Treść opublikowana przez bongod
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja jestem po 2 sezonach stranger things . Fajny klimat tamtych lat to fakt ale czy to aż taki super serial to bym nie powiedział. Taboo za to jak najbardziej polecam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hahaha ok Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kicha to raczej bardzo złe filmy ten dla mnie to 6/10 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
The Wall do obejrzenia. Stonowany film ale ciekawe podejście do tematu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Dwa razy Ac czerwony zamiast Twin.
0.3 to teraz w zimę 0.6 a może i lepiej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Dwa razy Ac czerwony zamiast Twin.
Hehehehe drugie dziecko robi robotę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No watacha zacna belfer mniej ale też oglądam . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Dwa razy Ac czerwony zamiast Twin.
Witam. Panowie pomimo porozwiercania wszystkiego co się da w wielozaworze i doprowadzeniu 2 razy faro 8 od samej butli nadal mam spadki powyżej 0.3 bara na twinie czasem a jeszcze nie ma zimy . Pozostały już tylko elektrozawory i reduktor ale już chyba wale to w czapkę i planuje założyć 2x Ac czerwone. I tu pytanie : Czy może być tak że reduktor/reduktory będzie zbyt wydajny? . Ktoś zakładał dwa reduktory po 8mm? Jakieś porady? Za i przeciw? Moc aktualna 270ps wtryski ecopower. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mi się podobał jako film niskobudżetowy [emoji4]A na kingsmana czekam zagzany niesamowicie
-
Spadki ciśnienia kme twin
Zrobiło się chłodniej i problem powraca . Mam już 2x8 faro od butli do elektrozaworów potem miedź 6 . Podciśnienia osobno . Spadek przy 13 stopniach na dworze ponad 0.3 bara . Jak się wnerwie to wsadzę dwa czerwone AC i zobaczymy co będzie . Doszły jeszcze korekty po obrotach bo ubogo w trasie się robiło .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obczajcie i dajcie znać http://www.filmweb.pl/film/Cienie-2016-760979
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nad Narwią powyżej Pułtuska ale wszystko sieciami przebrane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde gdzie to ? Bo ja w weekend byłem w bardzo podobnym miejscu
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Jedyny minus to blutek ori( mają mi wdadzic parrota i będzie git ) oraz brak wyswietlania na fis ( ja mam vfiz więc nie przeszkadza mi to ) . Ja polecam .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To git [emoji4] Ja wyjeżdżam więc odpadam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I słychać ten wydech coś przy tych 5 tłumikach ? Szkoda że mi typ jakiś wyskoczył hehehe nie mogłem wyższych obrotów sieknąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz brama 11
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ale pewnie nie tu narazie stoję tam gdzie kiedyś było jakaś wystawa audi niedaleko bramy nr 2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okeyos może mnie dziś przywieje bo sprawy w okolicy załatwiam obezre was z mięsa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
19 dziś na kamulcach?- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Tak to wyszło i jest ok . Ani za cicho ani za głośno . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka- [ALL B6] audiczka po roku :)
Czysto gra , Yanosik chula razem z gogle maps czyta wszystko śmiga szybko hahaha Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka- [ALL B6] audiczka po roku :)
A vfiz to nie mam pojęcia ja poustawialem manetka Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka- [ALL B6] audiczka po roku :)
Głośność ogarnieta . Przycisków nie przyuczysz bo radio nie ma cana :/ . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.