Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hammerek jest zaj.....sty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zacytuję tekst z las Vegas parano,, za dużo tego wziąłeś ":D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. No właśnie też się zastanawiałem nad tym może jest ale poprostu nie szczelnie zamknięte bo jak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przyszły mi spinki do osłony silnika dobrze się domyślam że te białe podkładki to do mocowania do tej blachy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Stożek jak jest to nie ma tej rury więc chyba tragedii nie będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Podobno są straty w przepływie przez tą harmonijke. Wymień na metalowego tipa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapowietrzony Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko z kąd w takim razie go wziąć z aso? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie ręczny się tylko zmienia na b7? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Tylko rączkę się zmienia? Dobrze widzę że ona troszkę pod skosem idzie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Choroba a ja pusty w ząb Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Domin w Raszynie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Przy jakiej mocy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Mi się bardzo podobał nie wiem może jestem mało wymagający albo sentymentalny na punkcie rockiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Możesz robić jednego dnia biceps innego drążek np przy którym też biceps pracuje. Tzn ogólnie przy robieniu większości ćwiczeń na plecy pracuje bicepsik . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Mój wszędzie biega,chyba nie potrafi chodzić . W sumie jest grzeczny ale potrafi np ugryźć dla zabawy albo wywalić z główki. Pięści też ma twarde . Ehhhh chyba psyhol rośnie . Taki to grzeczny mój 5.5 roczny Matusiak . Człowiek wychowuje bezstresowo to sam ma stresy hahaha. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jest egt w tym podstawowym? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięx mi chodzi o te dane ze zdjęcia choć egt by się przydało Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dasz namiar na to? Potrzebne czujniki dodatkowe? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pójdzie to mono liczniku? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Dla mnie są tylko 3 części 1,2 i creed Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co pamiętam to troszkę grubszy oring dałem na wszelki wypadek . Ja dałem właśnie niecałe 200 i jest cacy już ponad rok chyba. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupiłem właśnie z zatartym znaczkiem w sklepie z Warszawy co wystawia na allegro ceny nie pamiętam bo to dawno było. On jedyny to sprzedawał. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi dwa zamienniki z carsu ciekły wkoncu poszedł ori. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ja już nie pamiętam jakie były tamte. W ogóle to prawda że jak jest zatarty znaczek audi to znaczy że nie przeszedł w pełni kontroli jakości audi ale nadaje się do użytku? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.