Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no przekonaliscie mnie linarr samochodem tylko A4 a jak nie minispot to bez fur i grilla sobie zrobimy. Ale wolał bym spota plus to co wyżej. Jutro pogadam o chwilowej exmisji rodziny --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Czyli Moskal, Patryk, linarr i ja jutro na sto procent? weźcie jakiś śpiwór i karimate mam 2 łóżka. Jedno dzieciaka dla mniejszego człowieka i jedno rozkładane (narożnik). W sumie jest i trzecie ale w garderobie w której nie chce mi się posprzątać . Zakupy wspólnie robimy czy razem podjedziemy? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak spot dojdzie do skutku (a nie widzę zbyt wielu chętnych) to moskalowi puszczę jakąś mszę wieczorną z radia Maryja bo słyszałem że lubi te klimaty hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Już z klejem jedziesz? Jak ludzie się ogarną to u mnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Yes --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ooooooo to dobry towar --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Torbę kup papierową --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mustafa to żyje??? Linarr??? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahaha to kto się pisze na środę np? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To i klej będzie grany na spocie? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Żeby nie było że nic się nie dłubie po usunięciu małej awarii od razu inaczej się zbiera https://youtu.be/o7LBexU_frA --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Inny mix . Dzienne w obudowy halo. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Miałem wszystkie dekory tak ale było za dużo teraz same listwy są bardzo ok --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Wpadły podkładki pod sprężyny tył. W końcu autko równo stoi . Trzeba w końcu zhamować autko po odblokowaniu programu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Jakoś to już idzie https://youtu.be/o7LBexU_frA --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Sprawdzimy na spocie ale sądząc po tym co jest w tle to pokona nas wszystkich spalanie i ilość gramów na przepływce nabiera tu zupełnie innego harakteru --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja dłubie dalej stage 8 dla Moskala. Już zaczyna to jakoś wyglądać --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Bo tak lepiej niż bule zrec a odległość podobna i jest gdzie spać haahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Można by grilla albo ognisko zrobić u mnie jak by zjawiło się kilka furek . Jakieś foto by się porobiło itp --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Moskal ma ale w b5 jak dobrze pamiętam --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Za dużo się helu nalykal i odleciał? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To może on to turbo weźmie to przyglebi przód napewno hahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
:D --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Do tych turbin to raczej z 50" --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Patryk był wczoraj u mnie na chwile chyba jakiś remont robi bo potrzebował trochę ziemii --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Moskal jak tam twoje biturbo? Bo są dwie sprężarki na handel z dużym potencjałem --------------------------------------------OOOO------------------------------------------