KAKW

• Paliwo

Osiągnięcia KAKW

Reputacja

1. Witam wszystkich, jeżeli temat był to proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego wątku, jednak nie znalazłem takowego. Ale przechodząc do tematu: w Sylwestra nieostrożna kobieta rozwaliła mi lusterko od strony kierowcy. Zniszczeniu uległ czarny plastik na dole lusterka oraz szybka, która się zbiła. Co ciekawe panel grzewczy wypadł z zaczepów ale działa, podobnie jak mechanizm składania lusterek. Pytanie zatem odnośnie jakiegoś schematu bądź spisu elementów, ponieważ nie wiem czy mam wszystkie).
  2. A co myślicie, żeby tak jak w drugiej opcji pisałem, zamienić chorusa na concerta II? Wymiary są chyba takie same, kolorystycznie chyba też pasuje do kokpitu. Bo sam zmieniarki nie podłączę, a jeżeli zawiozę do elektronika, to policzy mi jak za zboże (przeciąganie kabli itp.). Concert kosztuje jakieś 300 zł, więc chyba wyjdzie taniej.
  3. Bardzo byłbym wdzięczny. Wtedy pozostałby już tylko problem dojścia z kablami "co do czego".
  4. A co do zmieniarki... Mam takie urządzenie w a3. Chodziła pod tym felernym Concertem co glosnosc się blokowała. Chyba powinna podejść skoro oryginalna z Audi..
  5. Uszanowanie, w końcu po 7 miesiącach upatrzyłem i kupiłem A4B6 jednak problemem jest radio Chorus, które z tego co wiem, nie współpracuje ze zmieniarką (foto: http://data.motor-talk.de/data/galleries/235136/207697/bild-13322.jpg). Czy jeżeli zakupię Concerta z cd (foto: IMG_0079.jpg Photo by Budlae | Photobucket) to będzie mi także pokazywało informację nt. stacji, czy granej piosenki na wyświetlaczu zegarów? Nie za bardzo się w temacie orientuję i liczę na pomoc.
  6. KAKW

Podłikietnik

A czy można kupić samą "górną" część? Kupiłem auto z podłokietnikiem ale górna klapka była urwana, da radę?
  7. Witam wszystkich, rozglądam się właśnie za a4 b7, obecnie mam a3 8l '00, przy audi chcę pozostać