Treść opublikowana przez bongod
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nowa rura przy przepustnicy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja mam 11 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Od 11 się zaczynają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
To gadaj jak ci się skończy to się złożymy na więcej będzie taniej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No żółwie mnie zdziwiły na plus Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie bolała mordeczka od śmiechu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja jeszcze ostatnio nie miałem żadnego to teraz mam 3 i wszystkich używam hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nie zdziw się że będzie w białej torbie bo to nowe jest właśnie w białej. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Dla mnie to było słodkie troszkę napewno nie jak z maka ale ogólnie dobre akurat miałem czekoladę w gratisach ale napewno ją kupie z wodą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Czekolada gicior i truskawka, wanilia się pieni okropnie. A link nie działa . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Też mi się podoba muszę pomyśleć nad nią albo tą imitacją esy z alledrogo ale zderzak chyba pospawam w całość. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
[emoji23] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
moje 1.8 t ANB bierze olej.
To anb się różni dużo od bfb? Ja depcze i nie dolewam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie 18 wybrać.
Znalazłem coś takiego http://www.audizine.com/forum/showthread.php/298084-B6-wheel-Thread można sobie sporo pooglądać i to napisane jeszcze et i dystans . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Witam. Zna ktoś te wtryski? Nadadzą się na 250 kucy do mojego bfb? Cena jest bardzo atrakcyjna aż mnie to dziwi . http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolki ABS i ESP błąd 00285
Te same kolory będą przy głównym złączu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W ogóle ogłoszenia nie wystawiłem. Kolega do mnie napisał na pw czy mi nie zostały graty z przekładki. Powiedziałem, że zostały, dogadaliśmy się do ceny i powiedziałem gdzie leżą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dokładnie niech moderator przeczyta pw. Nie odpowiadam za to co 15 lolo wziął od Domina. Wziął co chciał a Domin zna się na fachu więc napewno wydał dobry towar. Ja nie handluje częściami i się na nich nie znam a 15lolo skoro sam robi przekładki to chyba powinien widzieć co bierze (miał kupę części do wyboru do koloru). Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalkae
-
Jakie 18 wybrać.
Ehhh jesteś kolejna osobą co mi odradza czarne te rs ori 18 za 1400 PLN w ładnym stanie od ziomka. Ja zastanawiałem się nad czarnymi ze srebrnym rantem żeby trochę chromu zgubić. Myślisz że nie za dużo blasku przy tyłu chromach? Brać te rs 18? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nawet z rantem srebrnym? Mam cholerny dylemat na czarnym ładnie czerwony zacisk wygląda . Ale utworzyłem nowy temat więc już nie zaśmiecam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie 18 wybrać.
Witam. Panowie mam dylemat pomiędzy czarną z rantem a rs. Nie ukrywam że chciałbym trochę przyciemnić bo sporo już jest chromu(lusterka, szyby,relingi, jak na forach) ale nie jestem pewien czy to dobra decyzja. Taki mam wybór (czarne z rantem mogą być inne): Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli Rs 18 lepiej mam w dobrej cenie ale wyslucham jeszcze opinii innych. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siema. Panowie zastanawiam się nad 18". Z racji że mam sporo chromów (lustra, obwódki szyb, relingi) pomyślałem o czymś podobnym do tego: Albo jednak pozostać przy chromach : Dajcie znać czy wg was kierować się własnym osądem czy jednak są jakieś wyznaczniki dobrego smaku [emoji2] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Czyli wg mnie najlepsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Ciekawe czy w b7 była ta sama skrzynia co w b6 ale raczej tak. 3000 obr przy 140 na 6 b. U mnie w bexie 3600 heh różnica napewno w spalaniu jest . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka