Treść opublikowana przez bongod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Naprawdę??? to ja od zawsze muszę mieć coś nie tak a miałem już ze 3 termostaty muszę przejechać conajmniej 5 km Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Druga sonda testuje Ci tylko kata Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Bo za mało jjesz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mnożnik i mapy po modach na twinie + stag
Witam. Mógłby ktoś zamieścić zdjęcie map? Bo ostatnio znacznie musiałem podnieść mnożnik i nie wiem czy dopiero teraz jest dobrze czy coś siadło mnożnik był taki teraz jest taki i jeszcze trzeba koniec podnieść Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja dołączyłem w końcu nogi oby tym razem wytrzymały dłużej niż 2 miesiące i oby redukcję wspomogły z lekka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Suchar z rana nie wiedziałem że golf miał tak bogatą historię http://fakty.elblag.pl/to-ogloszenie-rozwalilo-internet-zobacz-jak-mozna-opisac-samochod/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Hehehe ok to już kumam wszystko dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
No ciekawe co to wyjdzie firma to Perun turbo więc wiedzą co robią bo za klientów mają polskich kierowców rajdowych ja się napewno nie będę sprzeczał bo się nie znam to jakie to koło jest wielkości w porównaniu do k03 i rs2? Coś pomiędzy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tzn jestem ciekaw wielkości tego koła w porównaniu do np k03 i rs2. Mi to robią ja się nie znam ma dać 280 kucy podobno koło or zimnej strony kute robione na zamówienie podobno Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
A że tak spytam jakie ma koło od strony gorącej k04 porównując do tych? jeśli wiecie oczywiście bo robi mi się hybryda z takim kołem i jestem ciekawy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
to chyba exeo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
O matko święta a jaki koszt w sumie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ok dzięki. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie te wkręty wszystkie od osłony silnika to trzeba osobno kupować czy jest jakiś zestaw? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj oglądałem też mi się bardzo podobał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Właśnie obejrzałem creeda nie spodziewałem się tak dobrego filmu szczerze mówiąc. Jest w nim to co powinno być jak dla mnie. Dreszczyk był Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pomysł zaczerpnięty z GW hahahahha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zjawa bardzo specyficzna nie wiem ile dać punktów ale Caprio bardzo dobrze zagrał. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie złamała mi się rurka od spryskiwaczy pomiędzy maską a budą. Jak to się wymienia i jaki ma nr w etce? Narazie wsadze termoskurcza zobaczę czy zahula Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Musti rejony zwiedza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja musze z 6 km przejechać bfb Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W sumie to już i tak nie duża różnica a w 180 też bywają 60 rury. Ale skoro przy 230 jest udowodnione że nie ma laga to napewno nie zaszkodzi . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
230 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Key genem kod zmieniłeś? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Więc jest pozytyw jakiś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Odpalił przed chwilą od strzała ale łańcuszek terkotał z 7 sekund i z alternatora dziwne dźwięki szły jakby łożyska :/. Oprócz tego mokro było na turbo, mam nadzieję że to się lód roztopił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka