Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie/tylnie A4 B5


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zobaczyć, jeśli można zdjęcia waszych A4 z wymienionymi lampami przednimi oraz tylnimi :naughty: Chodzi o rocznik 1998 - 2000 :)

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą lampą w B5 jest taka lampa

A4B5LXC.jpg

650x650.jpg

1. Zwykłe H7 + H7(standard 99-01) mozłiwosc montazu HID

2. D2S + H7(fabryczny Xenon)

3. D2S + H7(custom Bixenon) gdzie w H7 mozesz zrobić światła dzienne DRL LED:wink:

Wnętrze mozęsz pomalowac w dowolny kolor i układ:wink:

Bixenon.jpg

I na tym kończy sie wybór jeśłi chodzi o ładne przednie reflektory:whistling:

Lubisz wiesniaczyć to kupujesz coz z tego

1.

340x340.jpg

2.

340x340.jpg

3.

audi-a4-b5-99-00-lampy-p_6499.jpg

ta lampa jeszcze jeszcze:whistling: ale są tam H1 i jest dosc wielka z tyłu...

4.

audi-a4-b5-99-00-lampy-p_6498.jpg

5.

dayline-reflektory-audi-a4-b5-99-01-chrom.jpg

prawda ze urocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nr 4. wiem wiem, ale jakoś nie mogę się zebrać na rezanie poliftowych ori :grin:

diody w ringach się powypalały, wymienić raczej się ich nie da... tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się zastanawiam nad pierwszymi lampami, które wstawił Kowi87, tyle że sprzed liftu, osobno lampy i kierunki. Świecą lepiej niż ori? Bo moje już mnie coraz bardziej denerwują, mam wrażenie że słabiej świecą.

Z ringami, mogą sobie być w bmw, natomiast diody mnie wogóle nie przekonują, wyglądają hmm, dyskusyjnie:wink:. Ciąć, dopasowywać i przerabiać, też nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi tak jak uważa i jak mu się podoba , jeśli chodzi o przednie lampy to Kowi jak widać wyczerpał temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki :wink: tylko czy ktoś ma te lampy i jak się sprawdzają ? Świecą lepiej od serii ?

gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny, akurat w temacie aut to najwyraźniej widać czy sie ma czy nie:wink: jak jest coś ładnego to podoba sie większosci(podoba sie ludziomw róznym stylu życia), a jak cos jest brzydkie nie pasuje to lubi to jeden, mozna powiedzieć że to jakaś tam oryginalność, ale to nie przekłada sie na gust, zwłaszcza widoczne w modzie:wink:

ładne=proste(forma)+funkcjonalne(praktyka), brzydkie=skomplikowane+niespójne:decayed:

temat kobiet omijam bo tutaj jest jest jeszcze cecha charakteru która przoduje nad wyglądem:whistling:

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 15:16 ----------

416276_346240992053230_1695633256_o.jpg

piękny nie?

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki :wink: tylko czy ktoś ma te lampy i jak się sprawdzają ? Świecą lepiej od serii ?

gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny, akurat w temacie aut to najwyraźniej widać czy sie ma czy nie:wink: jak jest coś ładnego to podoba sie większosci(podoba sie ludziomw róznym stylu życia), a jak cos jest brzydkie nie pasuje to lubi to jeden, mozna powiedzieć że to jakaś tam oryginalność, ale to nie przekłada sie na gust, zwłaszcza widoczne w modzie:wink:

ładne=proste(forma)+funkcjonalne(praktyka), brzydkie=skomplikowane+niespójne:decayed:

temat kobiet omijam bo tutaj jest jest jeszcze cecha charakteru która przoduje nad wyglądem:whistling:

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 15:16 ----------

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/416276_346240992053230_1695633256_o.jpg

piękny nie?

:facepalm:

Petarda :decayed:

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki :wink: tylko czy ktoś ma te lampy i jak się sprawdzają ? Świecą lepiej od serii ?

gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny,

kim jesteś, że tak uważasz? Na jakiej podstawie możesz stwierdzić, że to co tobie się nie podoba, nie może się podobać innym? No chyba, że masz swoje kółko pochlebców i przytakiwaczy, którzy myślą tak samo jak Ty. Wybacz, moim zdaniem, każdy ma swój gust, inni mogą się z tym zgadzać lub nie.

Światła z paskiem led, mnie akurat się nie podobają, podobnie jak ringi, ale widzę a4, z takimi światłami, nie twierdzę, że ktoś nie ma gustu montując takie światła, skoro właścicielowi się podoba, to OK, jego wybór.

A4 podoba mi się taka jaka jest, choć chciałem poprawić jakość przednich lamp.

podejrzewam, że jak się przyznam, że podoba mi się Fiat Multipla, uznasz mnie za bezguście, oczywiście wygląd ma dyskusyjny, ale aranżacja wnętrze dla mnie niemal genialna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki :wink: tylko czy ktoś ma te lampy i jak się sprawdzają ? Świecą lepiej od serii ?

gust sie ma albo nie ma proste, a nie że kazdy ma inny,

kim jesteś, że tak uważasz? Na jakiej podstawie możesz stwierdzić, że to co tobie się nie podoba, nie może się podobać innym? No chyba, że masz swoje kółko pochlebców i przytakiwaczy, którzy myślą tak samo jak Ty. Wybacz, moim zdaniem, każdy ma swój gust, inni mogą się z tym zgadzać lub nie.

Światła z paskiem led, mnie akurat się nie podobają, podobnie jak ringi, ale widzę a4, z takimi światłami, nie twierdzę, że ktoś nie ma gustu montując takie światła, skoro właścicielowi się podoba, to OK, jego wybór.

A4 podoba mi się taka jaka jest, choć chciałem poprawić jakość przednich lamp.

podejrzewam, że jak się przyznam, że podoba mi się Fiat Multipla, uznasz mnie za bezguście, oczywiście wygląd ma dyskusyjny, ale aranżacja wnętrze dla mnie niemal genialna.

Pozdrawiam

zajmuje sie stylistyką:wink: i uwierz wiem co o czym pisze:wink: pytasz sie na jakiej podstawie, mnapisałem wyraznie na jakiej:wink:

dlaczego Ci sie nie podoba to co innym również sie nie podoba? w tym przypadku audi z ringami, po prostu jedno do drugiego nie nawiazuje stylistycznie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lamp bardzo mi się spodobał, aczkolwiek Kowi nie wyczerpał tematu :kox:

polując na ciemne lampy tył napotkałem coś takiego, niestety uszkodzone:

Lampy lampa tylne tylne AUDI A4 B5 czarne smoked tuning komplet Kutno ? Tablica.pl

czy ktoś się spotkał z takowymi? Kto w ogóle coś takiego produkuje/produkował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas te to sa cleary, a te co ja pokazałem to są w technologii jak in pro smoked, tylko w jakis inny sposób zrobione, że to lepiej się komponuje tak na moje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie też się czaiłem na takie dymione do avanta- ... ale tak się zastanawiam - jakim cudem te lampy mają homologacje europejską jak nie mają w sobie odblasków ? oczywiście na niektórych aukcjach nawet dodają odblaski do przylepienia na zderzak- ale jak same lampy mogą być dopuszczone - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi przesadzasz, kazdy ma prawo miec swoje zdanie i swoj gust. Jeden lubi muzyke klasyczna, inny hip hop, a jeszcze inny rocka. Tak samo moze byc w przypadku tych lamp. To ze Tobie sie to nie podoba nie oznacza ze nie moze podobac sie komus innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi przesadzasz, kazdy ma prawo miec swoje zdanie i swoj gust. Jeden lubi muzyke klasyczna, inny hip hop, a jeszcze inny rocka. Tak samo moze byc w przypadku tych lamp. To ze Tobie sie to nie podoba nie oznacza ze nie moze podobac sie komus innemu.

nie rozumiesz:wink: Muzyka wpływa na emocje, kobieta wywiera uczucie za to jaka jest dla Ciebie - charakter(wygląd to teoretycznie druga sprawa), ale otoczenie, czyli architektura, motoryzacja czy moda kreują styl w jakim sie czujesz swobodnie, na 100 osób 90 osób bedzie krępować sie, gdy otoczenie bedzie ich palcem wytykać za cos dziwnego, np. nietypowy ubiór bez wyczucia pasujacych do siebie kolorów, nazwiesz expresją, ale to też trzeba czuć, bo inaczej wyjdzie bałagan, który negatywnie będzie odbierać otoczenie, jak np. stare Audi 80 z single frame:decayed:

Podoba Ci sie to?

20120702200609-2b33c402-600x399.jpg

zapewne nie przeszedł byś obok tego auta bez zainteresowania, a dlaczego, ponieważ jest to prostota bez udziwnien, wszystko masz zgrane ze sobą, ale nie tylko ty jeden będziesz tak uważał, auto mozesz śmiało porównac do architektury, a w architekturze zeby cos było ładne musi powalać swoją prostą formą...

czy moze bardziej to?

a4-b5-873886728595832254.JPG

jako jeden z wielu wytykał bys mu wady gdyby zarejstrował sie na forum i przedstawił projekt:wink: temu kto to zrobił zapewne sie podobał, ale czy to znaczy ze miał gust?

jak zrobisz ankiete co komu sie podoba to zobaczysz że jednak ma sie gust albo nie, masz wiele przykładów nie tylko w motoryzacji, ale chociażby w modzie, zobacz sobie na np. fashion TV i gwarantuje Ci że stwierdzisz "jak mozna w czyms takim wyjsć, gdyby nie miała tych falbanek czy tam jeszcze wycięć, zestawienia kolorów itd. była by całkiem spoko" czemu? BO BYŁA BY PROSTA, pomyslało by tak wiele osób:wink: Jak cos jest naprawde warte uwagi, podoba sie wielu, a nie skrajnej jednostce odbiorców(5 na 100 ankietowanych):wink:

no takze tego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi :brawo: Czy Ty coś bierzesz? :decayed: Jakim sposobem masz cierpliwość tłumaczyć w taki sposób? Ja bym odpuścił, bo uważam, że wiele osób (nie tylko na forum) będąc anonimowym kłuci się/ sprzecza tylko dla zasady, a w innym gronie będzie twierdzić tak jak "większość" z Twoich wypowiedzi.

PS: Także tego:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajesz przyklad ze tak powiem ciezkiej wagi:wink: ale mimo wszystko uwazam ze to jego auto i jego styl, skoro wlascicielowi sie podoba to niech takim jezdzi, byle nie probowal mi go wcisnac:wink:

jednak przykladow ladnych chociazby ledow rowniez mozna podac

- YouTube taki widzialem kiedys na zywo i na prawde wyglada super

na tamat mody wole sie nie wypowiadac bo mimo iz jestem tolerancyjny to srednio mi sie widzi zeby kobiety ubierali homoseksualisci:wink:

p.s. gust -> upodobanie

skoro jednemu podoba sie jamnik a drugiemu owczarek niemiecki to znaczy ze ten co ma jamnika nie ma gustu czy ten co ma owczarka?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z ubiorem to mozę przesadzam, ale na dobra sprawe skoro sie podoba wiekszosci z róznych grup społecznych to znaczy to cos naprawde jest za***iste:decayed: już pomijam fakt że ktos nie czuje danej sytuacji i ubiera sie nie odpowiednio, ale suma sumarum ten jego ubiór pasuje do siebie(nie do okoliczności zastanej) tylko tworzy harmonie:grin:

daniel często pale, bo nie spśób w tym świecie przezyc jak sie widzi singleframe w oplach i innych uatach do tego nie stworzonych:polew::polew: czy te ringi w B5 przesłoniete bad lockiem:kox:

---------- Post dopisany at 01:27 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ----------

podajesz przyklad ze tak powiem ciezkiej wagi:wink: ale mimo wszystko uwazam ze to jego auto i jego styl, skoro wlascicielowi sie podoba to niech takim jezdzi, byle nie probowal mi go wcisnac:wink:

jednak przykladow ladnych chociazby ledow rowniez mozna podac

- YouTube taki widzialem kiedys na zywo i na prawde wyglada super

na tamat mody wole sie nie wypowiadac bo mimo iz jestem tolerancyjny to srednio mi sie widzi zeby kobiety ubierali homoseksualisci:wink:

no z tymi lampami to cie ponosi, na zywo jak to kiedyś spotkasz pryzjrzyj sie uwaznie:wink: ja z moda mam wyjeb, bo nie zwracam na to uwagi wiem ze 80% otoczenia w danej chwili również to cos sie nie podoba:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...