Treść opublikowana przez bongod
-
Tacierzyństwo
Hahah mi sporo zajęło dojście do siebie i to w szpitalu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Pewnie po pepkowym w nim siedziałeś i skubałeś z nerwów hehehe. Dobrze dobierać fotelik też pod dziecko bo niektóre są naprawdę bardzo wąskie a inne za szerokie a dzieci wiadomo różne są. Ważne są też atesty. Reszta to już chyba kosmetyka taka prawda . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Salyut 7 całkiem spoko. Nastawiałem się na coś gorszego i to dużo a tu miłe zaskoczenie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Tylko czy inna pozycja jest bezpieczna? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
No właśnie ja też heheh. Wszystkie macałem, czytałem opinie itp. Najważniejsze że dzieciak zadowolony i na bank bezpieczny . Noi został dla kolejnego dzieciaka bo stan bardzo dobry . Julka narazie 6 miesięcy więc jeszcze trochę . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Wydaje mi się w 99 procentach że to ten https://m.opineo.pl/opinie-97674-recaro-young-sport.html Zobaczę w domu jeszcze [emoji4]. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Są różne modele fotelików recaro. Mój się pochyla i znacznie rozsuwa wzwyż. Użytkowany 7 lat tak jak napisałem i praktycznie zerowe zużycie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
I pięknie recaro do recaro się komponuje haha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ja mam recaro 7 lat i bardzo polecam teraz na córkę czeka. Nic nie zniszczone. Trzyma super na boki. Może się odchylać delikatnie do tyłu. Rośnie z dzieckiem. Dla mnie same plusy . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dziś strażnicy galaktyki vol 2 na HBO Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ja mam espiro gtx i drugie dziecko nim pomyłka bez problemów. Przerwę miał 7 letnia . Cały komplet działa elegancko czyli fotelik, gondola i spacerówka. Oczywiście dodatkowo mamy wózek parasolke McLarena. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Recaro na pokładzie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nieźle się obśmiałem na tym filmie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tak hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Właśnie jestem w połowie hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mr mercedes za mną. Ciekawe podejście do tematu bo mordercę poznajemy już w 1 odcinku i jest to wprost pokazane swoją drogą niezły z niego psyhol o czym dowiadujemy się z każdym odcinkiem coraz bardziej . Wracając do Legionu dowiedziałem się że każdy odcinek miał innego reżysera . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wpadły 2xac czerwone bo Twin klękał przy mrozach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Serial Legion polecam . Tak zakręcony jest że z czystym sumieniem daje 8/10. Właśnie zaczynam Mr. Mercedes zobaczymy trochę inną tematykę. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
72l w avancie wchodzi. 1 więcej pali w quattro. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam serial expansion. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kingsman 2 polecam dobra beka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
3 razy nawet się zaśmiałem . Napewno lepsze niż 2. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Maurycy zna Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ano od razu po watasze Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Atomic Blonde polecam nieśmiertelna baba no Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka