Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. A dużo przeróbek żeby do walbro popodłaczać wszystko? Coś kiedyś czytałem że na walbro trzeba mieć zawsze dużo paliwa w baku i że jest głośna prawda to? Z r32 podejdzie wszystko p&p? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Panowie pompa z ajl podejdzie w bfb Quattro p&p tzn wymienię wkład i resztę powpinam tylko? Musi być pompa z Quattro czy takie same są i w ośce? Czy może jakaś inna pasuje lepiej do b6. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Pewnie on bierze 70 zeta tak normalnie jak coś to dam na PW nr do niego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Tak hamownia drogowa. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No już jak wiem że nazywają się 1BD to pewnie znajdę dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Jak coś to koleżka ma dynometr niedaleko M1 powiedział że przy 3 osobach 50 zeta Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macie może nr tych gum i krążków? Bo mnie już dawno wnerwia tył Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O dzięki wielkie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzieś widziałem na zaciskach napis Quattro. Jak to wykonać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Światła włączone = większy pobór Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tak miałem że jak iskrzyło to słyszałem w radiu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może się szczotki kończą w altku Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może łapa skrzyni pękła? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłałem maila do tomnika i cisza może już zakończył zabawę z tym Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dajcie jakiś namiar na komplet ledow w czarny sufit z podswietlanymi daszkami Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie na fitnesie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Tył nie działa bo sprawdzałem podnosząc koło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Aaaaaa ok Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Dziwne że po wymianie sterownika brak błędów . Nawet na schemacie jest ze piny inaczej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Gdzieś wcześniej pisałem że trzeba 2 piny zamienić bo wywala błąd bodajże lewego przedniego czujnika. Pompy nadal nie wymieniłem ale jest to w planach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Strefa fit Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jezuuuu od poniedziałku dziś byłem na treningu pierwszy raz barki i nogi tak mi nabiło że ledwo samochodem jechałem chyba faktycznie odpoczynku potrzebowałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Hahahahha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Pozdrowienia dla srebrnej taxy b6 na Górczewskiej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.