Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Hammerek jest zaj.....sty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Zacytuję tekst z las Vegas parano,, za dużo tego wziąłeś ":D Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No właśnie też się zastanawiałem nad tym może jest ale poprostu nie szczelnie zamknięte bo jak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie przyszły mi spinki do osłony silnika dobrze się domyślam że te białe podkładki to do mocowania do tej blachy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Stożek jak jest to nie ma tej rury więc chyba tragedii nie będzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podobno są straty w przepływie przez tą harmonijke. Wymień na metalowego tipa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zapowietrzony Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tylko z kąd w takim razie go wziąć z aso? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A nie ręczny się tylko zmienia na b7? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uchwyt na napoje w tunelu USA
Tylko rączkę się zmienia? Dobrze widzę że ona troszkę pod skosem idzie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Choroba a ja pusty w ząb Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Domin w Raszynie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przy jakiej mocy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mi się bardzo podobał nie wiem może jestem mało wymagający albo sentymentalny na punkcie rockiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Możesz robić jednego dnia biceps innego drążek np przy którym też biceps pracuje. Tzn ogólnie przy robieniu większości ćwiczeń na plecy pracuje bicepsik . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Mój wszędzie biega,chyba nie potrafi chodzić . W sumie jest grzeczny ale potrafi np ugryźć dla zabawy albo wywalić z główki. Pięści też ma twarde . Ehhhh chyba psyhol rośnie . Taki to grzeczny mój 5.5 roczny Matusiak . Człowiek wychowuje bezstresowo to sam ma stresy hahaha. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli jest egt w tym podstawowym? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzięx mi chodzi o te dane ze zdjęcia choć egt by się przydało Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dasz namiar na to? Potrzebne czujniki dodatkowe? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pójdzie to mono liczniku? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hahahahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dla mnie są tylko 3 części 1,2 i creed Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Z tego co pamiętam to troszkę grubszy oring dałem na wszelki wypadek . Ja dałem właśnie niecałe 200 i jest cacy już ponad rok chyba. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kupiłem właśnie z zatartym znaczkiem w sklepie z Warszawy co wystawia na allegro ceny nie pamiętam bo to dawno było. On jedyny to sprzedawał. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mi dwa zamienniki z carsu ciekły wkoncu poszedł ori. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ja już nie pamiętam jakie były tamte. W ogóle to prawda że jak jest zatarty znaczek audi to znaczy że nie przeszedł w pełni kontroli jakości audi ale nadaje się do użytku? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka