Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie/tylnie A4 B5


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że na aucie to jest wieśniackie na maksa ! W sumie tak też się zasugerowałem nowe ładne czyste itp szybka przeróbka w PS i jakoś było ale foto na aucie pokazuje rzeczywistość.

OK a co z tyłem pomyślałem o tym dlatego że gdzieś na ulicy minęła mnie ładna B5 lampy z tyłu wyglądały jak z nowego auta (bo i pewnie nowe były) ale takie przejrzyste wyraźne (pewnie clear'y ale nie ledowe) może źle poszukałem a są jakieś naprawdę godne uwagi. Polecicie coś ?

Trochę kiepskie foty ale ten tył mnie dobija wyglądają jakoś tak starawo choć to poliftowe szkiełka :)

600_zdj_cie0053_tn.jpg371_zdj_cie0065_tn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że to widzisz :wink:

A ledowych nie chcesz na tył?

http://allegro.pl/audi-a4-sedan-b5-94-00-lampy-tyl-led-smoke-tuning-i4960422382.html

http://allegro.pl/audi-a4-sedan-b5-94-00-lampy-tyl-led-clear-tuning-i4960435259.html

Tutaj masz porównanie:

IMG_2666.jpg

Ja nie lubię poliftowych bo są jakieś takie matowe, mają mało żywe kolory. Te ledowe właśnie przeciwnie.

audi-b5-a4-black-porschewheel-led1.jpg

Moim zdaniem w kwestii zamienników to najlepsze lampy.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na foto 2 fajnie to wygląda. Nie trzeba do ich montażu nic ingerować w instalację ?

Kiedyś w lexusie musiałem bawić się w jakieś tranzystorki itd. bo na CAN-BUS było mniejsza o to ale było tyle zachodu że w końcu wróciłem na ORI lampy.

Przynajmniej naprowadziłeś mnie na trop THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są lampy dedykowane więc nie będzie problemu. W opisie aukcji: "pełne okablowanie - wystarczy połączyć kostki"

Ja mam u siebie takie ledy:

A4RS4500bhpmtmr.jpg

Miałem je już jak go kupiłem. Przy nich są jakieś jakby przetwornice ale chyba podłączenie jest jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale drogie koledze wybrałeś :grin:

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-95-01-sedan-red-white-i4975530081.html

jeśli żarówka to może coś w tym stylu:

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-95-00-sedan-red-smoke-t80-i4977262667.html

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :decayed: Tamte znalazłem w 10 sekund, a jak ktoś jest zdecydowany to i tak z reguły szuka żeby taniej znaleźć a nie bierze pierwsze lepsze. Dałem tamte dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najtańsze nie są ale w tym wypadku cena to drugorzędowa rzecz :) Poszperam trochę po google i jak nic ciekawego nie znajdę to biorę te ledy.

Pierwszy raz zobaczyłem że pod lampą są możliwe te ..... zaślepki w chromie (nie wiem jak tego szukać) ale ciekawi mnie jak to w całości się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego... To wieś na maxa. Jak dawać chromy to tylko oryginalne, przejdą opcjonalnie obwódki szyb, lusterka RS4, i obwódka grilla, nic po za tym.

4501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę jak tak auto upośledzić można :facepalm:

Lusterka (obudowy) mam in.pro. ale pierwsze muszę powalczyć z prawym lusterkiem (z angola). Miałem też 3 grill'e in.pro. nówki całe w chromie a jedn Al i teraz żałuję że sprzedałem.

Ale też jestem tego zdania żeby z tym nie przesadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wygląda chyba grill RS4, czarna ramka, znaczek w chromie. Sam planuję tak u siebie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli lampy tak? To folia.

W tym przypadku mi się podoba ale tutaj całe auto jest kozackie, a jak ktoś zrobi coś takiego w seryjnym B5 to moim zdaniem będzie popelina.

Można też przyciemnić całe lampy na czarno. Z tym że w obu przypadkach można za to stracić dowód bo to mocno rzuca się w oczy, i może ograniczać moc świateł.

Chociaż folię zawsze można zerwać więc mod mało inwazyjny, można spróbować. Folia oracal 10zł kosztuje.

Blackheadlights.jpg

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli żółte światła, już się rozeznałem co i jak tylko pytanie czy efekt będzie równie dobry jak tu na zdjęciu... :D za 2 tyg mam urlop więc coś pomyśle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiej folii użyjesz i jak to okleisz. Ale efekt jak najbardziej osiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś ? :)

DjSC6719-_wxnnrns.jpgDSCjjjj67_wxnnrna.jpg

Edytowane przez kam2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem też byłem tego zdania....dobra zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jest sens oraz podoba Wam się robienie "diodowiska" w aucie, które ma ~15/20 lat? Wydaje mi się, że o wiele lepszym zabiegiem jest odświeżenie oryginalnych lamp a nie montowanie takich świecidełek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest zawsze rzecz gustu. Jakoś wcześniej miałem to gdzieś i uważałem za wiochę ale odkąd kolega z pracy założył to ciężko oderwać oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, jakie kupić żarówki do audi żeby miały ładne białe światło?


Witam. Mam pytanie, jakie kupić żarówki do audi żeby miały ładne białe światło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...