Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Nowa rura przy przepustnicy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 11 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od 11 się zaczynają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To gadaj jak ci się skończy to się złożymy na więcej będzie taniej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. No żółwie mnie zdziwiły na plus Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Mnie bolała mordeczka od śmiechu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jeszcze ostatnio nie miałem żadnego to teraz mam 3 i wszystkich używam hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zdziw się że będzie w białej torbie bo to nowe jest właśnie w białej. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie to było słodkie troszkę napewno nie jak z maka ale ogólnie dobre akurat miałem czekoladę w gratisach ale napewno ją kupie z wodą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czekolada gicior i truskawka, wanilia się pieni okropnie. A link nie działa . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi się podoba muszę pomyśleć nad nią albo tą imitacją esy z alledrogo ale zderzak chyba pospawam w całość. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji23] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na damiana45 temat w 1.8T
    To anb się różni dużo od bfb? Ja depcze i nie dolewam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Znalazłem coś takiego http://www.audizine.com/forum/showthread.php/298084-B6-wheel-Thread można sobie sporo pooglądać i to napisane jeszcze et i dystans . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Witam. Zna ktoś te wtryski? Nadadzą się na 250 kucy do mojego bfb? Cena jest bardzo atrakcyjna aż mnie to dziwi . http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Te same kolory będą przy głównym złączu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. W ogóle ogłoszenia nie wystawiłem. Kolega do mnie napisał na pw czy mi nie zostały graty z przekładki. Powiedziałem, że zostały, dogadaliśmy się do ceny i powiedziałem gdzie leżą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Dokładnie niech moderator przeczyta pw. Nie odpowiadam za to co 15 lolo wziął od Domina. Wziął co chciał a Domin zna się na fachu więc napewno wydał dobry towar. Ja nie handluje częściami i się na nich nie znam a 15lolo skoro sam robi przekładki to chyba powinien widzieć co bierze (miał kupę części do wyboru do koloru). Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalkae
  19. Ehhh jesteś kolejna osobą co mi odradza czarne te rs ori 18 za 1400 PLN w ładnym stanie od ziomka. Ja zastanawiałem się nad czarnymi ze srebrnym rantem żeby trochę chromu zgubić. Myślisz że nie za dużo blasku przy tyłu chromach? Brać te rs 18? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet z rantem srebrnym? Mam cholerny dylemat na czarnym ładnie czerwony zacisk wygląda . Ale utworzyłem nowy temat więc już nie zaśmiecam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Witam. Panowie mam dylemat pomiędzy czarną z rantem a rs. Nie ukrywam że chciałbym trochę przyciemnić bo sporo już jest chromu(lusterka, szyby,relingi, jak na forach) ale nie jestem pewien czy to dobra decyzja. Taki mam wybór (czarne z rantem mogą być inne): Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli Rs 18 lepiej mam w dobrej cenie ale wyslucham jeszcze opinii innych. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Panowie zastanawiam się nad 18". Z racji że mam sporo chromów (lustra, obwódki szyb, relingi) pomyślałem o czymś podobnym do tego: Albo jednak pozostać przy chromach : Dajcie znać czy wg was kierować się własnym osądem czy jednak są jakieś wyznaczniki dobrego smaku [emoji2] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Czyli wg mnie najlepsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Ciekawe czy w b7 była ta sama skrzynia co w b6 ale raczej tak. 3000 obr przy 140 na 6 b. U mnie w bexie 3600 heh różnica napewno w spalaniu jest . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.