Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
No właśnie zauważyłem. Znajomy może coś mi połapie narazie skompletuje resztę gratow Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A spryski nie pasują ze standardu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Rok szukałem prawie naciepane z GT-I9195 Opłaciło się Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No za tysiaka bym się skusił ale weź i znajdź w tej cenie ehhhh Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja też jak by mnie było stać wyłożyć 2k na coś takiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Inwigilacja zrobiona Twojego wątku chyba też przytne jak u Ciebie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie jak sądzicie, gril z esy ten dolny przyciąć pod starą ramkę, czy podciąć zderzak żeby weszła w esowym rozmiarze? Takie zdjęcie znalazłem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Czuję że są spompowane ostatnio niemal cały czas jadę na ostro ostatnio oby glutamina pomogła bo przemeczony się czuję strasznie :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahahah u mnie i tak praktycznie bez różnicy przed i po To pewnie ten zanizony teść hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A źle zrozumiałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Niepasują Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jakby jakieś mega okazję były klubowe to można było by i tu chyba zły pomysł? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehehe kurcze nie mam wolnych 6 paczek :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kurna ale nęcisz ale kasy brak a jeszcze rury do fmic trza pospawać esą jedziesz? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja byłem może za rok bym skoczył jak byś jechał to bym tym razem bez baby skoczył Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
EE to ten tapczan masz chyba bez większych luzów ))) Hahahhaa nie skrzypi to fakt Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hehehhe 37 na karku może już pora skończyć wakacje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja splukany modami hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chyba wkład przekładasz ale niech ktoś potwierdzi jeszcze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
S6 sprzedajesz? :D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
:D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Muszę chyba popracować na drugim jak czytam to wszystko to aż tapczan się trzęsie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
U mnie niewielka różnica widać po treningu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie przy sprężynach 1 klasa wagowa to dużo? Z ile mm mniej więcej? I czy sprężyny się po jakimś czasie ugniatają, czy to raczej wina amorów że autko niżej stoi z tyłu niż z przodu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
2 lata i takie rzeczy miał? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka