Treść opublikowana przez bongod
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
wachacze i koncowki na 100pro w dobrym stanie a jak sprawdzic tą gume w kielichu alpo poduszki w sankach i gdzie te poduszki sa
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
tak jak w temacie wszystko zrobione a nadal jęczy normalnie załamka i to tylko na rozgrzanym i tylko podczas toczenia się w miejscu cisza brak mi już pomysłów ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2012 at 20:05 ---------- nadal jęczy jakby to kogoś interesowało dodam że płyn wydaje się brązowy a nie zielony pytanie jest jeszcze czy mozliwe jest że na postoju jeśli pompa jest trafiona nie bedzie jęczeć a podczas toczenia tak?? bo wydawalo mi sie że jak się kreci w miejscu no najbardziej się obciążaukład wspomagania ?? ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- a moze być taki efekt wyrobionej gumy w kielichu??albo łożyska w kole??albo jakichś poduszek w sankach?? hehehe
-
[ALL B5] Połamana brązowa tapicerka skąd części ??
podklad lakier i nie do odróznienia
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
potrzebna pompeczka do centralnego oczywiscie wirnik sie wysypal ma ktos na zbyciu ??pewnie nie ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- zrobione przy pomocy pompki do golfa III trochę było przy tym roboty ale w golfie wirnik jest grubszy więc podejrzewam że dłużej pohula całkowity koszt 38 zeta ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 21:02 ---------- dobra to najlepsiejszego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
moze tez dam rade
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
dzięki jutro wawa i naprawa :/ ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 18:59 ---------- hehehe znalazłem i zrobiłem w sumie za 150 zeta przy okazji wklady lusterek kupiłem i okazało się że mam podgrzewane hehe a od kiedy mam fure nie działały
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
gdzie co jak kiedy ja to zakręcony jestem strasznie ostatnio ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 18:12 ---------- panowie tylna szybka potrzebna najlepiej w grodziu :/ ---------- Post dopisany 14-10-2012 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 16:19 ---------- a może na jedno wyjdzie jak całą klapę kupie bo z tego co widzę to czasem się ceny pokrywają odnośnie klapy mam pytanko czy ta sama we wszystkich b5 avant (przed i po liftach)
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czyli poszerzając pomniejszyli?? wygłuszenie dużo lepsze z tego co słyszałem to może więcej miejsca w środku zajmuje hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a w portalach motoryzacyjnych pisza że b6 zostało trochę powiekszone
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe no i jestem w kropce a tak nawiasem mówiąc sprawdziłem spalanie przy 210 wczoraj wyszło 12l najlepsze jest to ze idzie równiuteńko do 210 i koniec jakby odcięcie było ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- tak więc chyba nie zmienię zakupię zawieszenie meile hd komplecik i jak przez rok się nierozp...... to będę happy mam nadzieje że turbina się nierozj... bo wydaje dziwny odgłos jakby startował mały helikopterek ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- a może ktoś mi zderzaczek ustawi?? bo powykęcany jest że hohoho
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
aaaaaha a możesz sprecyzować swój osąd nad wyższością b5 nad b6? albo ktoś może
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
pany chyba sprzedam moją furę automat poleciał kurza melodia i to od stania chyba bo jak go zaparkowałem to wszystko git było są chętni?? ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:01 ---------- czytam i czytam i doczytać się nie mogę odnośnie różnic w 1.9 pomiędzy b5 a b6 to ze 110 i 130 to wiem ale jak z awaryjnością bo mam afn i uważam że nie do zajechania jest (po wirusie na 130) wogóle warto dozbierać i zmienić na b6?? czy zrobić tą skrzynie i śmigać dalej?? zawias jest polepszony?? bo mój to leci strasznie wygląd to już kwestia gustu mi się oba podobają na swój sposób nie ukrywam że przywiązałem się do mojej b5 ale jeśli 1.9 nie jest bardziej awaryjny w b6 (tego jeszcze niewiem ) i zawias lepszy (tego też nie wiem) to chyba było by to autko idealne nie?? sorki że d*pę truje ale nie mogę się doszukać ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 20:58 ---------- uff skrzynia zrobiona ale fura po dopieszczeniu i tak do żyda idzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
2 oponki potrzebuję 205 50 17 bo jedna troszkę pękła na firmach się nie znam ale coś dobrego używanego bym z chęcią łyknął chcę używane żeby z tylnymi do końca dojezdzić z czasem komplecik nowych kupię ale na wakacje pilnie potrzebuję tych dwóch CHOPY POMOGITIE!?!?!?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kurna znowu wydatki tym razem napinacz i spzęgiełko alternatora masakra
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
daliko strasznie do Rzeczkowskich najgorsze jest to że nie obejże meczu polski dziś bo będę na meczu rosja grecja mam nadzieję że grecy im dokopią hehehehehhe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czy to koniec forum ??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
QUOTE=Sqizzy;2740995]Pipki wiecie gdzie można wypożyczyć odkurzacz piorący u nas na wsi? widzę porządki pełną gębą
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
heh mam avatara ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 17:55 ---------- ale sygnatury za husteczke nie mogę dodać tzn dodaje ale się nie pokazuje :/ chodzi o zdjęcie bo napis się pojawia
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a ja już po nie było problemów
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no i zmieniłem spociłem się przy tym ostro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
chyba dziś wymienię bo 2 tydzień w domu siedzę i mi się nudzi
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
zmieniamy kółeczka czy jeszcze czekamy???? ---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:22 ---------- http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/grodzisk-mazowiecki/16dniowa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
heheh dobre dobrze że ja mały jestem miejsca mi aż nadto i nie muszę zmieniać hyba że suple mnie rozniosą na boki to może roys albo maybah
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
mam w tym packu są mapy trzech firm nq ta i cos tam jeszcze chyba tt [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 17:46_________________________________________________ale odtwarzacz filmów by mi się inny przydał [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 17:47_________________________________________________słuchajcie ostatnio widziałem w miejscu od sterowania nawigacją koło ręcznego jakby schowek na płyty czy cuś kumacie co to??bo sterowania nie używam i może by się coś tam wcisneło ciekawego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
spox ale mam juz mapy wszystkie igo8 chyba z 13GB i fotoradary najnowsze ale popatrze co tam masz smacznego