Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy przednie/tylnie A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja niestety mialem zalozone lampy przednie DAYLINE producent SONAR i bryczka prezentowala sie pieknie ze spodobala sie policji i skonczylo sie na zabranym dowodzie rejestracyjnym za to ze swiatla do jazdy dziennej maja byc pojedyncze a nie 6szt ledow a poza tym reflektory te nie maja homologacji e4 czy cos takiego. wstawilem orginalki ale to juz nie ten sam samochod. nie dociekalem czy policjanci mieli racje

Opublikowano

Juz pisałem o takich wynalazkach w innym temacie miałem założone lampy sonar u siebie przez poprzedniego wł. nie dość że nie swieciły to jeszcze się porozklejały a sklejone były czarnym czymś co pod wpływem ciepła rozlewało się od srodka po kloszu brak homologacji więc sie nie dziwie że dowód poleciał z tylnymi tego typu też problem brak homologacji i pojawiający się komunikat na fisie brems licht gratuluję wszystkim pomysłu co chcą takie lampy nie dość że oszpecicie swoje auto to jeszcze w nocy bedziecie jechać na czuja żeby w nic nie prz.......lić takie tjuningi to się robiło na początku lat 2000 dla mnie totalny syf i to jest powiedziane bardzo delikatnie

Opublikowano

Zgadzam się w zupełności. Ja też kupiłem auto z takimi lampami. Dawno temu jeszcze mi się podobały ale na szczęście zmądrzałem.

Teraz będę zakładał polifty i innej racjonalnej opcji nie widzę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam panow ja w swojej mam a4 b5 posiadam lampy przednie dymione szkla halogeny w swiatlach mysle nad ksenonem i czarnym wnetrzem lub oddaniem i wyslaniem ich gdzies zeby mi socvzewe wrzucili :) zeby bylo orginalnie:) ma ktos jakis pomysl:)

Opublikowano

Jak chcesz żeby było oryginalnie i mieć czarne wnętrze to kup ori valeo i oddaj do przerobienia na bixy. Do żadnych innych lamp nie dawaj xenonów bo to bez sensu

Opublikowano

Co racja to racja. Valeo + bixenon to najlepsza opcja. Inne np. Sonary w ogole niech nie przychodzą do głowy bo to czysta herezja

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odgrzeję kotleta :) Co myślicie o takim połączeniu? Kolor auta to .. jesienna czerwień(autumn red)? Zaleci wiochą z tym czarnym wnętrzem przednich soczewek itd?

1: http://allegro.pl/show_item.php?item=4947580599

2: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-sedan-94-00-white-smoke-depo-i4986574502.html

Mój błąd, poprawione :)

Edytowane przez zagryzamchlebem

Opublikowano

Link nie działa.

Opublikowano

gdyby ta oprawka soczewki była czarna

zapłacisz niewiele więcej i kupisz Valeo, wstawisz soczewkę z aktywną przesłona i żarnik, to są lux lampy

tył nie ma odblasku, nie wiem jak lampy tego typu dopuszczają do ruchu :facepalm:

Opublikowano

Mógłbyś wstawić jakąś propozycję w takim razie? :) Byłbym wdzięczny :)

Opublikowano

ori valeo mam na sprzedaż

jeśli chcesz już gotowe bixy to szukaj na forum czasem ktoś się pozbywa, sprzedając auto na części

Opublikowano

Zapytam jak laik, które bardziej byś polecal ori valeo czy bix? przyznam, że nie mam w planach jakiś wielkich modyfikacji auta.

Opublikowano

xenon daje o wiele lepsze światło, jeśli dużo jeździsz w nocy to raczej warto

Opublikowano

A jak wygląda różnica cenowa? nie chciałbym pakować w stare autko lamp za 800-1000 zł :)

Opublikowano

Te co dałeś z linku to porażka ,cena wysoka do tego szukaj jeszcze silniczków do regulacji itd

Lepiej kupić ori uzywke od lifta razem z silniczkiem ,potem tylko podłączyć i się cieszyć z nowych lamp.

Bixy drogie gdzies 800zł

Opublikowano

ale ori xenon wyjdzie koło 500 i tylko trzeba pamiętać że pewnie odbłyśniki trzeba regenerować

Opublikowano

A co sądzicie o takim tyle http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-s4-clear-94-00-cb-clear-lim-i5004617349.html

i takim przodzie http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-c-i4949228989.html

Szczególnie zastanawiam się nad przodem czy będzie to pasowało w sensie wyglądu. Może ktoś ma angel eyes w swoim B5 ?

Opublikowano

tył obleci, przód zdecydowanie NIE

Opublikowano

Ja mam u siebie takie lampy z przodu po poprzednim właścicielu, ale już niedługo bo jedna jest rozbita więc obie będę zmieniał na Valeo. (nareszcie :banan: )

Ogólnie gówno niesamowite.

1. Wcale to fajnie nie wygląda, wygląda debilnie.

65850d1171307121-neue-optik-mehr-leistun

2. Na aukcji te lampy świecą się jak psu jajca, a po założeniu na aucie niedługo będą wyglądać gorzej jak ori po 20 latach.

U mnie klosze są całe matowe, lekko wypalone od temperatury, jedna lampa ma mikropęknięcia. Wyglądają strasznie

202463621_1_261x203_lampa-lewa-audi-a4-s Tutaj już nie jest taka piekna jak na aukcji co?

3. To w sumie najważniejsza kwestia, te lampy są tak skonstruowane że w ogóle nie oświetlają drogi. Zwykłe dzielone lampy oświetlają drogę 2x lepiej niż ten syf.

4. Gdybym miał wydać na te lampy ponad 500zł to kupił bym sobie za to cyjanek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.