Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Panowie po wymianie zacisków i odpowietrzeniu praktycznie nie działa prawy tył . Jakieś pomysły? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie po wymianie zacisków i odpowietrzeniu układu coś buczy z przodu jakby zaciski nie odbijały. Hamulec normalny twardy. Płynu przybywa w zbiorniczku na max. Nie pieni się. Pomocy :/. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Nic nie kumam :/ zadjąłem blaszki takie z napisem quattro i chyba już jest dobrze. WTF?
-
B6 DIVISION
115,118,002,033albo 032 niepamietam dokładnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak chcesz mogę Cię czegoś nauczyć za flaszkę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Szary avant sline z klubową wlepką na Powstańców Śląskich przed chwilą obtrąbiony kilkukrotnie hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Folie to lipa kup szybke hartowaną. Mi już 3 pękły a wyświetlacz jak nowy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Okeyos gracjas Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak mi się właśnie wydawało że skoro w b5 jest to i w b6 powinno . A nie wiesz który blok i kanał ? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie w vagu jest gdzieś temperatura oleju? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jest jakieś jezioro rożnowskie czy zalew czy coś takiego dawaj na pw bo też mam ochotę z żoną .Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Otwieranie klapy w avancie
Witam. Mój problem polega na nie działającej klamce w klapie bagażnika. Pilotem otwierając drzwi nie otwiera się rygiel klapy za to otwiera się przyciskiem kluczyka do tego służącym. Gdy wsadze kluczyk do zamka klapy i przekręce, przycisk klamki już odblokowuje rygiel . Stało się to po wymianie listwy oświetlenia tablicy z Alu na plastik. Jakieś pomysły? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Dobra już wszystko jasne w zamku są 3 pozycje hehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tyle że mikrostyk działa dziwne tylko że dopiero jak się zamek przekręci . Cuda normalnie . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A da się źle podłączyć? klapa nadal rozebrana ale wszystko podłączone chyba że kostkę da się na odwrót podłączyć. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Słychać ale tylko jak się kluczyk przekręci w bagażniku to wtedy jak naciskam klamkę to,, pyka " . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam problema . Po wymianie listwy oświetlenia tablicy działa mi zamek tylko z przycisku pilota od bagażnika. Klamka działa tylko jak włoże kluczyk i przekrece. Koduje się to jakoś? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kiedyś słyszałem że jak było ori w samochodzie to aso kod poda ale nie wiem czy to prawda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja polecam perun ale zresztą wiesz ale do Ciebie daleko. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ma ktoś Vfiz w czerwonym fisie? Chciał bym polukać jak to wygląda, czy lepiej na kolor przejść Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pewnie się nakrętka poluzowała przy silniczku ja tak miałem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Napisz na pw odnośnie fiza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak będę w domu jutro to zrobię zdjęcie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sterownik mam wsadzony już z q i wuj to dało oprócz błędu ABS prawego przedniego koła który już jest ogarnięty przez przepiecie pinu. Pompę od q mam ale muszę założyć a jakoś mi się zchodzi hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No mi też się zdarzyło ale nadal pompa w garażu muszę w końcu to ogarnąć sterownik sam nic nie daje bo wymieniłem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
tak ale nagrzewaj powoli Oby się sline nie zrobił heheheWysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka