Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Z kąd to brać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Oglądałem 1odcinek i spoko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Panowie w skrzyni quattro wlewa się olej w jednym czy w dwóch miejscach? Bo już zgłupiałem :/. Chodzi mi o to czy jest jedną komora oleju dla torsena i skrzyni, czy może są dwie i w każdej trzeba nalać. Mechanik mówi że w dwa miejsca a jak czytam w necie to jedno :/. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie w skrzyni quattro wlewa się olej w jednym czy w dwóch miejscach? Bo już zgłupiałem :/. Chodzi mi o to czy jest jedną komora oleju dla torsena i skrzyni, czy może są dwie i w każdej trzeba nalać. Piszę tu bo właśnie wyciek mam i stoję pod samochodem . Dobra już wszystko jasne dwa zlewy są jeden wlew .
  5. Panowie w tym tygodniu nic nie hlam więc jak coś mogę podlecieć obojętne jakiego dnia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Jak niskie na fisie to bogata mieszanka więc nie zaszkodzi Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Przed chwilą to i ja byłem tam hahaha ale Was nie widziałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi się wydaje że kobiecie będzie obciążenie służyło do różnych wymachów itp więc raczej by się hantle przydały bez zdejmowanych talerzy. Coś w tym stylu Podstawkę sam zrobisz
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiedyś w Polsce była jakaś odlewnia i naprawdę tanio robili i obciążenia i patelnie itd itp może wygoglujesz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozumiem że bitumiczne są bez regulacji ciężaru a żeliwne regulowane? Jeśli regulowane i te i te to wg mnie bez różnicy. Ale lepiej kupić nie regulowanych kilka wag Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja Olimpu biorę bo tanie i duże Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Wejdź na forum grodziska tam ktoś szukał ostatnio Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Allegro ale mają też sklep stacjonarny Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wczoraj ciekawa czapeczke kupiłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Ja to jeszcze maxa nie sprawdzałem bo się boję że mnie zbiornik wciągnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. To tak jak u mnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Paruje jak jest zbyt szczelny lub za mało hehe paranoja tam są takie odpowietrzniki małe. W ori bixenonach trzeba oringi wsadzić w śruby regulacyjne. Coś tak pamiętam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. 8.7 lpg? To mi nigdy tak mało beny nie wypił nawet Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Kryptonim UNCLE za mną. Specyficzny film można oblukać ale w domu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Znajomemu 2 klenie na smużaka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Porostu jak się olej będzie kończył to cię czujnik nie powiadomi o tym. Też muszę w końcu wymienić. Podobno ori trzeba wsadzić bo przy zamienniku trzeba poziom na full trzymać . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Tym razem zjedzona przy ognisku Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś się trafiło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie koszta są spore odnośnie zrobienia wszystkiego na cacy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nieno słychać różnicę w nie ori ale żeby to zrobić to trzeba konto spustoszyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.