Treść opublikowana przez bongod
-
Polecane opony zimowe
215 pływa? Mi na 17 50 215 jakoś nic nie pływa . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
skąd "brałeś" ??? Torenty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dla mnie mocne 6 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No już napewno ładnie jeździ . Tylko mieli napewno . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Może jak śnieg spadnie pojedziemy gdzieś bąki pokręcić? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Koniec spotów w Grodzisku? w sumie nawet jak były to 3 osoby się pojawiały może jakiś inny dzień ustalić i będzie lepiej? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Musti odchudzasz autko? Lepiej programik zrób Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
,, infini " polecam. Dobre s-f. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Powrót paliwa, wycieka z wężyka obok filtra paliwa.
U mnie było od pyty wahy byłem w szoku. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To pewnie od czujnika skrętu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za arkadia nie wiem czy dasz radę loga zrobić,chyba że masz autko już zmodzone to kto wie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Powrót paliwa, wycieka z wężyka obok filtra paliwa.
Ale to paranoja jakaś jest i to nie tylko u mnie były takie jaja. Pamiętaj że po wymianie filtra paliwa jeszcze pewnie trochę poleci bo się nazbierało w filtrze węglowym Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Może tak być u mnie bynajmniej tak było Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Czyli to bezpiecznik? Jeśli tak to który? Dobra już wiadomo sprzedali mi zwaloną żarówkę :/ wymieniłem i wszystko świeci. Widocznie w szereg jest postojowa przednia z tylna. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie przestałao mi świecić tylne prawe światło i przednia pozycja (mijania działa) zbieg okoliczności i żarówki do wymiany , czy to ten sam bezpiecznik a mijania inny? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Powrót paliwa, wycieka z wężyka obok filtra paliwa.
Nie pamiętam ale różnica ceny była 25 zeta. Powiem tak z ic 2 mi ciekły a potem 2 miały marne wskazania lambdy (że za ubogo) z aso nic nie ciekło i lambda prawie zero . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zauważyłem że w sterowniku q są takie 4 słupki metalowe których nie mam w ośce. Ciekawe co to. Będę miał kaskę to dam ziomkowi wymienić tą pompę i będzie wiadomo czy coś się zmieniło. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Napisane jest co do wymiany . Lambda (spalanie) i czujnik temp (przegzewanie) ten na dole po lewej przy chłodnicy. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Powrót paliwa, wycieka z wężyka obok filtra paliwa.
Ja wymieniłem filtr paliwa swego czasu ze 3 razy właśnie z powodu takiego wycieku. W końcu kupiłem w aso :/ i to był koniec problemów . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sprawdzaj szybciorem to będę wiedział czy wymieniać bo leży i się kurzy . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Southpaw dobry film. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Siema pozdro Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema. Panowie swoje felgi będę sprzedawał za 500 zeta jedna napewno do wyprostowania . Może ktoś na zimę potrzebuje bo widać że są używane . Piszę tu bo nie chce wysyłać a z Wami mogę się spotkać na spocie i skoczyć na wywazarke . to dokładnie takie tylko 5x112 otworu nie pamiętam ale po to są pierścienie http://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/ronal-lz-7-50x17-4x100-00-et35-00#15187933 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
My w nocy chyba płyniemy z tego co zrozumiałem też już byłem dwa razy ale tylko na dzień Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka