Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
z kim ja gadałem o avicu i zegarach bo zapomniałem a potrzebuje nowe mapy hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a gałkami na liczniku się nie da?? [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 21:02_________________________________________________a w sumie to nie wiem czy są w b6
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To gra muzyka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To jest ten spot dzis o 19 ? Bo mnie juz te moje swiatelka wkur:....
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no w końcu i ja bym wpadł może przy okazji te moje krzywe lampy ogarniemy??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to gitarencja aż ciekaw jestem jak to można ustawić
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie ma takiej opcji : "nie ma mozliwości regulacji" podjedz do mnie to ci ja wyprostuje , ,uwielbiam Tyskie w puszce ok tyskie będzie murowane tylko gdzie i kiedy ??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
było mówić że to tylko tranzystorek myślałem że scalak jakiś ale ogólnie to mam problema prawa lampa świeci mi troszkę pod skosem i boję się że będę oślepiał bo unosi się lewą stroną ku górze myślałem że to kwestia poprzedniej lampy a tu po wymianie to samo nie widzę możliwości regulacji jakieś pomysły??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a może sprzętu bo kombinacje alpejskie miałem hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nowe lampki już na miejscu w sumie nic trudnego ale zeszło mi się pół dnia a nie dwie godziny jak ktoś pisał hehehe ale opłaciło się
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
szykuję się do przekładki na zespolone lampeczki ma ktoś może odsprzedać wtyczki do lampek i do silniczków (jeśli są do nich potrzebne) ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
sorki bo może nie znalazłem ja sprawa wygląda z silniczkami do regulacji bo skoro widze że do głównej kostki dochodzą to jak podłączyć do silniczka pasują wg wtyczki od starych silniczków czy też wycinka ??właśnie czekam na lampy ale już jestem ciekaw pewnie dostane i wszystko będzie oczywiste
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a co robiłeś ???? przetarłem irhą soczewki i teraz są przezroczyste a nie mleczne
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
matowe były strasznie teraz są elegansio nie było tyle roboty co myślałem a efekt świecenia jest zadawalający
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czyścił ktoś kiedyś soczewki?? bo po tych opisach na forach to trochę to dla mnie zbyt skomplikowane pomocy!!!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
heh faktycznie z obu stron zrobiony i oponki zimowe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ciężko się wymienia wahacz przedni dolny??
-
[B5] Moje A4
11 ale w takim stanie ze z felami dotykowym radiem z navi chipem naprawa skrzyni wyszlo 18
-
[ALL B5] Połamana brązowa tapicerka skąd części ??
czy to to ?? 8D9 867 979A FQY bo na klapie taka nalepka jest
-
[ALL B5] Połamana brązowa tapicerka skąd części ??
w aso mają problemy jakieś mówią , że nie była taka tapicerka montowana
-
[ALL B5] Połamana brązowa tapicerka skąd części ??
witam wszystkich i apeluje o pomoc w wyniku wypadku (wjazd w kuper mojego avancika ) połamało mi plastik klapy, jest w rzadkim kolorze bo brązowym nie mogę go nigdzie upolować więc proszę o pomoc
-
[B5] Moje A4
też mam autko z taką tapicerą tylko avancik miałem dzwonka z tyłu i nie mogę znalezć plastików klapy w tym kolorze masakra :/ jeśli ktoś ma dojścia to byłbym happy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jeden ziomek też tak mi mówi a to fakturę będzie widać??bo dobranie lakieru to nie problem chyba [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 16:37_________________________________________________a nawiasem mówiąc to 3 klubowiczów widziałem podczas powrotu do domu heh- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja miałem połamane plastiki wcześniej ale się ładnie pokleiły teraz się posypały i mnie wnerwiają braki ale za to jaki świeżutki kuper mam po naprawie - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20