Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. http://m.empik.com/mamo-tato-co-ty-na-to-dvd-zawitkowski-pawel,prod59024630,ksiazka-p polecam, bo sam się z filmików nauczyłem szybko i bezpiecznie przewijać i nie tylko w szoku byłem jakie to proste to takie trochę aikido Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Następne rób a nie odsprzedajesz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Nom kup mate będziesz miał spokój Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ehhh no trudno może miarki mam zepsute Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładny pomiar 38.8 zdjęcia nie da się zrobić próbowałem kilka razy ciekawe ile po treningu łapy będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    170 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    http://super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php Wg tego to niemal idealnie hahahahahha tzn w bicku hahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No przyznałem się że 39.2 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja już nic nie robię na zimnie bo mnie to potem w koszta wciąga Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok jak dorwe jakąś krawiecką bo teraz owinołem taśmą izolacyjną , zaznaczylem i zmierzyłem miarką zwijaną, blaszaną taką . W nadgarstku 16.5 więc i tak 39 to tragedii nie ma. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ehh no niestety 39,2 :/ kiedyś było 40 muszę jeszcze popracować . Zmierzę po treningu może coś dojdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciężko zmierzyć bo miarke mam tylko do 50 cm a tak na serio to pewnie z 40 tylko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da się jak jest ciepło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A żeby nie było że nic nie robię Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :D z 72 było by ok ale brak zaparcia aż takiego zobaczymy jak się ciepło zrobi i na rower wsiąde Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No Panowie waga skoczyła do 77 ale tak zalany jestem że mięśnia nie widać żadnego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nom łopatki trzeba spinać to fakt. Kiedyś kręgi górne mnie bolały i przestały właśnie jak zacząłem spinać. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mocniejsze nogi = więcej jedzenia doniesiesz do domu ze sklepu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Gicior czyli jednak bcaa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oby nie tylko wizualne modyfikacje fajnie że division ruszy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Okay dzięx A może coś konkretnego polecicie bo widzę że w większości przypadków jest zmieszana z różnymi suplami. Może z taurynką? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Podlinkujcie coś na regenerację bo padam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Od razu wal z golfa wirnik Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ciekawe, nie wiem czy będę tak potrafił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.