Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie/tylnie A4 B5


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety mialem zalozone lampy przednie DAYLINE producent SONAR i bryczka prezentowala sie pieknie ze spodobala sie policji i skonczylo sie na zabranym dowodzie rejestracyjnym za to ze swiatla do jazdy dziennej maja byc pojedyncze a nie 6szt ledow a poza tym reflektory te nie maja homologacji e4 czy cos takiego. wstawilem orginalki ale to juz nie ten sam samochod. nie dociekalem czy policjanci mieli racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem o takich wynalazkach w innym temacie miałem założone lampy sonar u siebie przez poprzedniego wł. nie dość że nie swieciły to jeszcze się porozklejały a sklejone były czarnym czymś co pod wpływem ciepła rozlewało się od srodka po kloszu brak homologacji więc sie nie dziwie że dowód poleciał z tylnymi tego typu też problem brak homologacji i pojawiający się komunikat na fisie brems licht gratuluję wszystkim pomysłu co chcą takie lampy nie dość że oszpecicie swoje auto to jeszcze w nocy bedziecie jechać na czuja żeby w nic nie prz.......lić takie tjuningi to się robiło na początku lat 2000 dla mnie totalny syf i to jest powiedziane bardzo delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności. Ja też kupiłem auto z takimi lampami. Dawno temu jeszcze mi się podobały ale na szczęście zmądrzałem.

Teraz będę zakładał polifty i innej racjonalnej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panow ja w swojej mam a4 b5 posiadam lampy przednie dymione szkla halogeny w swiatlach mysle nad ksenonem i czarnym wnetrzem lub oddaniem i wyslaniem ich gdzies zeby mi socvzewe wrzucili :) zeby bylo orginalnie:) ma ktos jakis pomysl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żeby było oryginalnie i mieć czarne wnętrze to kup ori valeo i oddaj do przerobienia na bixy. Do żadnych innych lamp nie dawaj xenonów bo to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Valeo + bixenon to najlepsza opcja. Inne np. Sonary w ogole niech nie przychodzą do głowy bo to czysta herezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta :) Co myślicie o takim połączeniu? Kolor auta to .. jesienna czerwień(autumn red)? Zaleci wiochą z tym czarnym wnętrzem przednich soczewek itd?

1: http://allegro.pl/show_item.php?item=4947580599

2: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-sedan-94-00-white-smoke-depo-i4986574502.html

Mój błąd, poprawione :)

Edytowane przez zagryzamchlebem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta oprawka soczewki była czarna

zapłacisz niewiele więcej i kupisz Valeo, wstawisz soczewkę z aktywną przesłona i żarnik, to są lux lampy

tył nie ma odblasku, nie wiem jak lampy tego typu dopuszczają do ruchu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori valeo mam na sprzedaż

jeśli chcesz już gotowe bixy to szukaj na forum czasem ktoś się pozbywa, sprzedając auto na części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon daje o wiele lepsze światło, jeśli dużo jeździsz w nocy to raczej warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co dałeś z linku to porażka ,cena wysoka do tego szukaj jeszcze silniczków do regulacji itd

Lepiej kupić ori uzywke od lifta razem z silniczkiem ,potem tylko podłączyć i się cieszyć z nowych lamp.

Bixy drogie gdzies 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ori xenon wyjdzie koło 500 i tylko trzeba pamiętać że pewnie odbłyśniki trzeba regenerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim tyle http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-s4-clear-94-00-cb-clear-lim-i5004617349.html

i takim przodzie http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-c-i4949228989.html

Szczególnie zastanawiam się nad przodem czy będzie to pasowało w sensie wyglądu. Może ktoś ma angel eyes w swoim B5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie takie lampy z przodu po poprzednim właścicielu, ale już niedługo bo jedna jest rozbita więc obie będę zmieniał na Valeo. (nareszcie :banan: )

Ogólnie gówno niesamowite.

1. Wcale to fajnie nie wygląda, wygląda debilnie.

65850d1171307121-neue-optik-mehr-leistun

2. Na aukcji te lampy świecą się jak psu jajca, a po założeniu na aucie niedługo będą wyglądać gorzej jak ori po 20 latach.

U mnie klosze są całe matowe, lekko wypalone od temperatury, jedna lampa ma mikropęknięcia. Wyglądają strasznie

202463621_1_261x203_lampa-lewa-audi-a4-s Tutaj już nie jest taka piekna jak na aukcji co?

3. To w sumie najważniejsza kwestia, te lampy są tak skonstruowane że w ogóle nie oświetlają drogi. Zwykłe dzielone lampy oświetlają drogę 2x lepiej niż ten syf.

4. Gdybym miał wydać na te lampy ponad 500zł to kupił bym sobie za to cyjanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...