Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelobr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelobr

  1. Faktycznie jak wół instrukcja, sorki i dzięki za pomoc, szukałem bardziej "malowanie lamp" xD
  2. A słuchajcie Panowie, da rade pomalować lampę od wewnątrz po lifcie tą łączoną ?, ma ktoś pomalowaną ? bardzo ale to bardzo prosiłbym o zdjęcie, marzy mi się troche czarnego w środku, tylko zastanawiam się czy trzeba naklejać taśmę i malować żęby np. nie pomalować odbłyśnika czy porostu te elementy da się wyjąć na bok, chciałbym ją pomalować i nakleić tą folie pomarańczową ala usa , Z góry dzięki
  3. Ogólnie to nie są złe, z daleka to nie widać uchybień , ciekawe ile wytrzymają , dobrze że mi się przypomniało o tych zdj bo jak kupiłem audi też miałem dylemat co z listwami szukałem tu u was na forum hehe i nie mogłem znaleźć więc zaryzykowałem, no i teraz macie jak to wygląda ja przed zakupem obszukałem dużo i nie znalazłem
  4. Ja zakupiłem listwy z allegro za 240 pln, ale to był błąd nie ze względu na jakość wykonania, ale po zimie wyszło mi trochę rudego na drzwiach wiec i tak bede musiał zrobić i tak zamiast dać te 240 na listwy na 4 drzwi miałbym jedne zrobione a porządnie chodzi mi o wywalenie tych listew całkowicie, jeśli chodzi o jakość nie jest az tak bardzo zle, listwy nie odstaja jedynie docięcia minimalnie nie pasują ;d, ale szyna jest metalowa i zapewne niedługo znów pordzewieje... Tu macie fotkę :
  5. Witam Wszystkich fanów OOOO Jestem Paweł mam 22 lata
  6. Witam wszystkich od niedawna mam audike poki co jestem zadowolony , na imie mam Paweł jestem z okolic Ostrołęki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.