Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

endriu a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez endriu a4

  1. no a jakby to było to wyczyje jakos to w jeździe? niby moc by się zgadzala aewentualnie delikatnie slabsza ale może mi się wydaje tylko ale chyba spalanie większe jest
  2. a samemu można ją jakos sprawdzić? czy po prostu wymienić i pewnie od spodu jakos ją trzeba odkrecic nie? bo od góry widze tylko jedna ta za kolektorem o ile dobrze pamiętam
  3. blad pokazalo zla mieszanka paliwa i mechanik dokaldnie nie wiedział co to może być czy swiece może już czy sonda nie wiem może mieliście taki problem z góry dzieki
  4. no jak podpiolem to pokazalo zla mieszanka paliwa. a gde i jak dokładne mam poszukać bo jestm tu nowy i ciezej jest heh
  5. Witam mam takie pytanie nie dawno zakupulem model a4 b6 2.0 ALT, nie mam w nim całego kompa tzn nie pokazuje mi spalania wgl tylko ile mam do przejechania na baku jakie spalanie może być tego silnika? Drugie pytane. to zaswieca mi się kontrolka silnika raz już skasowałem ten blad i dalej się zasiwecila po jakies 200km przejechania co to może być? i cos chyba mi za dużo pali? i 3 pytanie to czy przy zmianie begow przy 3 tys obrotach i więcej czy te obroty bardzo powoli spadają czy powoli?
  6. Witam mam takie pytanie nie dawno zakupulem model a4 b6 2.0 ALT, nie mam w nim całego kompa tzn nie pokazuje mi spalania wgl tylko ile mam do przejechania na baku jakie spalanie może być tego silnika? Drugie pytane. to zaswieca mi się kontrolka silnika raz już skasowałem ten blad i dalej się zasiwecila po jakies 200km przejechania co to może być? i cos chyba mi za dużo pali? i 3 pytanie to czy przy zmianie begow przy 3 tys obrotach i więcej czy te obroty bardzo powoli spadają czy powoli?
  7. Witam mam takie pytanie nie dawno zakupulem model a4 b6 2.0 ALT, nie mam w nim całego kompa tzn nie pokazuje mi spalania wgl tylko ile mam do przejechania na baku jakie spalanie może być tego silnika? Drugie pytane. to zaswieca mi się kontrolka silnika raz już skasowałem ten blad i dalej się zasiwecila po jakies 200km przejechania co to może być? i cos chyba mi za dużo pali? i 3 pytanie to czy przy zmianie begow przy 3 tys obrotach i więcej czy te obroty bardzo powoli spadają czy powoli?
  8. witam wszystkich jestem z podkarpacia (jarosław) jestem tu nowy i chciałbym tu na tym forum się czegos dowiedzieć odpowiedzieć itd. pozdo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.