Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Niskie ciśnienie pokaże konewa na fisie egt też wg mnie ważniejsze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Niektórzy w tym ja mają powódź w filtrze węglowym i pod autem a czasem korekty z d...... może miałeś fart Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kup w aso jeśli masz regulator w filtrze dobrze radzę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Albo czujnik ciśnienia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądali smoka Bagińskiego na yout? następny ma być Twardowski Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No Panowie pierwsze boki zaliczone z rana Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Muszę przemyśleć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
A to gitara Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
A jakie dałeś tam ciśnienie jak je zamykałeś już? Zanim dałeś następne cztery Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
Panowie jakiej mocy max hanki niebieskie podołają? Keihiny brązowe tyle samo czy więcej? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Rozeszły się jak świeże bułeczki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hmmm Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chodzi o to żeby nie pospadały przy demontażu. Ale ziomek ma tak i nie spadały Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Hahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A nie odpowietrza się vagiem? ja jak narazie sam sterownik wymieniłem ale mechanik twierdzi że już wymieniał pompy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dałem za ten zestaw 1k PLN jeśli za chude wejścia to może sprzedam z zarobkiem . K03 będzie muszla.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
I co? znów 3 osoby? robimy spota żeby znów te nasze habety zobaczyć? Ani 2.7 nie będzie ani 3.0 chyba trzeba odpuścić chyba że się coś u Was pozmieniało to mogę oblukać albo przyjedziecie jednym samochodem do mnie i jeden z was bro jebnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Bez s-line i w division? Hehehe nie myślałem, że to możliwe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie nada się to na 250/260 kucy (i więcej nie będzie) ? Rury 50. https://www.hg-motorsport.de/shop/product_info.php/info/p27055_Audi-A4---VW-Passat-1-8T-Front-Ladeluftkuehlerkit.html może wejdzie bez cięcia belki 450/280/50. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Magneto jest dobry lubię go Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Akurat humor mi we wszystkich odpowiadał ale to chyba wina aktora Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gdzie jest statham do jasnej h co to ma być Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Niestety ta dwójka to częsty przypadek :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mi pasuje każdy dzień niech reszta może da pomysł Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka