Treść opublikowana przez poloaudi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Żeby wkręcić tulejkę w jarzmo z gwintem m10 jak sugerował kolega wyżej trzeba rozwiercić jarzmo bo tulejka ma gwint m14. Właśnie nie chciałem tego robić i szukam tulejek m12x1,5 na m10 ale nie mogę takich znaleźć.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie kombinuję coś żeby nie rozwiercać jarzma, ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć tulejki na m12x1,5. Bo jak bym wkręcił helicoil sprężynkę do zerwanych gwintów 12x1,5 to jaki gwint miał bym w środku?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy zmieniam tył na 330 i będę kupować helicoil żeby zrobic w jarzmie 10mm. Czy to ma być z m12x1,5mm na m10x 1,25 Czy m12x1,25? Tych pierwszych nie mogę znaleźć a nie mam grzebienia do gwintów. Pytanie do osób które są pewne ?
-
Felgi 18 8" et44+12mm. Opona 235 ???
Tylko w którym miejscu nadkola? Niby patrząc po pręcie który przyłożyłem (zdjęcie), u góry nadkola jest ok 1cm schowana felga. Czyli jak dojdzie opona 235 to pewnie będzie na równo ale u góry. Tylko czy nie będzie tarło
-
Felgi 18 8" et44+12mm. Opona 235 ???
Witam Po długich szukaniach znalazłem felgi które mi się podobają jednak mają ET 44 szer 8j. Minimalny dystans żeby nie tarło o zacisk to 12mm. Zdjęcie przedstawia z dystansem 12mm. Powiedzcie czy nie wystaje za mocno felga i czy opona 235/40/18 nie będzie tarła o nadkole np przy dobiciu? Z tyłu mogę dać 10mm czy powinno być tak jak z przodu?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
No 235 to jest szerokość jaka jest zalecana to musi pasowac. Bardziej mnie ciekawi rozmiar 245
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Koledzy ponawiam pytanie. Czy felga 8,5j 18" z oponą 245/40/18 będzie dobra do b7 (1be) czy będzie coś tarło? Jakby założyć 235 na tą felgę to będzie jakos to wyglądać (nie chce grama naciągu)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Czyli nie powinna obcierać? Hamulce są 345 i 330 to i opony mogły by być trochę szersze
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Koledzy szukam jakiś fajnych felg 18 do B7 1be, dużo widzę z nowszych audi felg 7,5" i oponie 245/40/18. Będzie to jakos pasować czy będzie tarło?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chłopaki jak z tymi osłonami na tył 330? To już będzie chyba komplet informacji jeżeli chodzi o tył. Jeszcze słyszałem że tarczę trzeba ztoczyć na trzysta dwadzieścia coś, Ale ktoś to musi potwierdzić
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
S4 mam teraz i nic nie obciera. Na 16tce obcierala sprężyna o ciężarki. Linka chyba będzie musiała być z s4 czy Ori jakoś wyrobi?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest jakiś inny pomysł żeby nie rozwiercać zwrotnicy? Nie zabardzo wiem jak miały by być te śruby ztoczone, może jakieś szpilki utwardzane i nakrętka?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podziękował. Teraz trochę szczęścia żeby upolować zaciski w normalnych pieniądzach
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Super dzięki. A jak z osłonami pod takie zaciski? 320 co mam dały by radę czy coś innego?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
17 cali
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy czy pod tą felgę wejdzie zestaw 345 z Q5? Teraz jest 320 z Q5 i zacisk ma ok 3mm luzu od ramion felgi i jest ok.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki. A dysponuje ktoś nr tych zacisków bo można je pomylić z zaciskami pod 320 ? Osłony z S4 i przewody z C6?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy czy zacisk od Q5 ale pod tarczę 345 pasuje p&p do a4 b7 z Ori tarczą 345 od S4? Pod 320 wiem że pasuje na Ori tarczy i przewodach z a6 C6- Poduszki silnika 3.0 TDI ASB
Temat wibracji rozwiązany. Powodem był uszkodzony przegub wewnętrzny przedni. Niedowiary ze może to mieć wpływ a jednak.- Poduszki silnika 3.0 TDI ASB
Koledzy mam duże drgania w asb + tip tylko kiedy mam zapięty bieg r,d lub s i trzymam hamulec lub jest zapięty P ale tylko kiedy P trzyma auto żeby się nie stoczyło (np z lekkiej górki). W innych przypadkach np na N lub w czasie jazdy wibracji nie ma. Kupiłem nowe poduszki w ASO i jest nie dużo lepiej. Wydaje mi się że jest to kwestia regulacji łap na których są poduszki, tylko jak powinny być one prawidłowo ?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
no właśnie to jest dziwne dla mnie że głośniczek (przedni bo na kilkumetrowym kablu) jest wpięty do 16 pinowej kostki i wszystko wygląda jak ori. Bedę musiał od nowa to zrobić. Zawartość dodana 2 minutes later Dzwoniłem do aso w sprawie adaptera do dwóch różnych miast, i kosztuje on ok 195 zł. Samo gniazdo adaptera ( przy zderzaku) 45 zł. Ma ktoś jakieś dojście do tej wiązki w rozsądnych pieniądzach?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Koledzy, próbuję zrobić pdc z przodu w b7 i mam kupione dwie częściowe wiązki i moduł niestety z b6. Jedna wiązka z wtyczki 12 pinowej ma 8 przewodów, druga wiązka z wtyczką 16 pinową ma 12 przewodów i to do niej jest podłączony głośnik przedni, chociaż wg schematów głośnik podłączony jest do kostki 12 pinowej. To jak to w końcu powinno być?- wymiana kpl miski 3.0 asb Tip POMOCY
Koledzy potrzebuje pomocy jak wziąść się za wymianę miski w 3.0 asb z automatyczną skrzynią. Miska była spawania po dzwonie przez poprzedniego właściciela i cały czas lekko cieknie. Czy po zdjęciu sanek, powieszeniu silnika i podparciu skrzyni juz pójdzie z górki czy są jeszcze jakieś tajniki czy ukryte śruby.? - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7