Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Mi na tych chińczykach 430 wyszło jakieś 250/260 ps i więcej z nich nie wycisne . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No Animala brałem przed ślubem kiedyś przez 2 miesiące 5 kg w dół a siła wogole nie zmalała. Ale tyle pigół naraz to wyzwanie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. tak wyglądają te 17 w b6 et 28 bez dystansów Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. hahahahaha[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. No jak 250 to napewno fmic --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od zwalonego zaworka wypadają zapłony i obroty skaczą. Z odpalaniem raczej nic nie mają . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. Dla mnie chęć poddania przez dystrybutora części pod jakiekolwiek testy świadczy tylko na korzyść sprzedawanych przez niego produktów . Może jak poslodze jeszcze trochę to się znajdzie jakiś komplet testowy jeszcze hahahaha . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierunkowy, w trojniku pod kolektorem . Takie małe gówno a bałaganu robi kupę. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie zaworek standardowo od odpowietrzenia --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. Wsadził bym pewnie w jakąś prasę albo w wyginarke do rur --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. Można zrobić test na złamanie. Jak miałem Lema banana to się zgioł w literę U i nie pękł . Krawężnik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. Otwór w obudowie filtra zaslepia się korkiem od coli --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Ehhh i kupa :/ rodzina wzywa. Do następnego razu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. Pamietaj , zawsze musisz jechac pod prąd , wtedy trafisz Ehhh no spróbuję --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. Pewnie znów się pogubie na parkingu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. Dziś arkadia? Bo bym wpadł bo dawno mnie nie było --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. Wyślijcie chociaż kawałki to pomierze. Ogólnie to u mnie czasem coś hartują w pracy więc z tąd jest dostęp do tego przyrządu . Tylko tak sobie myślę że twardość nic nam nie powie bo nie wiadomo jaka jest najlepsza . Chyba że jako odnośnik będzie Lem. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. Ja mam dostęp do twardosciomieza świeżo po legalizacji ale nie mam wahaczy hehehe. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. Wymień dopiero jak będziesz u tunera. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Jak wrzucisz inne wtryski to wtedy będzie korekta dopiero potrzebna z bama nie są takie duże --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. Mi z tego co pamiętam przepływ skoczył o 10g Ale czy wtryski trzeba korygować? Nie wydaje mi się. To że turbo jest czerwone to nic dziwnego dobrze że nie żółte --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie jakaś rurka pękła standard. Ja zrobiłem z kolanka od zlewu zaślepke do tipa od razu z wentylem --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.