Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie zauważyłem. Znajomy może coś mi połapie narazie skompletuje resztę gratow Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A spryski nie pasują ze standardu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rok szukałem prawie naciepane z GT-I9195 Opłaciło się Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No za tysiaka bym się skusił ale weź i znajdź w tej cenie ehhhh Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też jak by mnie było stać wyłożyć 2k na coś takiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inwigilacja zrobiona Twojego wątku chyba też przytne jak u Ciebie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak sądzicie, gril z esy ten dolny przyciąć pod starą ramkę, czy podciąć zderzak żeby weszła w esowym rozmiarze? Takie zdjęcie znalazłem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czuję że są spompowane ostatnio niemal cały czas jadę na ostro ostatnio oby glutamina pomogła bo przemeczony się czuję strasznie :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahah u mnie i tak praktycznie bez różnicy przed i po To pewnie ten zanizony teść hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A źle zrozumiałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niepasują Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby jakieś mega okazję były klubowe to można było by i tu chyba zły pomysł? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. hehehe kurcze nie mam wolnych 6 paczek :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Kurna ale nęcisz ale kasy brak a jeszcze rury do fmic trza pospawać esą jedziesz? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Ja byłem może za rok bym skoczył jak byś jechał to bym tym razem bez baby skoczył Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. EE to ten tapczan masz chyba bez większych luzów ))) Hahahhaa nie skrzypi to fakt Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Hehehhe 37 na karku może już pora skończyć wakacje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Ja splukany modami hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Chyba wkład przekładasz ale niech ktoś potwierdzi jeszcze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. S6 sprzedajesz? :D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. :D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Muszę chyba popracować na drugim jak czytam to wszystko to aż tapczan się trzęsie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie niewielka różnica widać po treningu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przy sprężynach 1 klasa wagowa to dużo? Z ile mm mniej więcej? I czy sprężyny się po jakimś czasie ugniatają, czy to raczej wina amorów że autko niżej stoi z tyłu niż z przodu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. 2 lata i takie rzeczy miał? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.