-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No i niestety - pomimo ponownej adaptacji błąd nadal wraca Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie, po wymianie EGRa na nowy wywala mi błąd jak na zdjęciu, pojawia się tylko przy uruchomieniu silnika po dłuższym postoju (np z rana) - macie jakiś pomysł? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Spadek mocy
No i historii ciąg dalszy... Układ szczelny, wartosc podcisnienia prawidłowa, ścięgno turbiny pracuje w pełnym zakresie - mechanik wyklucza zasyfione turbo. Co dalej? Mechanik chce się dobierać do egr'a. Macie jakieś pomysły? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Spadek mocy
Czyli sprawdzić szczelność wężyków? Może być uszkodzona gruszka lub zawór sterujący turbiną? Dziwne, że na niższych biegach problem nie występuje - auto przyspiesza normalnie... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Spadek mocy
Witam W mojej Audi spotkałem się z nietypowym problemem, mianowicie jadąc na 6 biegu i przyspieszają od 100km/h z gazem w podłodze - przy ok 140km/h auto traci moc i zaczyna migać kontrolka świec zarowych. Po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy do momentu uzyskania 140km/h na 6 biegu. VCDS wypluwa: 5171: Boost pressure regulation. Control range not reached. P0299 00 101 - mechanical failure. Macie koledzy jakieś sugestie? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dzisiaj zakończyłem z sukcesem instalację PDC na tył. Robota zrobiona zgodnie z opisem. Wszystko pięknie działa Dzięki za przydatny tutorial! Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Rozumiem od tylnych pasów? Jest tam dedykowane miejsce z otworami do przykrecenia? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie... Gdzie zlokalizowany jest głośniczek od PDC w A4 B8 Avant. Zainstalowałem czujniki w tylnym zderzaku i prowadząc wiązkę kabli nie wiem gdzie powinien być przykręcony ten głośniczek. Chodzi o PDC tylko na tył. Z góry dzięki za odpowiedź
-
Samoczynnie włączający się ABS
Temat rozwiązany - łożysko wymienione, natomiast samo łożysko nie pękło, pękł tylko pierścień magnetyczny. Dzięki wszystkim za sugestie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Samoczynnie włączający się ABS
Wasnie wróciłem od mechanika i on stwierdził pęknięcie łożyska w prawym przednim kole - dojrzał to w miejscu przy piaście, jest tam taka mała szczelina, przez którą widać obracając się łożysko i faktycznie widać jakieś pekniecie - jest to możliwe, że przez to pęknięcie są błędy w dzialaniu/odczycie czujnika w tym kole? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Samoczynnie włączający się ABS
Kapcie wszystkie jednakowe (zimówki) w bardzo dobrym stanie. Czyli aby sprawdzić przyczynę konieczny jest demontaż czujników z wszystkich kół? Na kompie tego nie sprawdzę? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Samoczynnie włączający się ABS
Witam Mam problem z samoczynnie włączającym się ABS'em, mianowicie pod koniec hamowania jadąc na czystej nawierzchni czuć jak aktywuje się ABS. Jest to takie delikatne "chrobotanie" wyczuwalne na pedale hamowania. Na kompie nie ma żadnych błędów. Czy jest możliwość sprawdzenia na którym kole czujnik absu wykazuje jakieś niewłaściwe pomiary? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wentylator przy 90 C, czy to normalne??
Panowie dzisiaj na postoju przy włączonym silniku i wyłączonej klimie samochód postał parenaście minut i jak podłączyłem vcds'a i wybrałem bloki pomiarowe od temperatur pokazywało 105stopni cieczy chłodzącej a na wyjściu chłodnicy 90stopni - czy w takim przypadku nie powinien się włączyć się automatycznie wentylator?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Panowie, jakiej marki olej polecacie do silnika CAHA (przebieg 200k)? Z góry dzięki za odpowiedź
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Użytkownicy A4 B8 - jaki marki olej polecacie do silnika CAHA (przebieg to niecałe 200k)? Z góry dzięki za odpowiedź