Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Przerabialem temat nagłośnienia i w b5 i w b6 i stwierdzam że nie ma co kombinować ponad ori, bose. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja też lubię takie opcje zobaczymy co wyjdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Hotel transylwania 2 polecam zaliczony z juniorem oczywiście Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
ja dlatego prawie wszystko już dawno odstawiłem teraz tylko białeczko i mam nadzieję że niedługo kretka po 2 latach przerwy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No na mnie też zarobił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Spectre niestety James Błąd :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chłopaki wsadzają większy fmic do Turbo na bazie k03 i nie ma laga żadnego a i wejścia są większe . Np tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254925-[b6-AVJ]--1.8-T+-QUATTRO---SETUP-2---250km-343nm-SETUP-3-in-progres.... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jak takie niskie wskazania to idzie na bogato więc bezpiecznie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
No bardzo dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mi w miesiąc 6 ale to po chorobie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Noi w to jestem w stanie uwierzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Z esy lusterka tylko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Miałem białko w saszetkach i było w smaku lepsze niż w worku dużym (ten sam smak i firma) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
A kogo ja dziś widziałem na wlocie na a2 w Grodzisku? taka pogoda była że nie wiem czyje to b5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Czemu dużo? Ja na autostradzie 70% i mam 42 l i też 300 km czasem 310 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Więcej dymanka i sen szybciej przyjdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No to za mało snu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W lpg tak jest w dieslu nie powinno. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
U mnie spalanie 14 l lpg to norma Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hmmm może jednak coś w diecie musisz zmienić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja to zdycham w domu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Z 6 sztuk około 2 kg i jedna z 5 reszta mniejsze ale do zabrania. To duża wanna jest . Ale największe rozdane i zjedzone . Dopadły mnie zakwasy na maxa a chodzę na siłkę . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Plecionke. Żyłki już tylko w spławik u używam. Kupiłem jakąś nową pletke u smoka za 50 zeta 200 m. Wygląda porządnie i sprawdzana wytrzymałość wagą. Cena bardzo niska mam pewne obawy ale grubość 0.24 to co się może stać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Coś tam brało kurna ale melanż idę spać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jesu ale się nayebalem :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja wracam z kutra gdzieś rano w piątek zaraz wyjezdżam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka