Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja poczekam troszkę jeszcze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na KlaudiaK temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na KlaudiaK temat w Audi A4 B6/B7
    Napiszesz mi która śruba? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na KlaudiaK temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego i co było? Bo mam identyczny problem :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na sworzniach jednak nie przestawie bo by jechały w maskę. Może silniczek da się jakoś obrócić o 90 stopni . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jakas adaptacja tam jest? Bo już chciałem przestawić na sworzniach ramiona Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomocy wycieraczki zmieniły cykl tak że kończą w pionie zamiast w poziomie. Co to może być? Wycieraczki nie zwalniają więc wykluczam zatarcie. Na forum A3 wyczytałem że może to być przekaźnik. Jeśli to przekaźnik to który? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zachwalali te taśmy u mnie na siłce bardzo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj łapy skatowałem że szok zakwas nadchodzi wielkimi krokami placebo kreatynowe nadal działa hahaha foty nie wrzucam bo znów chudo będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie robicie wymuszone powtórzenia? Bo już słyszałem skrajne wypowiedzi też i w tej materii raz że dobrze raz że lepiej w następnej serii zrobić więcej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Gdzieś tu wklejałem foty trzeba by poszukać bo nie mam już ich były takie dwa metalowe słupki w q których nie było w ośce. Ale w sumie nie pamiętam czy w sterze czy bloku. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Optycznie niewielka jest muszę kiedyś w końcu go założyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Wymiana samego stera nic nie daje. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma tragedii u mnie dziś pierwszy dzień kredka placebo działa już jak cholera Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Do 200 to Ci dsmic wystarczy wtryski większe i k03s. Będę miał wszystko niebawem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nieno nie jest tak jeszcze źle ze mną dobrze się konserwuje jak patrzę na młodszych ziomkow czasem to normalnie dziadki tylko ciepłe kapcie w domu a raczej pantofle wh....j Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej nie idź jeszcze znajdą nie to co potrzeba albo pomylą wyniki i na porodowy wyślą Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehehehe ja mam go nadmiar jeszcze brwi prawie zrośnięte i żona zaspokojona Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie z 37 w wieku 12 lat sterydy leczniczo :/ . Ale wtedy się zaczęła przygoda z treningami w sumie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem jak miałem 10 lat mniej inaczej wygladałem teraz to trenuje żeby coś trzymało te gnaty poobijane w różnych sportach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie połowa tego to woda ale siły sporo w górę i pompa lepsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na mnie kreatyna dobrze działała zawsze tzn z 5 kg wzwyż więc dla jednego dużo dla innego mało . Kuć się nie chce za stary na to jestem hehehe chyba że stawy polecą bardziej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Tego też nie wiem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.