Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd 2.0FSI AWA


Lite44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, powiedźcie mi proszę czy rozrząd do 2.0FSI AWA ma jakąś rolkę z jakąś podstawą której nigdzie nie można kupić, poza serwisem Audi?

Tak powiedział mi zaprzyjaźniony mechanik, który sprawdzał we wszystkich "swoich" hurtowniach. Słyszał ktoś o czymś takim?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie rozrząd i nie było problemów z dostaniem części w Intercarsie (no chyba że tylko czas oczekiwania na sprowadzenie ) w weekend będę w warsztacie to mogę się dopytać co trzeba zamówić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem, jest to napinacz paska rozrządu, dostępny tylko w serwisie. W żadnej hurtowni w Polsce nie ma zamiennika. Ja z racji tego że do najbliższego serwisu mam 15km kupiłem w Niemczech, koszt 170 euro :(

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Nie chcą się ładować zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Nie ma zamienników. Tylko ASO. Koszt ok. 700zł, więc nie przepłaciłeś, bo 4zł x170euro = 680zł. Porównywalnie ta sama cena. Czyli ta sama polityka cenowa wszędzie. My tylko mniej zarabiamy od zachodu. Jakieś cztery razy, stąd Nasze zdumienie do wysokich cen, według Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend sprawdzę na wszelki czy przy wymianie rozrządu wymieniane i to było nie chciałbym mieć niespodzianki niedługo. Właśnie zamontowałem nową pompę paliwa, więc trochę się z pieniędzy spłukałem ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co wklejacie to rolka z podstawą. Wystarczy kupić bez podstawy i ją przykręcić:wink:

Cały rozrząd INA to maks 250zł:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w intercarsie, ja nie miałem problemów z nowym rozrządem :) Jak przeczytałem że jeszcze do rozrządu musi być jakaś specjalna rolka to się przestraszyłem ale mechanik mi powiedział że wszystko potrzebne do wymiany rozrządu było w IC także się uspokoiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było w intercarsie ani żadnej innej hurtowni

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A jak masz namiar gdzie można kupić samą rolkę to możesz podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co wklejacie to rolka z podstawą. Wystarczy kupić bez podstawy i ją przykręcić:wink:

Cały rozrząd INA to maks 250zł:hi:

Kolego czy to o tą rolkę chodzi ?

g47f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to przyjacielu że to nie ta rolka i żadna rolka z różnych kompletów rozrządów nie pasuje do tego ramienia, tu jest pies pogrzebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandej co o tym sądzisz ? Mamy z kolegą te same silniki i budy a tylko u mnie wymiana rozrządu przebiegła bez specjalnych części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandej co o tym sądzisz ? Mamy z kolegą te same silniki i budy a tylko u mnie wymiana rozrządu przebiegła bez specjalnych części

To inna rolka. Rozrzady są te same. Ten że zdjęcia to napinacz. Wieczorem siade przed kompem to wam wrzuce numerki

---------- Post dopisany 11-04-2014 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 17:41 ----------

530037410.jpg

To co piszcie że takie drogie to środkowa rolka. Tutaj jest po prostu bez podstawy:wink:

NR INA: 532035010

RUVILLE: 55748

Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, w żadnej hurtowni nie mogłem dostać tego napinacza, w sklepach internetowych też nie, chciałem kupić też samą rolkę i też lipa, jeżeli znajdziesz sklep w którym można kupić samą rolkę to bardzo cię proszę napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, w żadnej hurtowni nie mogłem dostać tego napinacza, w sklepach internetowych też nie, chciałem kupić też samą rolkę i też lipa, jeżeli znajdziesz sklep w którym można kupić samą rolkę to bardzo cię proszę napisz

Zobacz że w zestawie masz 2 krótkie śruby. One chyba się do czegoś maja przydać:wink:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

images?q=tbn:ANd9GcQH_2amjen7UDFAM8co79jpgRpCl3V5jjj7u7ozduk9yJodJiNLXg

O ten chodzi?

30869 nr febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jesli zostawic ta rolke stara a reszta zeby byla nowa? z gory pewne ze padnie?ogolnie rzecz biorac dziwne jest to ze kpl rozrzadow do 2.0 FSi jej nie ma,moze nie trzeba jej wymieniac czy jednak taka polityka Audi ze trzeba i to tyle co za pozotale czesci rozrzadu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...