Treść opublikowana przez bongod
-
Co to za model Felgi
Nieno z przodu też jeszcze jest kawałek ale nie zaśmiecam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Witam dopiero trafiłem na temat więc pewnie czasem dodam coś od siebie o moim 5 letnim łobuzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za model Felgi
Ja przy 28 et i 7,5 j mam dosyć spory zapas ale faktycznie cal różnicy to przy dużo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Podejdzie, ja tak mam. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za model Felgi
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/276348-[ALL-B6]-audiczka-po-roku- Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Te chyba podobne ale właśnie 18 i et 29 http://allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a4-a6-a5-a7-a8-q5-i5848376094.html#thumb/2 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za model Felgi
Zobacz u mnie w temacie bo nie wiem jak fachowo się nazywa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za model Felgi
Ja mam z wklesłym z A5 ale 17 może są i 18 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Ale dziwnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kup używaną i nie kombinuj Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli pozostają piasty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja miałem opcje u siebie że wychodził guz na oponie i się chował w końcu został to go namiezyłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
O tototoototo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To już zależy jaka mocą władasz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chyba slo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nikomu się niechce tego zrobić sam napęd daje frajdę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tak szybko się posypało? Masakra muszę chyba przemyśleć zakup :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Olej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Podobno szybciej się zużywają po polerce ale to i tak czasami jedyna droga żeby świeciły jak należy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
300 pęknie jak nic Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Siema Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
[emoji23] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
poza dizajnem różnicy nie stwierdziłem. Depo bez ori trójnika ze zwężką potrafiło dzwonić przy dużym skoku doładowania. Dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie jest jakaś zasadnicza różnica między wskaźnikami firmy auto guage a depo? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka