Treść opublikowana przez bongod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby nie było że laweta będzie grana Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heheh ryzykowna sprawa z wymianą łożyska w kole na spocie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A ludzkiej jakiejś nie masz? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jeśli dobrze pamiętam to te . Powinno między jedna a druga pojawić się napięcie. Jak masz amperomierz to możesz sprawdzić czy będzie obciążenie na podpietych wsowkach jak nie to wyjmij i sprawdź szybę ohmomierzem bo może coś zamyka obwód z drugiej strony. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Na stykach możesz jeszcze napięcie zmierzyć. Noi jak zdejmiesz wsowki to wtedy sprawdź obwód. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy miernikiem tak przedzwonisz bo wystarczy jedna dobra i zamknie ci obwód . Chuchaj na szybę i zobacz jak znika na poszczególnych paskach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
[emoji23] [emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Danke Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To na jakim kanale ta temp oleju? I czemu nie dokładna? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Za 500 uzupełnię Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Dziex Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Też dawno nie pisałem a moja w 25 tyg ciąży tym razem dziewucha więc parka będzie hehehhe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W zeszłym roku siedziała Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na radiowej koło WATu tylko hamulce sprawdzają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mój też 720 i tak ma być Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Do takiego filmu potrzebny odpowiedni stan Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To po prostu specyficzny film Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kurcze tylko jak to zrobić miernik mam ale jakie wartości mają być na pinach to już tego nie wiem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 ALT] jak sprawdzić czujnik położenia wału, bład 16706 i 16705
Panowie u mnie również błąd no signal g28 :/. Wymieniłem na drugi i dalej to samo :/. Nie wiem co zrobić. Czujnik Delphi z IC. Możliwe żeby od razu był trafiony? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie wymieniłem czujnik g28 i dalej samochód nie odpala i nadal jest jego błąd. 16706 no signal/comunication. Co może jeszcze być nie tak? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ok,dziex Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie przez błąd g28 może wywalać błąd fazatora? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
63 bodajże Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie wiem jak to się sprawuje ale w sumie pewnie jak się nie podda osłona to podda się to do czego jest przymocowana . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mi często wraca na pierwszyą stronę :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka