Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przepraszam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Witam. Mam taki problem że czasem podczas hamowania strasznie telepie kierownica, czasem tylko trochę a czasem jest idealnie. Co to może być do jasnej ciasnej bo mnie szlag już trafia. Przecież jakby były tarcze krzywe to by cały czas telepało :/. Tarcze i klocki nowe i to samo. Luzów podobno brak w zawiasie. Pogoda nie ma wpływu bo całkiem losowo te telepanie jest. Pomocy. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Specyficzny film z przesłaniem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może być niezłe kino https://youtu.be/bMmcyAfWRjY Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Dokładnie jak pisze slo ESP powinno działać normalnie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Hahaha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. A co się dzieje przy podróbkach? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. Aaaa:) pisałem że sterownik dobry:) zakodowane zobaczę jutro czy jest EDS Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. Miałem dziś chwilkę i zobaczyłem że lewe przednie koło w kostce od sterownika ABS jest na innym pinie (ośka/quattro)a ja walczę z czujnikiem hehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Czyli można śmiało brać? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehehe dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest taki program co emulujesz starszego Windowsa. Wpisz emulator win w goglach ja tak kiedyś robiłem teraz mam starego notebooka do tych celów . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Jedynka była spoko dzieciak mnie na dwójkę ciągnie więc nie mam wyjścia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest jest to taki odpoczynek hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Wydaje mi się że trzeba skalę jakąś własną stworzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Widać na zdjęciach jak kiedyś wyglądali kulturyści Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahha to nieźle w sumie wyglądał jak cielak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha kiedyś jak w wojsku byłem to typ właśnie w jakiś worach miał ze wsi to przywoził i pił straszny typ był Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Hahahah dobreeeee Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Białko podobno 2g na 1 kg Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi się wydaje że przy czarnym macie i bardziej schowanych kominach będzie git jak zrobię dam fote Dokładnie tak jak tu zderzak w całość zespawany http://www.directupload.net/file/d/3724/4kwvx79o_jpg.htm Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie wiem ile musiał by mieć kołnierz długości na piaście :)chyba że się go skraca. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są jeśli średnica otworu felgi jest większa niż w samochodzie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Gdzieś czerwony dekiel już widziałem a to chyba nie częsty widok . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Ja oglądałem inny program na Discovery i było odwrotnie hahaha dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.