Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Wywal śmiało --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To chciałem napisać właśnie powinno być załamanie po stronie kierowcy --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. Hahaha idę chyba pozbierać przed dom śmieci z wczoraj może jakieś piwko znajdę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Obraz po walce --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. :D --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. Czy to był spot? karniaków nie zabraliście --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam się na dieslah nie znam u mnie laga zero na większych --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słyszałem tylko że dieslu mniejszy wystarcza ja mam przy 260 km 230. Dużo się pisze o średnicy rur, że dużo daje większa. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten to chyba bez cięcia belki wejdzie. Nie wiem jak w ropce ale w Pb byłby mały. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. Noi wszystko jasne https://youtu.be/rLTYEsrik2w spoiler jak holera --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. Jest wyzwanie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Próbuj nic Cie to nie kosztuje. Mi też kiedyś uznali. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. Kurcze na rancing forum wręcz to dokładają do 1.8t. Nic już nie kumam . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. Niezłych rzeczy się tu dowiaduje jeden wniosek jak mi błąd wyskoczy to wypad z tym jak to już zrobiłem z węglem i sai . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak jest temat vfiza to zapytam :,, alarmy można ustawić na wszystkie czujniki? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahah dobre po tym szamponie wszystko się zwałkowało i zeszło a jak ja próbowałem rozpuszczalnikiem to był kosmos . Gość w tym siedzi z 10 lat wie co robi okleja takie fury po całości ze mi szczęka opada --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zrywałem minuta roboty ale ten klej co został....... Ale ziomek raz dwa mi to zmył nie wiem czy żartował ale powiedział że szamponem dla dzieci hehehe. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. Nom teraz folie są z filtrami itp super sprawa. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. Hahahaha to już dymi? Myślałem że zacznie po programie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. https://m.facebook.com/GrodziskieFury/ --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. O 20 ale nie wiem gdzie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. A co to za zlot ma być w niedzielę grodziskich fur i gdzie? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. Czyli mi się to nie przyśniło hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Kto to srebrnym b6 bez zderzaka ostatnio latał z fmic-em po wiadukcie? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prawidłowe podejście --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten sam mam dylemat mam czerwone dekory ale zaciski na czerwono hmmm może na czarno i czerwony napis Quattro --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.