Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tak. Ostatnio słyszę jakieś wibracje z tyłu właśnie około 140 więc pewnie też mnie czeka wymiana z tyłu . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam zamiennik przegubu wału jakiejś Polskiej firmy z pod Warszawy i jest gicior robią też do ciężarowych więc chyba znają się na rzeczy . Zobaczymy jak będzie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są lepsze, bardziej wydajne temperaturowo w skrajnych temp. Domin miał taki nie pamiętam nazwy. Z tym popadaniem w skrajności odnośnie aso jest jak z castrolem. Z góry zaznaczam że to tylko moje zdanie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Pociągnę narazie drugą linie z pod dekla i zobaczę co się dzieje. Pompowanie może to też trochę ograniczyć czy ten typ już tak ma? Czasem syknie nawet a upuszczanie mam wyłączone . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. O kurcze spora wiedzą dysponujesz . Jedno mnie dziwi. U Ciebie ciśnienie 1.65 przy około 320ps a u mnie 1.60 przy około 270ps hmmmm kwestia wtryskiwaczy? U mnie Hanki niebieskie u Ciebie baraki to kwestia tego? U mnie map jest przelotowy, zaślepić można jedna stronę i wiecić kolektor w 3 miejscu czy mogą być 2 a na jednym ten przelotowy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. A jaki plan? Bo się zastanawiam nad dwoma reduktorami mocniejszymi osobno . Czy zmiana silnika? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. A co masz? i jakie ciśnienie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. No w sumie może i tak być . Ciekawe jak na innych setupach u innych ludzi Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie w opisie Philipsa jest że biały podczas dopalania, potem niebieski . Ja mam 4300 i teraz już pożółkły strasznie dlatego zmieniam. Czytałem też że w zależności od modelu też potrafią być różnice w barwie pomimo że wszystkie np 4300 albo 4800 prawda to? W necie znalazłem taką tabelkę z barwami jak niżej. Dobry to odnośnik? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zastanawiam się nad takimi palnikami XENON PHILIPS D1S X-TREME VISION 85415XV2. Podobno mają 4800k ale jak czytam to po dopaleniu robią się niebieskie . Nie wiem o co chodzi bo wydawało mi się że 4800 to białe powinny być ? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Pokrywa zaworów ładnie zyga olejem może to to Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Nie miałem pojęcia, że ori wsad jest gdzieś w sterowniku po wgraniu mocniejszego ciekawa opcja. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Ktoś robił z 3.0 i było ok tylko nie pamiętam jakiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Dziwne z tym trójnikiem u ciebie . Wyrzuciłem sprężynke z kulką . Niby mnożnik poszedł w górę i wczoraj przy +2 nie przewalało na Pb ale dziś -2 stopnie i przewala . Tak więc nic się chyba już nie poradzi, chyba że rurka pozagniatana gdzieś po drodze. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spróbuj systemu,, 100 pompek" w gogle masz. Do końca pewnie nie dojdziesz ale uruchomisz i rozciągniesz mięśnie na przyszłe ćwiczenia . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie że dadzą. Masz ich od cholery rodzai. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spróbuj wyjąć trójkąt Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Z termiką to nie słyszałem nigdy :/. Plan mam rozebrać woelozawór wypierniczyć kulkę ze sprężynką i rozwiercić zobaczymy co będzie. Zawór rozwierciłem w butli na 5mm i zero poprawy. Ciśnienie leci z 1.6 poniżej 1 nawet. Zobaczymy jak kulkę i sprężynke wyjme co się zmieni. Okazuje się, że miałem podpięte podciśnienia do reduktorów poprzez trójnik. Rozdzieliłem i teraz przy ujemnych temperaturach na 2 biegu dochodzę do 5000 obr przy spadku 0.4 więc już jest duuuużo lepiej . Teraz przyszła pora na kulkę i sprężynkę w wielozaworze .
  21. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Elegansio Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Zależy od hybrydy i programu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Czemu? Skrzynia piątka. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zworke zrób zamiast czujnika Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Też chyba z tamtad brałem . Jest ok. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.