Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Oczywiste oczywistości . Ja już dawno z ciężarów zszedłem na rzecz jakości Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No właśnie gadałem z lekarzem i powiedział że jeśli nie żywie się tylko tym to luz . Ja tylko w dni treningowe sobie sypie i tak Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mój ma 6 lat i trzeba mu towarzystwa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Hahaha to jak myślicie może mieć negatywny wpływ branie odżywek? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
A są ładne żony po 7 latach małżeństwa? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Panowie ciężki trening mi się szykuje a mianowicie robienie dzieciaka . Odstawić białko i krete czy bez sensu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
Witam ponownie . Tym razem po kilku miesiącach spadło mi ciśnienie z 1.6 bara na 1.5. Oczywiście ustawiłem jak trzeba. Robię to średnio co parę miesięcy. Normalne jest takie zachowanie? Reduktor to kme twin wtryski hana niebieskie, moc około 260/270 koni w 1.8t quattro. U producenta wyczytałem że 1.6 bara to max tego reduktora więc może to przez to . Pozdrawiam. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Dla mnie przy daleko noi preferuje raczej dzikie łowiska Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Gdzie proponujesz? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
1be ale z tyłu dałem te podkładki 2cm bo siedziało więcej . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ 1 przymiarka --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Tragedii nie ma pewnie bym tego nie robił jak bym nie kupił za grosze bez ramki i to trochę połamana była kratka efekt finalny mnie zadowala --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Kolejna zbędna część na złom Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Wpadły czerwone zaciski z blaszkami quattro Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Czy lambda pada? Błąd 16517
U mnie też jakoś nie powrócił Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Widocznie ogórków zabrakło skoro nie skończyliscie hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kupię i zamontuje dp to się zgłoszę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Nowy kosztuje 350 więc nie wiem czy się opłaci bo już drugi kupiłem. Może wystawię za 150 gdzieś i ktoś się skusi Oczywiście napisze jakie jest uszkodzenie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Tak. Pewnie się coś spaliło :/. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Witam. Laptop nie łączy się ze sterownikiem (z innymi się łączy) jakieś pomysły? nic nie śmierdzi . Dodam że to coś z USB bo lapek spalił mi jeszcze kabel obd. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak dsmic Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym wolał doinwestować w coś lepszego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli masz zestaw z wooferem to wielkiej różnicy ja bynajmniej nie słyszałem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jakto? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nie mam podnośnika i nie mogę tej opcji w ogóle włączyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Panowie kto mi odpowietrzy hamulce? tylny prawy nie hamuje a ja nie umiem najwidoczniej tego zrobić byłem w warsztacie jednym i albo im się niechce albo nie potrafią Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ale reszta normalnie hamuje ale ok skoro wszystkie trzeba na raz to mam przrąbane :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kurde już tyle płynu przepuscilem że szok bąbli brak. No cóż dalej trzeba spuszczać . Można tylko z tego zacisku czy trzeba nadal wszystko? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ręczny działa o dziwo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka