Treść opublikowana przez Poemat
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie moze ktos zainteresowany kupnem a4 b5 2000r 2.4 w lpg?
-
filtr paliwa 2.4 AML
witam, gdzie znajduje sie filtr paliwa w 2.4 aml przypuszczam ze w prawym tylnym kole ale moze uzyskam odpowiedz do jutra i obejdzie sie bez szukania jezeli nie jest w tym miejscu
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Porzadna jednostka
-
zawieszenie od 1.8 do 2.4
pytanie czy jezeli zaloze zawieche od 1.8 do 2.4 pewnie bedzie nizej troche stalo ale jak to sie ma do komfortu itp? komfort po gwincie i tak napewno odczuje ale chce poznac opinie kogos kto sie zna
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie pilny temat moze ma ktos w dobrych pieniadzach amortyzatory kompletne przod i tyl do a4 b5 sedan?
-
SPOTY RADOMSKIE
koledzy ma ktos moze prawa tylna lampe nie popekana do b6 kombi?
-
SPOTY RADOMSKIE
ma ktos moze 2 oponki zima 17/50 205-225 do sprzedania?
-
SPOTY RADOMSKIE
siema ma ktos moze stal 16" 5x112 do pogonienia?
-
filtr stozek
siema, ma ktos z Was zalozony w 2.4 stozek i moglby pokazac na zdjeciu mniejwiecej gdzie jest umiescowiony?
-
A4 B5 2.4 by Poemat
planowac planuje wieksze kolo, chcialbym zderzak przod od s ale moje mniemania bardziej ida w moc takze predzej zmiana na quattro + swap na 2.7 wlecial znaczek
-
SPOTY RADOMSKIE
moze ktos z Was ma w radomiu rozporke do a4 b5 na sprzedaz?
-
SPOTY RADOMSKIE
ma ktos moze z Was albo macie namiary gdzie w radomiu znajde skrzynie manual do 2.4 ?
-
[A4 B5] Avant by n-x
to nie ma przypadkiem poliftowych drzwi?
-
SPOTY RADOMSKIE
tez mi sie podoba
-
A4 B5 2.4 by Poemat
jedynie na handel to sa kola na zamiane na wieksze ;p
-
A4 B5 2.4 by Poemat
tak, felgi RH
-
A4 B5 2.4 by Poemat
Audi A4 B5 2000R 2.4 V6 + LPG Wyposażenie: -4x Elektryczne szyby -Elektryczne i podgrzewane lusterka -ABS -Immobilizer -4 poduszki powietrzne -Climatronic -Halogeny -sub+wzmacniacz -radio alpine -gwint -ksenony -moduł doswietlania coming/leaving home Auto po zakupie: Po paru zmianach :
-
kierownica z b6 do b5 polift
czy podejdzie kierownica z poducha od b6 do polifta b5?
-
gwint a4
oska nie quattro powiem tak auto planuje miec maxymalnie do konca przyszlego roku i nie wymagam aby to pracowalo nie wiadomo ile czasu.
-
gwint a4
wiem, ze gwint charakteryzuje sie ustawianiem wysokoscim, tylko nie chce znizyc go na maxa i chodzi mi np jak ten technix bedzie mniejwiecej, ze tak to ujme dzialal po znizeniu na jakies 6cm
-
gwint a4
Siema, jaki polecacie gwint do a4 b5 2.4 kola 17 opona 45wysokosci tak aby opony byly prawie na rowni z nadkolami? cena do 1tys
-
a4 b5 2.4
wlasnie brak quattro wiec swap na 2.7bi odpada dzieki za info napisze moze cos pomoze kolega
-
a4 b5 2.4
co trzeba zrobic aby zwiekszyc moc w 2.4 30v i czy wgl da rade? (oprocz dolozenia turbo/kompresora)
-
leave home
no czytajac pare innych postow pare osob w ostatnim polifcie mialo do uruchomienia takze moze ktos sie w to bawil
-
leave home
witam, jak sprawdzic vcdsem czy w mojej b5 jest mozliwosc aktywowania tej funkcji ewentualnie sprawdzenie czy poprostu nie ma?