Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Ja poczekam troszkę jeszcze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki
Dzięki wielkie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki
Napiszesz mi która śruba? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wycieraczki
Kolego i co było? Bo mam identyczny problem :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Na sworzniach jednak nie przestawie bo by jechały w maskę. Może silniczek da się jakoś obrócić o 90 stopni . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli jakas adaptacja tam jest? Bo już chciałem przestawić na sworzniach ramiona Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie pomocy wycieraczki zmieniły cykl tak że kończą w pionie zamiast w poziomie. Co to może być? Wycieraczki nie zwalniają więc wykluczam zatarcie. Na forum A3 wyczytałem że może to być przekaźnik. Jeśli to przekaźnik to który? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Zachwalali te taśmy u mnie na siłce bardzo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Wczoraj łapy skatowałem że szok zakwas nadchodzi wielkimi krokami placebo kreatynowe nadal działa hahaha foty nie wrzucam bo znów chudo będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Panowie robicie wymuszone powtórzenia? Bo już słyszałem skrajne wypowiedzi też i w tej materii raz że dobrze raz że lepiej w następnej serii zrobić więcej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gdzieś tu wklejałem foty trzeba by poszukać bo nie mam już ich były takie dwa metalowe słupki w q których nie było w ośce. Ale w sumie nie pamiętam czy w sterze czy bloku. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Optycznie niewielka jest muszę kiedyś w końcu go założyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Wymiana samego stera nic nie daje. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nie ma tragedii u mnie dziś pierwszy dzień kredka placebo działa już jak cholera Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Do 200 to Ci dsmic wystarczy wtryski większe i k03s. Będę miał wszystko niebawem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nieno nie jest tak jeszcze źle ze mną dobrze się konserwuje jak patrzę na młodszych ziomkow czasem to normalnie dziadki tylko ciepłe kapcie w domu a raczej pantofle wh....j Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Lepiej nie idź jeszcze znajdą nie to co potrzeba albo pomylą wyniki i na porodowy wyślą Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hehehehe ja mam go nadmiar jeszcze brwi prawie zrośnięte i żona zaspokojona Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Będzie z 37 w wieku 12 lat sterydy leczniczo :/ . Ale wtedy się zaczęła przygoda z treningami w sumie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Wiem jak miałem 10 lat mniej inaczej wygladałem teraz to trenuje żeby coś trzymało te gnaty poobijane w różnych sportach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Pewnie połowa tego to woda ale siły sporo w górę i pompa lepsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Na mnie kreatyna dobrze działała zawsze tzn z 5 kg wzwyż więc dla jednego dużo dla innego mało . Kuć się nie chce za stary na to jestem hehehe chyba że stawy polecą bardziej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tego też nie wiem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka