Treść opublikowana przez bongod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ma co się bawić wszyscy z tego co widzę i tak kończą bądź nie na fmic i hybrydzie łącznie ze mną i wszyscy żałują że kilka razy płacili zamiast od razu zrobić porządnie . Dev a Twoje turbo co miałem jeździ już w innym aucie więc w sumie już chyba z 2.5 roku i to bez luzów . Więc ucinam spekulacje że hybrydy są na rok czy dwa . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
Ok dziekóweczka w sumie ze sam na to nie wpadłem że od największych do najmniejszych powinna być kolejność ehh skleroza [emoji4] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
Panowie dajcie szybki odzew na temat planu fb który znalazłem w necie bo za chwilę idę na trening i chciałem go zrobić. ewentualnie dajcie coś podobnego . Dzięx --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
1be --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Ja mam 215 /50/17 i jest trochę balon ale i wygodnie jest --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Na dworzu nie, na czole trochę hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
żyję --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Było dobrze --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No to zaczynamy --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Linarr ty będziesz? Jakoś Cie odebrać? Dzwoń jak coś 666129393 tylko w miarę wcześnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahahha ok . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Specjalnie dla Was skosiłem trawę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Tak późno???? Niedopuszczalne!!!! --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Dobra to kup wcześniej węgiel, karkówki jedna paczkę i kiełbaski, chleb,mały ketchup, musztarde, 4x0,5 cytryny lubelskiej(chyba ze będzie mustafa się ogarnie), 8 browarów, kawior, szampana i parę dziewek ze wsi zgarnij --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A będzie stało? Rano mało ludzi było pewnie już wyjechali --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Chyba ze na trening nie pójdę znów to bym był o 15 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Lepiej razem jechać będzie smieszniej --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dziwne pytanie z Twoich ust --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nie piję do 18: 20 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahaha mogę też Cię zabrać o 18 chyba że wpadniesz wcześniej na mały poczęstunek --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Linarr a do ciebie daleko? Bo o 18 będę po Patryka jechał mogę i Ciebie zgarnąć --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mam ale jak masz wiezc na rowerze to chętnie popatrzę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja chyba z roboty wcześniej wyjdę hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dasz radę przecież nie będziemy z gwinta walić grill też pewnie się od razu nie rozpali bo pewnie się okaże że nikt nie umie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Pamiętajcie że jutro znów blokują ulice od 15 do 20 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Alleluja --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Haha dzięki ziom --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Im szybciej tym lepiej ja najwyżej zacznę sam --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jakieś burze zapowiadają ale damy radę!!!! --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
14l mniej więcej. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Dolny grill już jedzie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------