Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Da radę rower za długo potem czeka na właściciela --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. Można na alko samochodami z noclegiem może by się w końcu ognisko rozpaliło hahaha taki spocik zrobić --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. Może by się mustafa pojawił --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. Trzeba coś ogarnąć w najbliższym czasie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. Dzieje się tu coś? Pije się tu coś? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. Jak bym źle zakodował sterownik to by błąd był. Noi te piny trzeba przełożyć od prawego przedniego koła jeśli dobrze pamiętam. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. Tak ster zmieniony eds brak --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. Ja pewnie przed zimą wymienię pompę to dam znać --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. Taki żarcik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. bongod odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.8
    A nie cyka taki zaworek po stronie pasażera? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. Z minusów 1.8t: powyżej 300 kucy trzeba się bawić w kucizne a to już duże koszta hahaha. Ja innych minusów nie widzę w tym silniku bo wszystko jest tam proste i do zrobienia praktycznie we własnym garażu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pospawanie rur, silikony,cybanty i zamontowanie wszystkiego na gotowo. W Warszawie na Połczyńskiej. Ja za rury i osprzęt bez fmic dałem 900 zakładałem sam więc trochę taniej wyszło . Muszę shamować w końcu po wymianie pompy na s4 i odblokowaniu softu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zazwyczaj chcą od 1500 do 2000 bez ceny fmic. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No musze skoczyć ustawić bo pewnie inaczej jest trochę z podkladkami. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie poniszcz tej górnej części. Owiń izolacja srubokrecik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    5 dych policzył więc luz dzięx --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak tył w Quattro. Czyli żeby wyjąć sprężyny trzeba sanki opuścić tak? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie do włożenia podkładek podwyższających sprężyn trzeba sanki odkręcić? Bo coś mechanik tak gada. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż się chce czytać takie pozytywne posty --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. Coś zpier.......ś mi chyba z 10 g więcej wypluło --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. Chodziliśmy samochód nieznanego właściciela --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. Taka sytuacja u nas --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miska leżała osobno . Ktoś miał niezła majówkę a raczej ma. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idę sobie i widzę coś co w mojej okolicy preferuje się na 1 be --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. Ciekawe jak szybko przejdziesz na fmic mi to chyba pół roku zajęło ale śmiało do 230 kucy daje rade, więc jak więcej nie masz w planach to śmiało montuj --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.