PP84

O PP84

Osiągnięcia PP84

Reputacja

1. Panowie, zamowilem kamerke, adapter vns z navika i kompletuje informacje. Troche martwi mnie fakt znieksztalcania obrazu.. Czy ciagnąc 12v z lampy wstecznego do rfsl zaklocenia są murowane? Co zrobic w takiej sytuacji?
  2. Dawaj znac koniecznie bo temat jest moim zdaniem mistrzowski! Czy jest cos komercyjnego juz dzisiaj na wzor vfiz zeby korzystac z dodatkowych info na fis w b6?
  3. U mnie s2 dziala elegancko, modul h
  4. Wszystko zalezy od modulu jaki masz, jesli masz np. Q albo inny z nowszych to nie bedzie problemu. Co do kiery to z multi mozesz przegladac swoją ksiazke na FIS lub RNS prosto z kiery i dzwonic. Oprocz tego z kierą mozesz glosowo obslugiwac telefon. Cos jak mini SDS ;-)
  5. to naciskasz odbierz w telefonie i po sprawie innej drogi nie ma
  6. Potwierdzone z Witkiem, grupowe tylko seria... Ale jak jest co stroic to innego wyjscia nie ma :>
  7. ja sie zapisac chcialem, ale w wiazku z tym ze BRD sie wlasnie montuje trzeba umawiac indwidualnie. Grupowe tylko seria.
  8. dzieki vertus69, moglby ktos sprawdzic czy na vagu obroty trzymaja dokladnie stałą wartosc? zauwazylem jeszcze ze przy wlaczonej klimie trzyma 882 i nie drga.
  9. odgrzeje troche temat bo juz przeczytalem wszystko ale nie znalazlem odpowiedzi na 2 pytania. Moje objawy są takie jak u wielu, telepanie na temp roboczej na jalowym. Korekcje statyczne w normie, max +-1. Wartododac ze problem telepania pojawil sie po wymianie kompletnego rozrzadu u Rogala To co zaobserwowalem to kwestia obrotow - jak trzyma 882 to nie drga. Drgania na budzie sa odczuwalne rowno z obrotami ktore skaczą 882,862,882,861. Kąt synchro oczywiscie ustawili, co prawda skacze miedzy 0.0 a 0.5 pytania: czy te obroty są ok - czy mozna je jakos ustawic na stalym poziomie? czy kat synchro moze tak skakac? w srode bede sprawdzal poduchy i umowie sie na plecionke.
  10. postaram sie dzisiaj ogarnąć, wrzuce tez fote w swietle dziennym dla zainteresowanych kolorem ;-) a przy okazji to srodkowe 80 jest w igle i czeka na nabywce info na pw do olekk[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:59_________________________________________________zrobilem tylko 2 foty i padla mi bateria w aparacie.. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:35_________________________________________________aktualizacja
  11. pamietaj ze sprzedasz czesc swoich gratow.. concerta i klimatronic wiec moze nie bedzie tak zle :gwizdanie:
  12. nie wiem jaka jest kostka w tym radiu ale reszta jest taka sama, nie ma co sie zastanawiac.. montowac!!!
  13. ja antene przykleilem pod deska rozdzielcza (wewnatrz) i jest git! nie traci sygnalu i szybko sie łączy. Rowniez polecam naviservice.com; navik na allegro.. Wazne aby antena byla pod szybą, nie pod dachem. Niektorzy przyklejają NA desce, ale uwazam ze to wioska.
  14. jak miales fabrycznie radio na 2din to montaz RNSe jest banalnie prosty. Zwroc uwage aby kupic urzadzenie w wersji high - polecam kolege klubowego czaki22. Kiedys kupilem u niego rnse w dobrej cenie i jest lepiej niz dobrze. polecam Ci watek RNS od A do Z - encyklopedia wiedzy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0
  15. gratki, kolor sluszny i autko prezentuje sie git! niech sluzy... felga spoko, lustra bym zostawil