Treść opublikowana przez endriu a4
-
sruby do felg stalowych i alusów czy takie same
interesuje mnie to czy sruby które mam na kolach stalowych zakręcone czy będą pasować na aluski czy nie będą za krótkie za mało trzymać jak czy jednakowe sa grubości kol? i jakie najlepiej ET do b6 takie żeby za bardzo w nadkolu nie było mam stalowe Et 33 7' 15'' a może bym na aluski 7,5' zalozyl tylko jakie to ET aha i felga 17' ma być i oponka chyba 215/50
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
aha myslalem ze trochę mniej ok dzieki
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
a nie wiem ale mi to nie jest potrzebne bo nie mam jej zapowietrzonej tomekhxc widze ze masz 1.8 na gazie ile gazu ci pali?
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
no tak wlasnie mysle zrobić z tym wężykiem ale z tym odpowietrzaniem to jedni mowia ze PT,LT,PP,LP drudzy LP,PT,PP,LT i tak do końca nie wiem
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
aha ok a odpowietrzać na krzyz czy od najdalszego kola do najbliższego? aha i jak bym np. sam chciał odpowietrzyć czy mogę wężyk zalozys na odpowietrznik i puscic go do plyny i pompować dobnrze gadam da mi to cos?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kiedy następny spock macie mze w końcu się wybiorę heh
-
Hałasujacy zacisk przod
poprawnie bo nawet chyba inaczej nie będzie pasować u mnie prawie go nie slychac tylko chyba czasami jakas koleina zakręt mocniejszy ale jak mowie slabo tak ale wcześnie nie było
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
nie ale kapało bardzo powoli a to co nakapało to miedzy czasie do zbiorniczka dolewalem także w zbiorniczku prawie caly czas był plyn prawie na maxa
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
mechanik powiedział ze trzeba jeszcze trochę pojezdzic i zobaczyć czy się poprawi może ze tłoczki przeczyszczone sa i nowek klocki do tarczy żeby się dopasowaly no zobaczymy ale druga rzecz mnie irytuje czemu jak nacisnę pedal hamulca mocniej to go po prostu tak jakby go zasysało i trzyma się sam na zahamowanym i jak go delikatnie dotkne to wtedy odbije co to może być wcześniej jak jeszcze nic nie było robione to bardzo mocno musialem nacisnąć hamulec żeby go tak zassało ale wyżej łapał macie cos takiego? teraz zapytam czy jak czyscilem tłoczki tyl to czy musze tylko tyl odpowietrzyć czy jeszcze raz wszystkie koła?
-
Hałasujacy zacisk przod
u mnie tez troszkę słycha nie glosno i stało się to po wymianie przednich klocków i tez się zastanawiam co może tam slychac
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
krzysiekvtec odkrecalem wężyk bo zacisk caly czyscilem oba przednie zalozylem odpowietrzyłem sam przed ale pedal leciał do tylu nawet nie zagladalem bo nic tam nie dotykałem później podnioslem cale auto w gore o odpowietrzyłem PT,LT,PP,PT pojezdzilem ale nie jest tak jak kiedyś dziś raz jeszcze podniosłem całego o odpowietrzyłem LP,PT,PP,LT ale już nie probowalem jezdzic tylko na zapalonym aucie zobaczyłem jaki pedal jest i raczej bez zmian teraz jeszcze kola mi trochę blokują bo wczoraj jechałem z 5 km to troszkę mi się kola zagrzaly później kolega mechanik ma przyjechać i swoim okiem zobaczyć aha ale płyn niby caly czas w zbiorniczku był bo dolewalem
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
jak odpowietrzyć hamulce z abs chodzi mi od którego kola zaczynać i które następne itd. bo z przodu zmieniłem klocki i tłoczki czyscilem i odpowietrzyłem LT,PT,PP,LP, i hamuje ale pedal prawie w podłodze i teraz jeszcze kola się grzeja i wydaje inna kolejność kol jest do odpowietrzania. z góry dzieki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam może i ja bym się zapisal na jakiś spocik jest jakas lista żeby się zapisac czy jak to wygląda jest tu jakiś szefik informator jestem z kolo jarosławia i chwtnie na jakies spocik bym się ruszył pozdro
-
felga +opona
no raczej nie mam zamiaru obnizac tzn teraz tak mysle heh ale 15 odpadają mam zimowki standarowe ale letnie cos większego wiem ze lepiej 16" niż 17" jeśli chodzi o zawieszenie itd. i wytrwalosc ich ale kurde korcą mnie 17" i chodzi mi o et jakie najlepsze bez obniżania go żeby mi tam cos gdzies nie obcieralo et 38-45 będą? i do tego fajny alusik i mysle tylko ta owiewke na klape kupic i może z rs6 o ile się nie myle nakładki pod zderzaki i w kolorze pomalować to i progi bo mam czarne już by to jakies inny widok miało heh na razie tyle chyba pozdro a może jakies fajne w rozsadnej cenie aluski jakbyście mieli jakies linki to bym prosil:) z góry dzięki, pozdro
-
lekka felga alt
pewnie:pali:
-
lekka felga alt
benzynki oleju nic a nic nie bierze serio
-
lekka felga alt
witam jakie sa w miare lekkie felgi żeby tez spalanie zmniejszyć myslalem o oryginalnych 5-cio ramiennych ale chyba trochę wazna nie? i jaka opona do 16" i jaka do 17" które wybrać pozdro
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
tą dzwigienke miałem złmana i skrecilem jakos drucikiem na razie się trzyma no jak była zlamana to troszkę tez tak jakby odczuwałem ze nie blo takiego twz jadu:) jutro zobaczę czy też się akos roznica pprawila ale prze ten czek zmienilem sonde przed katalizatorem a wiecie może ile na vag poazuje jakie tam te cyfry maja być prawidłowo na sadach na kompie ile pokazuje ja miałem raz 110 raz 010?
-
felga +opona
jakie zakupić najlepiej felgi i opony do b6 2.0 130km chodzi mi rozmiary?
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
no vag mi pokazal ze 1-sza sonda padnieta bo na kompie pokazuje liczby skaczące raz 110 raz 010 a druga ma jakos chyba 110 ale nie skacze i powiedziano m ze druga dobra jakie cyferki ma pokazywać tej sody tzn najlepiej obu wie ktoś? ale dziś sprawdziłem kierownice powietrza i była pęknieta wiec zakleiłem i zobaczę jutro czy będzie jakas poprawa w jeździe aaaaaaa i czy check mogl się zaswiecac przez toze kierownica powietrza była pęknieta? i co wgl jak jest peknieta tylko sama wajcha i idzie na dol przy przygazowaniu jaka roznice powinienem czuc?
-
Świeci się kontrolka silnika
no vag mi pokazal ze 1-sza sonda padnieta bo na kompie pokazuje liczby skaczące raz 110 raz 010 a druga ma jakos chyba 110 ale nie skacze i powiedziano m ze druga dobra jakie cyferki ma pokazywać tej sody tzn najlepiej obu wie ktoś? ale dziś sprawdziłem kierownice powietrza i była pęknieta wiec zakleiłem i zobaczę jutro czy będzie jakas poprawa w jeździe aaaaaaa i czy check mogl się zaswiecac przez toze kierownica powietrza była pęknieta?
-
Świeci się kontrolka silnika
fronek22 jak kupiles ta sonde pamiętasz ile miała przewodow 4 czy 5? czy samemu w domu sprawdze odme i gdzie ona się znajduje może jakiś link obrazek czy cos i czy ktoś wie gdzie jest kierownica powietrza tez jakiś może link z góry dzięki
-
Świeci się kontrolka silnika
podpiolem vaga i pokazalo ze ta 1-sza sonda padnieta druga niby dobra i czy kupic ori bosha za ok 350zl czy jakas uzywke dużo taniej zeby tyle nie dawac kasy i ile przewodow ma 1-sza sonda 4 czy 5 kabelków?
-
Świeci się kontrolka silnika
no akurat jak mniej więcej mierzylem to spalanie to miasto 30% i normalna jazda na 5-tce granice 100km/h 60% i 10% na ciezsza noge wydaje mi się ze troszkę mniejh powienno spalic ale to jeszcze ogarne żeby dokładnie sprawdzić al.e bardziej ta kontrolka silnika mnie irytuje wszystko hula na 100% ale co mo nbyc to nie wiem no wydaje mi się ze ta sonda na katem ale nie wiem
-
Świeci się kontrolka silnika
nie mam całego kompa bo nie pokazuje mi spalanie komputerowo ale na oko moje z 12lna setke w tym 80% jazdy oszczędnej reszta troszke ciezsza noga ale bez przesady