Treść opublikowana przez bongod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A dużo przeróbek żeby do walbro popodłaczać wszystko? Coś kiedyś czytałem że na walbro trzeba mieć zawsze dużo paliwa w baku i że jest głośna prawda to? Z r32 podejdzie wszystko p&p? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pompa z ajl podejdzie w bfb Quattro p&p tzn wymienię wkład i resztę powpinam tylko? Musi być pompa z Quattro czy takie same są i w ośce? Czy może jakaś inna pasuje lepiej do b6. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie on bierze 70 zeta tak normalnie jak coś to dam na PW nr do niego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak hamownia drogowa. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzięki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No już jak wiem że nazywają się 1BD to pewnie znajdę dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak coś to koleżka ma dynometr niedaleko M1 powiedział że przy 3 osobach 50 zeta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Macie może nr tych gum i krążków? Bo mnie już dawno wnerwia tył Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
O dzięki wielkie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie gdzieś widziałem na zaciskach napis Quattro. Jak to wykonać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Światła włączone = większy pobór Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja tak miałem że jak iskrzyło to słyszałem w radiu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Może się szczotki kończą w altku Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Może łapa skrzyni pękła? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wysłałem maila do tomnika i cisza może już zakończył zabawę z tym Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie dajcie jakiś namiar na komplet ledow w czarny sufit z podswietlanymi daszkami Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Pewnie na fitnesie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tył nie działa bo sprawdzałem podnosząc koło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Aaaaaa ok Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dziwne że po wymianie sterownika brak błędów . Nawet na schemacie jest ze piny inaczej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gdzieś wcześniej pisałem że trzeba 2 piny zamienić bo wywala błąd bodajże lewego przedniego czujnika. Pompy nadal nie wymieniłem ale jest to w planach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Strefa fit Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Jezuuuu od poniedziałku dziś byłem na treningu pierwszy raz barki i nogi tak mi nabiło że ledwo samochodem jechałem chyba faktycznie odpoczynku potrzebowałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hahahahha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla srebrnej taxy b6 na Górczewskiej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka