Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lite44

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lite44

  1. Lite44 odpowiedział(a) na Lite44 temat w 2.0
    To napisz gdzie kupić samą rolkę kolego
  2. Lite44 odpowiedział(a) na Lite44 temat w 2.0
    Dokładnie to, nie mogłem wczoraj załadować zdjęcia
  3. Lite44 odpowiedział(a) na Lite44 temat w 2.0
    Witam, znalazłem, jest to napinacz paska rozrządu, dostępny tylko w serwisie. W żadnej hurtowni w Polsce nie ma zamiennika. Ja z racji tego że do najbliższego serwisu mam 15km kupiłem w Niemczech, koszt 170 euro ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- Nie chcą się ładować zdjęcia
  4. Lite44 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam serdecznie, powiedźcie mi proszę czy rozrząd do 2.0FSI AWA ma jakąś rolkę z jakąś podstawą której nigdzie nie można kupić, poza serwisem Audi? Tak powiedział mi zaprzyjaźniony mechanik, który sprawdzał we wszystkich "swoich" hurtowniach. Słyszał ktoś o czymś takim?
  5. 1100 euro
  6. Auto od soboty stało na warsztacie w Niemczech, sprawdzali wszystko po kolei, ja wymieniłem zawór ciśnienia na listwie paliwowej więc tego nie ruszali i ten sterownik który jest zaraz obok tego zaworu, sprawdzili cewki zapłonowe, okazało się że są dobre, więc zabrali się dalej. Sprawdzili wtryski i okazało się że 4 wtrysk jest zużyty, sprawdzili ciśnienie sprężania oraz ciśnienie wtrysków, pokazali mi wydruki, wtrysk był przyczyną nierównomiernej pracy silnika oraz brakiem mocy silnika. Więc z mocą i pracą silnika był spokój, pozostał do zdiagnozowania problem z "odłączaniem mocy przy ok 4500 obrotów pod obciążeniem nie na postoju i to zajęło im dwa dni, dzwonili nawet do fabryki audi w Niemczech. Ale problem znaleźli, okazało się że powodem takiego zachowania silnika była pompa paliwa która znajduje się w zbiorniku paliwa, nie dawała już takiego ciśnienia. Wymienili pompę, wymienili wtrysk, wymienili uszczelniacze na wtryskach, wszystko ładnie wyregulowali i jest ok, na moim terenie nikt by do tego nie doszedł, nie powiem już jaki mi wystawili rachunek a jest to kilka tysięcy:( Najdroższa naprawa w moim życiu...
  7. W sobotę jadę do serwisu Audi w Niemczech, jak będę coś konkretnego wiedział to podzielę się tym na forum, pozdrawiam chłopaki ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 18:52 ---------- Byłem dzisiaj w serwisie Audi w Niemczech, serwisant podpiął kompa zobaczył co się dzieje i umówił się ze mną na poniedziałek rano, odstawie auto na dwa dni, tak powiedział, jak będę po ewentualnej naprawie to napiszę co i jak, pozdrawiam
  8. Sam już nie wiem, brakuje mi pomysłów, nie mam już siły się zastanawiać co to może być za przyczyna tego wszystkiego...
  9. Witam Panowie, wczoraj wymieniłem świece zapłonowe, silnik ładnie ciągnie, ale wciąż wyskakuje ten sam błąd i nierównomiernie pracuje na biegu jałowym i nie tylko, w dalszym ciągu jest wypadanie zapłonu, ale cewki są w porządku...
  10. A więc tak Panowie, byłem u specjalisty podłączyć auto pod komputer i wyskoczyły dwa błędy, pierwszy to "17428 regulacja ciśnienia paliwa przekroczona granica regulacji" a drugi to błąd " 16698 rozpoznanie wypadanie zapłonów" i co teraz?
  11. Dziękuję Ci bardzo, postaram się kogoś poszukać, może coś z tego będzie:) Pozdrawiam
  12. Zapomniałem dodać, że przy jeździe z obrotami rzędu ok 2 tys. silnik delikatnie przerywa:(
  13. Dzwoniłem do Audi moje auto nie jest objęte akcją serwisową, muszę poszukać na forum jak sprawdzić te cewki, dzięki za pomoc, pozdrawiam
  14. Powiedz mi jeszcze jak możesz, jaki miałeś błąd po podłączeniu do komputera
  15. Witam serdecznie,ufff nareszcie się ktoś odezwał już myślałem że nic z tego nie będzie, na moim terenie nikt nie potrafi mi pomóc, proszę napisz coś więcej, czy ja mam wymienić 4 cewki? Bo chodzi o cewki zapłonowe tak?, ja już myślałem o wymianie pompy wysokiego ciśnienia, sam już nie wiem. Pozdrawiam serdecznie
  16. Witam szanownych forumowiczów, mam problem związany z silnikiem w audi A4 B6 2.0FSI AWA. Problem dotyczy przerywania silnika i tak jakby wpadania w tryb awaryjny po przekroczeniu 4,5tys obrotów. Błąd który wyskakuje to P1020 regulacja ciśnienia paliwa przekroczona granica regulacji. W silniku zostały wymienione to czujnik ciśnienia paliwa oraz zawór ciśnienia paliwa, nadmieniam, że przed wymianą zaworu ciśnienia auto w ogóle "nie jechało" teraz jest dużo lepiej, tylko po przekroczeniu tych obrotów wpada w ten "tryb awaryjny" ale żadna kontrolka się nie zapala. Wydaje mi się również, że na biegu jałowym nierównomiernie pracuje. Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś miał taki przypadek. Pozdrawiam Sławek
  17. Witam wszystkich forumowiczów mam na imię Sławek i jestem z Bogatyni woj. Dolnośląskie, Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.