Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zawieszenie tył mam problem z stabilnoscią toru jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka od jakiegoś czasu strasznie rzuca mi d*pa nie wiem co jest , zmieniałem już tuleje i nic z bierznoscią tez była robiona .Juz tak jestem w kur.. na to auto ze chciałem nawet je sprzedać ale tyle co kasy w nie wpakowałem ze mi szkoda naj chętniej bym to zrobił ale mechanicy tylko na koszta naciągają a nic nie pomaga. proszę pomoście.


Akcja jest taka ze jak jadę na suchym to problem zaczyna sie okło 80/90km/h ale jak było jeszcze oblodzenie to bałem się jechać 40km. pływa mi d*pa lewo prawo tak jak bym podwozie mial odkręcone od nadwozia.Mówili ze amorki pojechałem na komputer i są dobre.Do szaleństwa mnie doprowadza ta fura .

Opublikowano

czyli belka tył prosta? jakie masz opony? badanie amorków komputerem nie daje żadnej pewności.

Opublikowano

nigdzie w kraweznik nie wpadles ? Moze byc belka krzywa

Opublikowano

w B3 miałem simerbloki na belce wyje.ane ;) d*pa latała jak nie wiem co ;) sprawdz ten temat ;) koszty naprawy w moim przypadku ( wymiana wszystkich gumek tylnej zawiechy prawie tysiaka ;( )

Opublikowano
  • Autor

teraz najpierw wymienię te amorki, nie jestem pewny z ta belką bo własnie miałem przygodę jak na ręcznym świrowałem ale zęby az tak ?????

Opublikowano

Znajomy w Mercedesie W168 miał podobny problem, na suchym wszystko ok, na mokrym - nie dało się jeździć. Szukał przyczyny rok, zjeździł kilku mechaników - przyczyną okazała się zgięta tylna belka.

Opublikowano

siemka od jakiegoś czasu strasznie rzuca mi d*pa nie wiem co jest , zmieniałem już tuleje i nic z bierznoscią tez była robiona .Juz tak jestem w kur.. na to auto ze chciałem nawet je sprzedać ale tyle co kasy w nie wpakowałem ze mi szkoda naj chętniej bym to zrobił ale mechanicy tylko na koszta naciągają a nic nie pomaga. proszę pomoście.

Akcja jest taka ze jak jadę na suchym to problem zaczyna sie okło 80/90km/h ale jak było jeszcze oblodzenie to bałem się jechać 40km. pływa mi d*pa lewo prawo tak jak bym podwozie mial odkręcone od nadwozia.Mówili ze amorki pojechałem na komputer i są dobre.Do szaleństwa mnie doprowadza ta fura .

Stawiam raczej na sprężyny. Mam coś podobnego w swoim aucie i właśnie przymierzam się do zmiany sprężyn na twardsze. Po zmianie napiszę o efekcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.