tomeklubak

O tomeklubak

Osiągnięcia tomeklubak

Reputacja

1. Stawiam raczej na sprężyny. Mam coś podobnego w swoim aucie i właśnie przymierzam się do zmiany sprężyn na twardsze. Po zmianie napiszę o efekcie.
  2. Witam. Mam takie pytanie. Czy wszystkie a4 są tak czułe na ruch kierownicy? Auto było sprawdzone na ścieżce diagnostycznej i w dobrym warsztacie mechanicznym, sprawdzona geometria i zbieżność wszystko jest ok. Jeśli ktoś miał taki problem lub wie jak się go pozbyć proszę o odpowiedź.
  3. tomeklubak

światła awaryjne

Dzięki za pomoc. Wymiana włącznika rzeczywiście pomogła. Kupiłem najtańszy zamiennik ale radzę kupować coś lepszego bo ten jakoś słabo podświetla i trochę wystaje z deski.
  4. tomeklubak

światła awaryjne

Mam problem ze światłami awaryjnymi. Po włączeniu miga tylko prawa strona a podczas wciskania włącznika słychać z niego trzeszczenie. Czy to wina włącznika?
  5. Witam. Jestem Tomek z okolic Ostrowi Mazowieckiej, jeżdżę A4 B5 1.8 125KM.