Treść opublikowana przez bongod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uffffff . Dochodzę do siebie . Pozdro wariaty . Za tydzień może wpadnę jak obiecałem bo jutro to wątpię zebym był w stanie . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kratkę z chęcią i pewnie nie tylko ja Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro o 20 zostaje spuszczony ze smyczy do zobaczenia w BT w piatek rano Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Życzenie śmierci nie dla każdego . Mi się podobało jako remake . Czarny humor w stylu Bruca . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Outsider trochę za leniwy dla mnie ale wart obejrzenia. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zaraz zaczynam ,,Outsider" ziomek polecił . Widziałem też ale narazie bez napisów ,, Życzenie śmierci " ciekawe czy to remake tego z bronsonem . Tym razem Bruce Willis . Nada się jeśli to remake . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie jest zły i faktycznie potem są już dobre jazdeczki Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Babe tv rządzi Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Dokładnie . Byle zachować zdrowy rozsądek i umiar . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Smax 2.5 l Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
8 rano melduj się na dole hahahah Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W nocy ruszam w 3 osoby pociagiem możesz się zabrać Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
3 miesiące tyci tyci haahaha Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Ja pewnie się obudzę coś koło 19 właśnie Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde zapomniałem miałem jechać z ekipa z Grodziska a już po browarach jestem :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
W piątek oglądamy Polska Nigeria ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Da się na poziomie molekularnym Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ja mam 170 wzrostu hehehe taki szczegół Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Naprawdę nie jest źle z tyłu siedzi teściowa żona i mała a z przodu syn w foteliku . Bagaże w bagażniku i w boxie. Może poprostu moje baby mają małe wymagania Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
To ja nie wiem jak się mieszczę w 5 osób hahaha w tym 2 dzieci Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Będzie lepiej niż bardzo dobrze Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Mam wózek espiro 3 w 1 i tez jestem mega zadowolony Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Nom pamiętam hahaha w 5 osób maluszkiem i dach załadowany jak wielblad Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Dokładnie tak . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ja mam syna prawie 8 lat i córkę 8 miesięcy i problemów nie ma . Ale to prawda że podstawą jest rozmowa . Teraz Mati pomaga przy małej dość często . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka