobnego . Dzięx --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1be --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 215 /50/17 i jest trochę balon ale i wygodnie jest --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. Na dworzu nie, na czole trochę hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. żyję --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Było dobrze --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. No to zaczynamy --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Linarr ty będziesz? Jakoś Cie odebrać? Dzwoń jak coś 666129393 tylko w miarę wcześnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. Hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. Hahahahha ok . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Specjalnie dla Was skosiłem trawę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. Tak późno???? Niedopuszczalne!!!! --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Dobra to kup wcześniej węgiel, karkówki jedna paczkę i kiełbaski, chleb,mały ketchup, musztarde, 4x0,5 cytryny lubelskiej(chyba ze będzie mustafa się ogarnie), 8 browarów, kawior, szampana i parę dziewek ze wsi zgarnij --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. A będzie stało? Rano mało ludzi było pewnie już wyjechali --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Chyba ze na trening nie pójdę znów to bym był o 15 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. Lepiej razem jechać będzie smieszniej --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. Dziwne pytanie z Twoich ust --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. Nie piję do 18: 20 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. Hahaha mogę też Cię zabrać o 18 chyba że wpadniesz wcześniej na mały poczęstunek --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. Linarr a do ciebie daleko? Bo o 18 będę po Patryka jechał mogę i Ciebie zgarnąć --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. Mam ale jak masz wiezc na rowerze to chętnie popatrzę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. Ja chyba z roboty wcześniej wyjdę hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. Dasz radę przecież nie będziemy z gwinta walić grill też pewnie się od razu nie rozpali bo pewnie się okaże że nikt nie umie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Pamiętajcie że jutro znów blokują ulice od 15 do 20 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. Alleluja --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. Haha dzięki ziom --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Im szybciej tym lepiej ja najwyżej zacznę sam --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. Jakieś burze zapowiadają ale damy radę!!!! --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. 14l mniej więcej. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Dolny grill już jedzie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.