Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przerabialem temat nagłośnienia i w b5 i w b6 i stwierdzam że nie ma co kombinować ponad ori, bose. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Ja też lubię takie opcje zobaczymy co wyjdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Hotel transylwania 2 polecam zaliczony z juniorem oczywiście Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dlatego prawie wszystko już dawno odstawiłem teraz tylko białeczko i mam nadzieję że niedługo kretka po 2 latach przerwy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. No na mnie też zarobił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Spectre niestety James Błąd :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki wsadzają większy fmic do Turbo na bazie k03 i nie ma laga żadnego a i wejścia są większe . Np tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254925-[b6-AVJ]--1.8-T+-QUATTRO---SETUP-2---250km-343nm-SETUP-3-in-progres.... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. Jak takie niskie wskazania to idzie na bogato więc bezpiecznie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. No bardzo dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi w miesiąc 6 ale to po chorobie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Noi w to jestem w stanie uwierzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Z esy lusterka tylko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałem białko w saszetkach i było w smaku lepsze niż w worku dużym (ten sam smak i firma) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. A kogo ja dziś widziałem na wlocie na a2 w Grodzisku? taka pogoda była że nie wiem czyje to b5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Czemu dużo? Ja na autostradzie 70% i mam 42 l i też 300 km czasem 310 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Więcej dymanka i sen szybciej przyjdzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to za mało snu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. W lpg tak jest w dieslu nie powinno. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. U mnie spalanie 14 l lpg to norma Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmmm może jednak coś w diecie musisz zmienić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja to zdycham w domu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Z 6 sztuk około 2 kg i jedna z 5 reszta mniejsze ale do zabrania. To duża wanna jest . Ale największe rozdane i zjedzone . Dopadły mnie zakwasy na maxa a chodzę na siłkę . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Plecionke. Żyłki już tylko w spławik u używam. Kupiłem jakąś nową pletke u smoka za 50 zeta 200 m. Wygląda porządnie i sprawdzana wytrzymałość wagą. Cena bardzo niska mam pewne obawy ale grubość 0.24 to co się może stać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Coś tam brało kurna ale melanż idę spać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Jesu ale się nayebalem :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Ja wracam z kutra gdzieś rano w piątek zaraz wyjezdżam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.