Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niskie ciśnienie pokaże konewa na fisie egt też wg mnie ważniejsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niektórzy w tym ja mają powódź w filtrze węglowym i pod autem a czasem korekty z d...... może miałeś fart Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup w aso jeśli masz regulator w filtrze dobrze radzę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo czujnik ciśnienia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Oglądali smoka Bagińskiego na yout? następny ma być Twardowski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. No Panowie pierwsze boki zaliczone z rana Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Muszę przemyśleć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. A to gitara Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. A jakie dałeś tam ciśnienie jak je zamykałeś już? Zanim dałeś następne cztery Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Panowie jakiej mocy max hanki niebieskie podołają? Keihiny brązowe tyle samo czy więcej? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Rozeszły się jak świeże bułeczki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Hmmm Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Chodzi o to żeby nie pospadały przy demontażu. Ale ziomek ma tak i nie spadały Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Hahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. A nie odpowietrza się vagiem? ja jak narazie sam sterownik wymieniłem ale mechanik twierdzi że już wymieniał pompy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Dałem za ten zestaw 1k PLN jeśli za chude wejścia to może sprzedam z zarobkiem . K03 będzie muszla.
  18. I co? znów 3 osoby? robimy spota żeby znów te nasze habety zobaczyć? Ani 2.7 nie będzie ani 3.0 chyba trzeba odpuścić chyba że się coś u Was pozmieniało to mogę oblukać albo przyjedziecie jednym samochodem do mnie i jeden z was bro jebnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez s-line i w division? Hehehe nie myślałem, że to możliwe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Panowie nada się to na 250/260 kucy (i więcej nie będzie) ? Rury 50. https://www.hg-motorsport.de/shop/product_info.php/info/p27055_Audi-A4---VW-Passat-1-8T-Front-Ladeluftkuehlerkit.html może wejdzie bez cięcia belki 450/280/50. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Magneto jest dobry lubię go Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Akurat humor mi we wszystkich odpowiadał ale to chyba wina aktora Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Gdzie jest statham do jasnej h co to ma być Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety ta dwójka to częsty przypadek :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Mi pasuje każdy dzień niech reszta może da pomysł Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.