Treść opublikowana przez bongod
-
Tacierzyństwo
http://m.empik.com/mamo-tato-co-ty-na-to-dvd-zawitkowski-pawel,prod59024630,ksiazka-p polecam, bo sam się z filmików nauczyłem szybko i bezpiecznie przewijać i nie tylko w szoku byłem jakie to proste to takie trochę aikido Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Następne rób a nie odsprzedajesz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Nom kup mate będziesz miał spokój Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ehhh no trudno może miarki mam zepsute Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Dokładny pomiar 38.8 zdjęcia nie da się zrobić próbowałem kilka razy ciekawe ile po treningu łapy będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
170 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
http://super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php Wg tego to niemal idealnie hahahahahha tzn w bicku hahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No przyznałem się że 39.2 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja już nic nie robię na zimnie bo mnie to potem w koszta wciąga Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ok jak dorwe jakąś krawiecką bo teraz owinołem taśmą izolacyjną , zaznaczylem i zmierzyłem miarką zwijaną, blaszaną taką . W nadgarstku 16.5 więc i tak 39 to tragedii nie ma. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ehh no niestety 39,2 :/ kiedyś było 40 muszę jeszcze popracować . Zmierzę po treningu może coś dojdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hahahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ciężko zmierzyć bo miarke mam tylko do 50 cm a tak na serio to pewnie z 40 tylko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Da się jak jest ciepło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
A żeby nie było że nic nie robię Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
:D z 72 było by ok ale brak zaparcia aż takiego zobaczymy jak się ciepło zrobi i na rower wsiąde Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No Panowie waga skoczyła do 77 ale tak zalany jestem że mięśnia nie widać żadnego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nom łopatki trzeba spinać to fakt. Kiedyś kręgi górne mnie bolały i przestały właśnie jak zacząłem spinać. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mocniejsze nogi = więcej jedzenia doniesiesz do domu ze sklepu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Gicior czyli jednak bcaa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Oby nie tylko wizualne modyfikacje fajnie że division ruszy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Okay dzięx A może coś konkretnego polecicie bo widzę że w większości przypadków jest zmieszana z różnymi suplami. Może z taurynką? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Podlinkujcie coś na regenerację bo padam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od razu wal z golfa wirnik Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
ciekawe, nie wiem czy będę tak potrafił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka