Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
przepraszam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czasem trzęsie kierą, czasem nie.
Witam. Mam taki problem że czasem podczas hamowania strasznie telepie kierownica, czasem tylko trochę a czasem jest idealnie. Co to może być do jasnej ciasnej bo mnie szlag już trafia. Przecież jakby były tarcze krzywe to by cały czas telepało :/. Tarcze i klocki nowe i to samo. Luzów podobno brak w zawiasie. Pogoda nie ma wpływu bo całkiem losowo te telepanie jest. Pomocy. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Specyficzny film z przesłaniem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może być niezłe kino https://youtu.be/bMmcyAfWRjY Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dokładnie jak pisze slo ESP powinno działać normalnie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Hahaha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
A co się dzieje przy podróbkach? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Aaaa:) pisałem że sterownik dobry:) zakodowane zobaczę jutro czy jest EDS Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Miałem dziś chwilkę i zobaczyłem że lewe przednie koło w kostce od sterownika ABS jest na innym pinie (ośka/quattro)a ja walczę z czujnikiem hehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Czyli można śmiało brać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hehehe dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jest taki program co emulujesz starszego Windowsa. Wpisz emulator win w goglach ja tak kiedyś robiłem teraz mam starego notebooka do tych celów . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jedynka była spoko dzieciak mnie na dwójkę ciągnie więc nie mam wyjścia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Jest jest to taki odpoczynek hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wydaje mi się że trzeba skalę jakąś własną stworzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Widać na zdjęciach jak kiedyś wyglądali kulturyści Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahahha to nieźle w sumie wyglądał jak cielak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahaha kiedyś jak w wojsku byłem to typ właśnie w jakiś worach miał ze wsi to przywoził i pił straszny typ był Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hahahah dobreeeee Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Białko podobno 2g na 1 kg Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mi się wydaje że przy czarnym macie i bardziej schowanych kominach będzie git jak zrobię dam fote Dokładnie tak jak tu zderzak w całość zespawany http://www.directupload.net/file/d/3724/4kwvx79o_jpg.htm Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To nie wiem ile musiał by mieć kołnierz długości na piaście :)chyba że się go skraca. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Są jeśli średnica otworu felgi jest większa niż w samochodzie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gdzieś czerwony dekiel już widziałem a to chyba nie częsty widok . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja oglądałem inny program na Discovery i było odwrotnie hahaha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka