Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może opcja jest taka że różne są drogi w różnych rejonach Polski --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie przy wyższych prędkościach rzucało na boki masakrycznie teraz 215 i jest cycuś. Mówię o 17stkach --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W b5 to ledwo dojechałem do domu kiedyś jak kupiłem na 235 w niemcowni --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja sobie świątecznie dłubie wpadła pompa s4, grill i fmic znaczek s4 z grilla jest coś wart? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. Wesołych świąt hehe
  7. Fmic z fmic.pl 230/550 wymiary. Rurki 63 nie wiem ile Ci spawacz policzy . W wawie chcą 1500 za montaż i rurki bez fmica a to moim zdaniem dużo za dużo --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I wzajemnie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. Rury kolega wyspawał. Ja montuje wszystko do kupy . Łapy pociete, nerwy zszarpane a jeszcze cięcie zderzaka . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. Hybryda k03 jak będzie fmic to zobaczymy jaki finał będzie Pora się zająć fmic Będą pracowite święta Wpadły ledy od Tomnika efekt niesamowity Pompa z S4 wpada też w święta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Siedzi --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz na warszawskiej grupie. Pomógł bym ale mam samochód w proszku :/. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Też tak myślałem ale te szramy są wzdłuż nie w poprzek --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurna marnie to wygląda strasznie nie wiem jak to możliwe hahahaha mieliście kiedyś otarcia od koszulki? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    K..........a możliwe są rozstępy na kapturach? Tzn od barku do szyi? Bo mam po obu stronach czerwone pręgi po wczorajszych barkach z kapturami. Mam nadzieję że sobie podrazniłem szwami koszulki tylko bo wyglądam debilnie . Jakbym jakieś pagony nosił hehehhe. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Doszło bialeczko z gratisami ciekawe co to ta krew Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tryśnij czymś. Dużo chemii jest w dzisiejszych czasach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Ręka mu się omckneła Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    7.5 i et 28 jest z przodu prawie idealnie przy oponach 215 50 17 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Niebieskie Hanki które pewnie polecą niedługo bo na ciśnieniu 1.5 hahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Pierwsze kreski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Ładne to to cena też ciekawe jak wstaje. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Ok super. Pora na zakupy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Ok dzięki wielkie teraz mam dylemat nowe walbro czy używana z r32 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Eeee to luzik a z kąd będę wiedział na jakiej wysokości? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. A czego potrzeba prócz dobrych chęci i wkładu walbro żeby wszystko było jak ta lala w ciagu 45 min? masz może jakiegoś linka? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.