Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. no przekonaliscie mnie linarr samochodem tylko A4 a jak nie minispot to bez fur i grilla sobie zrobimy. Ale wolał bym spota plus to co wyżej. Jutro pogadam o chwilowej exmisji rodziny --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Czyli Moskal, Patryk, linarr i ja jutro na sto procent? weźcie jakiś śpiwór i karimate mam 2 łóżka. Jedno dzieciaka dla mniejszego człowieka i jedno rozkładane (narożnik). W sumie jest i trzecie ale w garderobie w której nie chce mi się posprzątać . Zakupy wspólnie robimy czy razem podjedziemy? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. Jak spot dojdzie do skutku (a nie widzę zbyt wielu chętnych) to moskalowi puszczę jakąś mszę wieczorną z radia Maryja bo słyszałem że lubi te klimaty hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. Już z klejem jedziesz? Jak ludzie się ogarną to u mnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yes --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. Ooooooo to dobry towar --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. Torbę kup papierową --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. Mustafa to żyje??? Linarr??? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. Hahahaha to kto się pisze na środę np? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. To i klej będzie grany na spocie? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby nie było że nic się nie dłubie po usunięciu małej awarii od razu inaczej się zbiera https://youtu.be/o7LBexU_frA --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. Inny mix . Dzienne w obudowy halo. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. Miałem wszystkie dekory tak ale było za dużo teraz same listwy są bardzo ok --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Wpadły podkładki pod sprężyny tył. W końcu autko równo stoi . Trzeba w końcu zhamować autko po odblokowaniu programu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Jakoś to już idzie https://youtu.be/o7LBexU_frA --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. Sprawdzimy na spocie ale sądząc po tym co jest w tle to pokona nas wszystkich spalanie i ilość gramów na przepływce nabiera tu zupełnie innego harakteru --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. Ja dłubie dalej stage 8 dla Moskala. Już zaczyna to jakoś wyglądać --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. Bo tak lepiej niż bule zrec a odległość podobna i jest gdzie spać haahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. Można by grilla albo ognisko zrobić u mnie jak by zjawiło się kilka furek . Jakieś foto by się porobiło itp --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moskal ma ale w b5 jak dobrze pamiętam --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. Za dużo się helu nalykal i odleciał? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. Hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. To może on to turbo weźmie to przyglebi przód napewno hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. :D --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Do tych turbin to raczej z 50" --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Patryk był wczoraj u mnie na chwile chyba jakiś remont robi bo potrzebował trochę ziemii --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. Moskal jak tam twoje biturbo? Bo są dwie sprężarki na handel z dużym potencjałem --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.