Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
[emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Może opcja jest taka że różne są drogi w różnych rejonach Polski --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Mnie przy wyższych prędkościach rzucało na boki masakrycznie teraz 215 i jest cycuś. Mówię o 17stkach --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
W b5 to ledwo dojechałem do domu kiedyś jak kupiłem na 235 w niemcowni --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
A ja sobie świątecznie dłubie wpadła pompa s4, grill i fmic znaczek s4 z grilla jest coś wart? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Wesołych świąt hehe
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Fmic z fmic.pl 230/550 wymiary. Rurki 63 nie wiem ile Ci spawacz policzy . W wawie chcą 1500 za montaż i rurki bez fmica a to moim zdaniem dużo za dużo --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
I wzajemnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Rury kolega wyspawał. Ja montuje wszystko do kupy . Łapy pociete, nerwy zszarpane a jeszcze cięcie zderzaka . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Hybryda k03 jak będzie fmic to zobaczymy jaki finał będzie Pora się zająć fmic Będą pracowite święta Wpadły ledy od Tomnika efekt niesamowity Pompa z S4 wpada też w święta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Siedzi --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Napisz na warszawskiej grupie. Pomógł bym ale mam samochód w proszku :/. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
Też tak myślałem ale te szramy są wzdłuż nie w poprzek --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
Kurna marnie to wygląda strasznie nie wiem jak to możliwe hahahaha mieliście kiedyś otarcia od koszulki? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
K..........a możliwe są rozstępy na kapturach? Tzn od barku do szyi? Bo mam po obu stronach czerwone pręgi po wczorajszych barkach z kapturami. Mam nadzieję że sobie podrazniłem szwami koszulki tylko bo wyglądam debilnie . Jakbym jakieś pagony nosił hehehhe. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Siłownia
Doszło bialeczko z gratisami ciekawe co to ta krew Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tryśnij czymś. Dużo chemii jest w dzisiejszych czasach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ręka mu się omckneła Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
7.5 i et 28 jest z przodu prawie idealnie przy oponach 215 50 17 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Niebieskie Hanki które pewnie polecą niedługo bo na ciśnieniu 1.5 hahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Pierwsze kreski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ładne to to cena też ciekawe jak wstaje. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok super. Pora na zakupy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok dzięki wielkie teraz mam dylemat nowe walbro czy używana z r32 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Eeee to luzik a z kąd będę wiedział na jakiej wysokości? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A czego potrzeba prócz dobrych chęci i wkładu walbro żeby wszystko było jak ta lala w ciagu 45 min? masz może jakiegoś linka? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka