Treść opublikowana przez bongod
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Z kąd to brać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądałem 1odcinek i spoko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie w skrzyni quattro wlewa się olej w jednym czy w dwóch miejscach? Bo już zgłupiałem :/. Chodzi mi o to czy jest jedną komora oleju dla torsena i skrzyni, czy może są dwie i w każdej trzeba nalać. Mechanik mówi że w dwa miejsca a jak czytam w necie to jedno :/. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Witam. Panowie w skrzyni quattro wlewa się olej w jednym czy w dwóch miejscach? Bo już zgłupiałem :/. Chodzi mi o to czy jest jedną komora oleju dla torsena i skrzyni, czy może są dwie i w każdej trzeba nalać. Piszę tu bo właśnie wyciek mam i stoję pod samochodem . Dobra już wszystko jasne dwa zlewy są jeden wlew .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Panowie w tym tygodniu nic nie hlam więc jak coś mogę podlecieć obojętne jakiego dnia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jak niskie na fisie to bogata mieszanka więc nie zaszkodzi Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą to i ja byłem tam hahaha ale Was nie widziałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mi się wydaje że kobiecie będzie obciążenie służyło do różnych wymachów itp więc raczej by się hantle przydały bez zdejmowanych talerzy. Coś w tym stylu Podstawkę sam zrobisz
-
Siłownia
Kiedyś w Polsce była jakaś odlewnia i naprawdę tanio robili i obciążenia i patelnie itd itp może wygoglujesz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Rozumiem że bitumiczne są bez regulacji ciężaru a żeliwne regulowane? Jeśli regulowane i te i te to wg mnie bez różnicy. Ale lepiej kupić nie regulowanych kilka wag Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja Olimpu biorę bo tanie i duże Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wejdź na forum grodziska tam ktoś szukał ostatnio Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Allegro ale mają też sklep stacjonarny Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja wczoraj ciekawa czapeczke kupiłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Ja to jeszcze maxa nie sprawdzałem bo się boję że mnie zbiornik wciągnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
To tak jak u mnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Paruje jak jest zbyt szczelny lub za mało hehe paranoja tam są takie odpowietrzniki małe. W ori bixenonach trzeba oringi wsadzić w śruby regulacyjne. Coś tak pamiętam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
8.7 lpg? To mi nigdy tak mało beny nie wypił nawet Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kryptonim UNCLE za mną. Specyficzny film można oblukać ale w domu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Znajomemu 2 klenie na smużaka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Porostu jak się olej będzie kończył to cię czujnik nie powiadomi o tym. Też muszę w końcu wymienić. Podobno ori trzeba wsadzić bo przy zamienniku trzeba poziom na full trzymać . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Tym razem zjedzona przy ognisku Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Coś się trafiło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No właśnie koszta są spore odnośnie zrobienia wszystkiego na cacy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nieno słychać różnicę w nie ori ale żeby to zrobić to trzeba konto spustoszyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka