Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiste oczywistości . Ja już dawno z ciężarów zszedłem na rzecz jakości Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie gadałem z lekarzem i powiedział że jeśli nie żywie się tylko tym to luz . Ja tylko w dni treningowe sobie sypie i tak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój ma 6 lat i trzeba mu towarzystwa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha to jak myślicie może mieć negatywny wpływ branie odżywek? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A są ładne żony po 7 latach małżeństwa? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie ciężki trening mi się szykuje a mianowicie robienie dzieciaka . Odstawić białko i krete czy bez sensu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam ponownie . Tym razem po kilku miesiącach spadło mi ciśnienie z 1.6 bara na 1.5. Oczywiście ustawiłem jak trzeba. Robię to średnio co parę miesięcy. Normalne jest takie zachowanie? Reduktor to kme twin wtryski hana niebieskie, moc około 260/270 koni w 1.8t quattro. U producenta wyczytałem że 1.6 bara to max tego reduktora więc może to przez to . Pozdrawiam. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie przy daleko noi preferuje raczej dzikie łowiska Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie proponujesz? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. 1be ale z tyłu dałem te podkładki 2cm bo siedziało więcej . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ 1 przymiarka --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Tragedii nie ma pewnie bym tego nie robił jak bym nie kupił za grosze bez ramki i to trochę połamana była kratka efekt finalny mnie zadowala --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Kolejna zbędna część na złom Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Wpadły czerwone zaciski z blaszkami quattro Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. U mnie też jakoś nie powrócił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widocznie ogórków zabrakło skoro nie skończyliscie hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Kupię i zamontuje dp to się zgłoszę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Nowy kosztuje 350 więc nie wiem czy się opłaci bo już drugi kupiłem. Może wystawię za 150 gdzieś i ktoś się skusi Oczywiście napisze jakie jest uszkodzenie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Tak. Pewnie się coś spaliło :/. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Witam. Laptop nie łączy się ze sterownikiem (z innymi się łączy) jakieś pomysły? nic nie śmierdzi . Dodam że to coś z USB bo lapek spalił mi jeszcze kabel obd. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak dsmic Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Ja bym wolał doinwestować w coś lepszego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Jeśli masz zestaw z wooferem to wielkiej różnicy ja bynajmniej nie słyszałem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakto? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie mam podnośnika i nie mogę tej opcji w ogóle włączyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Panowie kto mi odpowietrzy hamulce? tylny prawy nie hamuje a ja nie umiem najwidoczniej tego zrobić byłem w warsztacie jednym i albo im się niechce albo nie potrafią Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale reszta normalnie hamuje ale ok skoro wszystkie trzeba na raz to mam przrąbane :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde już tyle płynu przepuscilem że szok bąbli brak. No cóż dalej trzeba spuszczać . Można tylko z tego zacisku czy trzeba nadal wszystko? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ręczny działa o dziwo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.