Treść opublikowana przez dziadson1
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
warto kupić takie 12letnie autko? odwdzieczy się bezawaryjnością i nie zrujnuje mi portwel? co warto wymienic po kupnie
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
a mysślicie że jest szansa znależć takie auto z 2004 z przebiegiem nie wiekszym niż 200tyś?
-
zmiana skrzyni a4 b7
a w b7 były tylko 5 w ośce?
-
zmiana skrzyni a4 b7
a duża różnica jest np. między 5 a6 biegową skrzynią podczas jazdy np 130km? Jak to się ma do spalania?
-
gaz do 1.8t quattro
ok. dzieki
-
gaz do 1.8t quattro
ok, ale co w pierwszej kolejnosci?
-
gaz do 1.8t quattro
Jak chcę zagazować 1.8t i chcę również podnieść moc z 163 do 180-190km to lepiej najpierw zrobić chip a potem gaz czy na odwrót?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
automat multi w 1.8 T a4b6
ehhh szkoda ale dzieki za info
-
automat multi w 1.8 T a4b6
Witam. Jak w temace chcialem zapytac od ktorego roku byly montowane multitroniki? poniewaz chce kupic automat ale w tiptronicu i chce miec pewnosc ze to nie bedzie multitronic na 100%!!
-
2.4 czy może 1.8T
To co wam daje to quatro? Przecież na suchej nawierzchni jeździ się tak samo jak zwyklym napędem podobno tylko na śniegu ponoć lepiej no a do tego większe koszta w utrzymaniu takiego autka. To prawda? A zgadza się ze jeśli chodzi o automat to w quatro byl montowany tylko tiptronic?
-
2.4 czy może 1.8T
a jakie byście wymienili plusy na korzyść audi a4 b6 w porównaniu z bmw e46 ? szcerze zastanawiam sie nad tymi markami z podobnych roczników. Miał ktoś doświadczenie z bmw? zaznaczam że interesuje mnie benzyna z gazem w automacie tiptronic. audi 1.8T 150 lub 163KM natomiast bmw 2.0 143KM. Wydaje mi sie ze na korzysc bmw to zawieszenie a dokladnie jego koszty utrzymania natomiast audi ma nie co wiekszy bagaznik. Ogólnie to kolosalnych roznic nie bedzie no moze spalanie troszke wieksze w audi bo ma turbinke. auto ma byc zagazowane przypominam
-
2.4 czy może 1.8T
dzieki za dokładne wyjaśnienie zrobię tak jak mówisz podłoga pójdzie trochę w górę nic innego nie wymyśle. Pozdrawiam.
-
2.4 czy może 1.8T
ok dzieki za wszystkie odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. jak wygląda sprawa z pojemnością bagaja w avancie? będe miał butle w kole, więc zapasówke w bagazniku. Jak sprawa by wyglądała przy dalszej podróży z wózkiem dzieciaka oraz torbami żony? dało by rade sie zabrać? może ktoś był w takiej sytuacji i jest mi w stanie odpowiedziec? z góry dzieki
-
2.4 czy może 1.8T
dobra dzieki
-
silnik 2.4 a instalacja lpg. ?
no on akurat ma manual. Tylko ze wariat i piłuje pewnie ta turbine na maxa. Mówi ze inaczej jezdzic nie umie, ale to jego sprawa. Tylko ze passat pewnie jest cieższy no i starsza konstrukcja, chodziaz nie wiem moze nic sie nie zmienilo w ciagu 5,6 lat miedzy jego passatem 98 a moja ktorą chce kupic 04, 03
-
silnik 2.4 a instalacja lpg. ?
znajomy ma ten silnik tylko ze w wv passacie z rocznika 1998 i pali mu w miescie 18L gazu:shock3: masakra troche duzo. Jak by mi spalilo tak do 12L lpg to bylbym zadowolony. a ile kosztuje ewentualna regeneracja turbiny bo licze sie z tym po zakupie.
-
2.4 czy może 1.8T
Witam chciałem się dowiedzieć jaki silnik byłby lepszy do miasta, ale co jakiś czas dalsza podróż. Auto będzie do zagazowania, więc który lepiej by się nadawał. Chciałem się też dowiedzieć jak te autka się sprawują w dłuższch trasach ponieważ niewykluczam podróże nad nasze morze lub też do chorwacji. Nie ukrywam że sie troszkę obawiam poniewaz jest to juz 10, 11-letnie auto bo zamierzam kupic rocznik 04, 03. Czy myślicie, że audi jest tak dobrąmark, że nie powinienem się obawiać?
-
silnik 2.4 a instalacja lpg. ?
podepne się pod temat bo nie chce zasmiecać. Ile by spaliła taka A-czwóreczka w samym mieście przy srednim traktowaniu pedału gazu od czasu do czasu przyciskajac mocniej jaka jest waszym zdaniem róznica w spalaniu pomiedzy silnikiem 2.4 a 1.8T?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[sosnowiec] Siemanko Panowie i Panie. Witam wszystkich. Hello. Salut. Mam na imię Bartek. obecnie jeżdżę słabym oplem vectra b, lecz mam nadzieje, że już niedlugo się to zmieni i zamienię na b6 Pozdrawiam Wszystkich!