Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Wolę chyba superserie ale bez wymuszenia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Może podepniemy parę fajnych ćwiczeń z grafikami pod 1 post? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Błąd nawiewu musi być jakiś ja mam dwa ale da się rozruszać klapy jeszcze raz na miesiąc Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Tzn ja mówię technicznie np bicepsik w delikatnym opadzie na ugietych nogach, łokcie blisko nieruchomo i szybkie spięcie bicka i kaptura i powolny opad. 30 kg wystarczy. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Na prostej widzę progres po 2 latach łamanej w tym ćwiczeniu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Nie ma innego wyjścia za***ista sprawa kiedyś tego doznałem. Zazdroszczę bo stoi obok podczas treningu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Naprawdę technicznie trenując można zdziałać małym ciężarem cuda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Da radę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Inne graty też leżały Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja jechałem trzymając głową ale blisko było Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja jestem zatluszczony ale bez bebecha w sumie nie jest źle drążek 15 klata 100 na serię ostatniaą proporcje niewiele odbiegają od ideału ( z wyjątkiem brzucha ) zdjęcie mogę zamieścić w marcu hahahhaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolego b6 jest jak klocki lego chcesz coś to dokładasz Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zawieszenie było sprawdzane geometria również. Nie mówię o ślizganiu się opon a,, nerwowym" zachowywaniu się przodu auta. Może 220 może 230 nie hamowane było. Teraz jest q i jest spokój . Opony 215 50 17 w dobrym stanie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Odpowiednio napisany program i ośka ogarnia duże moce. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja się przyzwyczaiłem nie głodne się poważnie mówię czasem tylko browarek po 18 hahaha żeby nawodnić organizm przed snem noi tak jak napisałeś kładę się 20/21 wstaje po 5 ale w sumie nie powinienem takich rzeczy tu pisać bo to raczej mało sportowa dieta hehehe kiedyś dużo bardziej się do michy przykładałem i efekty przychodziły bardzo szybko i były bardzo widoczne Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
To wszystko zależy jak się zna swój organizm bo każdy jest inny i co się chce osiągnąć docelowo do tego dochodzi silna wola Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Problemy z trakcją się tylko zmienią bo zacznie w koleinach szaleć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mnożnik i mapy po modach na twinie + stag
dzięx Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja jjem 5 - 6 posiłków dziennie do 18 i nie najadam się, odczekuje trochę i głód mija. Jjem wszystko . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czarna rozpaczI to przez twoje turbo hehehe dobry zakup był Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przy 220 jest tragedia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chyba znów wymienię termostat Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Spróbuj na początek jeść mało a często i zobacz czy są efekty jakieś. To na początek najłatwiejsze a u niektórych daje fajne rezultaty. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Dieta . A jaka budowa ciała? Ja mam 170 i ważę 76 a mam chudziutkie kości i czuję się dobrze z tą wagą. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mnożnik i mapy po modach na twinie + stag
No właśnie z Pb wszystko ok . Możliwe że się tak rozjechało od temp. zewnętrznej? Poprzednie ustawienia robiłem jak było bardzo ciepło. Co mogło w osprzęcie LPG paść? Dodam że od jakiegoś czasu puszczał bąka np podczas podjezdzania pod wysoki krawężnik i ostatnio przeciekał reduktor na śrubach. Jak dokręciłem to przestało przeciekać i gazem już nie śmierdzi, wydaje mi się że zaczął jeździć dużo lepiej niż od początku instalacji twina . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mnożnik i mapy po modach na twinie + stag
Robiłem jak napisałeś. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mnożnik i mapy po modach na twinie + stag
Ale lambda zaczęła pokazywać 12 na plusie to przecież nie mogłem tego zostawić. To pierwsze zdjęcie jest zanim się mapy rozjechały. Na benie wszystko ok. Tak to wyglądało Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka