Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wolę chyba superserie ale bez wymuszenia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może podepniemy parę fajnych ćwiczeń z grafikami pod 1 post? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Błąd nawiewu musi być jakiś ja mam dwa ale da się rozruszać klapy jeszcze raz na miesiąc Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tzn ja mówię technicznie np bicepsik w delikatnym opadzie na ugietych nogach, łokcie blisko nieruchomo i szybkie spięcie bicka i kaptura i powolny opad. 30 kg wystarczy. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Na prostej widzę progres po 2 latach łamanej w tym ćwiczeniu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma innego wyjścia za***ista sprawa kiedyś tego doznałem. Zazdroszczę bo stoi obok podczas treningu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Naprawdę technicznie trenując można zdziałać małym ciężarem cuda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da radę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inne graty też leżały Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jechałem trzymając głową ale blisko było Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jestem zatluszczony ale bez bebecha w sumie nie jest źle drążek 15 klata 100 na serię ostatniaą proporcje niewiele odbiegają od ideału ( z wyjątkiem brzucha ) zdjęcie mogę zamieścić w marcu hahahhaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. Kolego b6 jest jak klocki lego chcesz coś to dokładasz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Zawieszenie było sprawdzane geometria również. Nie mówię o ślizganiu się opon a,, nerwowym" zachowywaniu się przodu auta. Może 220 może 230 nie hamowane było. Teraz jest q i jest spokój . Opony 215 50 17 w dobrym stanie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Odpowiednio napisany program i ośka ogarnia duże moce. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja się przyzwyczaiłem nie głodne się poważnie mówię czasem tylko browarek po 18 hahaha żeby nawodnić organizm przed snem noi tak jak napisałeś kładę się 20/21 wstaje po 5 ale w sumie nie powinienem takich rzeczy tu pisać bo to raczej mało sportowa dieta hehehe kiedyś dużo bardziej się do michy przykładałem i efekty przychodziły bardzo szybko i były bardzo widoczne Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To wszystko zależy jak się zna swój organizm bo każdy jest inny i co się chce osiągnąć docelowo do tego dochodzi silna wola Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Problemy z trakcją się tylko zmienią bo zacznie w koleinach szaleć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jjem 5 - 6 posiłków dziennie do 18 i nie najadam się, odczekuje trochę i głód mija. Jjem wszystko . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Czarna rozpaczI to przez twoje turbo hehehe dobry zakup był Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Przy 220 jest tragedia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Chyba znów wymienię termostat Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spróbuj na początek jeść mało a często i zobacz czy są efekty jakieś. To na początek najłatwiejsze a u niektórych daje fajne rezultaty. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dieta . A jaka budowa ciała? Ja mam 170 i ważę 76 a mam chudziutkie kości i czuję się dobrze z tą wagą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. No właśnie z Pb wszystko ok . Możliwe że się tak rozjechało od temp. zewnętrznej? Poprzednie ustawienia robiłem jak było bardzo ciepło. Co mogło w osprzęcie LPG paść? Dodam że od jakiegoś czasu puszczał bąka np podczas podjezdzania pod wysoki krawężnik i ostatnio przeciekał reduktor na śrubach. Jak dokręciłem to przestało przeciekać i gazem już nie śmierdzi, wydaje mi się że zaczął jeździć dużo lepiej niż od początku instalacji twina . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Robiłem jak napisałeś. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Ale lambda zaczęła pokazywać 12 na plusie to przecież nie mogłem tego zostawić. To pierwsze zdjęcie jest zanim się mapy rozjechały. Na benie wszystko ok. Tak to wyglądało Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.