Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LukeM

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukeM

  1. LukeM odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    Nie pisze, ze powinno sie montowac, tylko, ze taka opcja wchodzi w gre i wcalae nie jest zla, jesli oczywiscie zrobimy to zglowa. Tak tez zamierzam uczycnic, gdy tylko bede chip'owal moje autko. Tak jak wczesniej wspomnialem, taka operacja jest mozliwa ale pod warunkiem, ze parametry w ECU zostana dostosowane pod BOV'a. Dwa, ze byle co nie wkladamy tylko dedykowany BOV(patrz link wyzej). To, ze cos jest seryjne nie oznacza, ze jest lepsze czy tez nie mozna zamienic. Uwazam, ze wszystko da sie zrobic, tylko potrzeba do tego wiedzy i odpowiedniego podejscia czyt. profesjonalnego. Nic na huraaa. Postaram sie zamiescic kilka zdjec z takiej operacji plus jakis opisik. Ale to jeszcze nie teraz...
  2. LukeM odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    Zawor DV jest montowany seryjnie i upuszcza powietrze z powrotem w dolot, natomiast BOV na zewnatrz. Mniej wiecej jest taka roznica. Czy o to ci chodzilo?
  3. LukeM odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
  4. LukeM odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    Witam wszystkich, o ile sie nie myle to żeby zalozyc Blow Off'a do 1.8T, trzeba zrobic remapping i przygotowac ECU pod inne parametry, gdyż komputer bedzie widzial powietrze w kolektorze ktorego tak naprawde nie ma. Cos takiego obilo mi sie o uszy i prawdopodobnie to jest prawda. Trzeba poczynic troszke wieksze inwestycje, zeby bylo dobrze to zrobione. W przeciwnym wypadku, Blow Off bedzie slyszalny od np. 3500-4000obr a nie przy powiedzmy 2000-2500obr. Poza tym moze miec to negatywny wplyw na spalanie, gdyz tak jak wczesniej wspomnialem ECU bedzie widziec powietrze w dolocie obliczajac mieszanke p/p ktorej w rzeczywistosci tam nie ma. Są tez błędy lub zalewanie....Cos w ten deseń Poprawcie mnie jak sie mylę. W przeciagu 2-3mcy wybieram sie na remapping i od razu bede chcial zalozyc zawór spustowy. Poki co w poniedzialek czeka mnie rozrzad i wymiana uszczelki pod pokrywa zaworów oraz na walku rozrzadu. Pozdro
  5. Mam na imię Łukasz. Mieszkam w Irlandii. Jestem wlaściecielem A4 B6 1,8T 2004r. (BEX). Mam nadzieję, że w przyszłosci będę mógł slużyć dobrą radą jak i otrzymać ją od Was. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.